Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Їсти річкову рибу чи ні – вічна проблема Ольги Сумської
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новою гостею кухні Ектора Хіменес-Браво в недільному шоу СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1">«Прокинься з Ектором» 1 сезон</a> 15 випуск від 22.12.19 стане еталонна актриса костюмованої мелодрами «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">Кріпосна</a>» Ольга Сумська! Колумбійського шеф-кухаря неочікувано вразить кулінарний страх зірки – прісноводна риба. Та Ектор Аквамен сьогодні стане на захист лускатих мешканців озер і рік. Чи зможе він гідно прийняти кулінарний виклик від Роксолани? Прокидайтеся з Ектором і в 15 випуску дивіться всі подробиці чергової битви смаків.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб здивувати одну з найкрасивіших українських актрис Ольгу Сумську, Ектору Хіменес-Браво доведеться добре продумати меню для рибного сніданку. Його зброя:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>короп у кисло-солодкому соусі;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>севіче із сома;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>бургер із судаком.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А щоб страви з мешканців річок вийшли дійсно смачними, ведучий кулінарного проєкту «Прокинься з Ектором» (22.12.19) навчить вас правильно вибирати живу рибу в магазині. Головна умова – вона повинна плавати на самому дні акваріуму. Адже та риба, яка знаходиться зверху, – уже не першої свіжості! Хочете дізнатися більше лайфхаків із вибору правильних продуктів? Тоді залишайтеся з нами та не пропустіть кулінарні секрети від Ектора.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Від приготування страв із риби <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> й <a href="https://teleportal.ua/person/olga-sumska">Ольга Сумська</a> швидко перейдуть до особистих розмов. У 15 випуску програми «Прокинься з Ектором» (2019) актриса розповість про початок своєї зіркової кар’єри – серіал «Роксолана». Як у житті Ольги Сумської з’явилася доленосна роль, як знімали інтимні сцени, що спільного між Ольгою та її екранним персонажем… Про це та навіть більше ви можете дізнатися просто зараз – дивіться онлайн кулінарну програму «Прокинься з Ектором» 1 сезон 15 випуск від 22.12.19 на сайті Teleportal.ua</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цибуля доводить вас до істерики? Страви Ектора Хіменес-Браво переконають вас полюбити цей овоч! Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1/vypusk-14">«Прокинься з Ектором» 1 сезон 14 випуск</a> і разом із Надією Матвєєвою отримуйте гастрономічне задоволення!</span></p>

Їсти річкову рибу чи ні – вічна проблема Ольги Сумської

Всі випуски | Сезон 1

Їсти річкову рибу чи ні – вічна проблема Ольги Сумської


Новою гостею кухні Ектора Хіменес-Браво в недільному шоу СТБ «Прокинься з Ектором» 1 сезон 15 випуск від 22.12.19 стане еталонна актриса костюмованої мелодрами «Кріпосна» Ольга Сумська! Колумбійського шеф-кухаря неочікувано вразить кулінарний страх зірки – прісноводна риба. Та Ектор Аквамен сьогодні стане на захист лускатих мешканців озер і рік. Чи зможе він гідно прийняти кулінарний виклик від Роксолани? Прокидайтеся з Ектором і в 15 випуску дивіться всі подробиці чергової битви смаків.

Щоб здивувати одну з найкрасивіших українських актрис Ольгу Сумську, Ектору Хіменес-Браво доведеться добре продумати меню для рибного сніданку. Його зброя:

  • короп у кисло-солодкому соусі;
  • севіче із сома;
  • бургер із судаком.

А щоб страви з мешканців річок вийшли дійсно смачними, ведучий кулінарного проєкту «Прокинься з Ектором» (22.12.19) навчить вас правильно вибирати живу рибу в магазині. Головна умова – вона повинна плавати на самому дні акваріуму. Адже та риба, яка знаходиться зверху, – уже не першої свіжості! Хочете дізнатися більше лайфхаків із вибору правильних продуктів? Тоді залишайтеся з нами та не пропустіть кулінарні секрети від Ектора.

Від приготування страв із риби Ектор Хіменес-Браво й Ольга Сумська швидко перейдуть до особистих розмов. У 15 випуску програми «Прокинься з Ектором» (2019) актриса розповість про початок своєї зіркової кар’єри – серіал «Роксолана». Як у житті Ольги Сумської з’явилася доленосна роль, як знімали інтимні сцени, що спільного між Ольгою та її екранним персонажем… Про це та навіть більше ви можете дізнатися просто зараз – дивіться онлайн кулінарну програму «Прокинься з Ектором» 1 сезон 15 випуск від 22.12.19 на сайті Teleportal.ua

Цибуля доводить вас до істерики? Страви Ектора Хіменес-Браво переконають вас полюбити цей овоч! Переходьте за посиланням і дивіться «Прокинься з Ектором» 1 сезон 14 випуск і разом із Надією Матвєєвою отримуйте гастрономічне задоволення!