Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смішно до болю та сліз: змагання Юрія Ткача з яловичиною
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Приготуйтеся до сміху та веселощів! У кулінарному проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1">«Прокинься з Ектором» 1 сезон</a> 16 випуск від 22.12.19 на кухню Ектора Хіменес-Браво прийде відомий гуморист Юрій Ткач разом зі своїм гастрономічним ворогом – яловичиною. Однак шеф-кухаря нічим не злякати! Він прийме виклик шоумена та захистить і честь яловичини, і свій кітель. Цікаво, чи не занадто самовпевнений колумбієць? Відповідь шукайте в програмі «Прокинься з Ектором» 16 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Швидше Ектор піде на пенсію, ніж Юрій почне їсти яловичину! Так погрожуватиме гуморист шеф-кухарю… Та Ектор Хіменес-Браво сподівається зачарувати Юрія Ткача трьома вишуканими стравами:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>томленою яловичиною в манливому грецькому стилі;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>яловичими реберцями з картопляним кремом;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>італійським делікатесом особуко з червоним вином.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Здається, у шоу «Прокинься з Ектором» (22.12.19) Юрій Ткач не матиме іншого вибору, як до останньої крихти з’їсти всі страви з яловичини. Чи ні? Дізнаємося просто зараз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Під час приготування <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> відкриє прихований кулінарний талант Юрія Ткача! Гуморист ідеально наріже всі інгредієнти для томленої яловичини: рівненькі кубики цибулі, часнику, огірків. Ба більше, сам Ектор буде враженим технікою коміка. Можливо, Юрій Ткач в 16 випуску проєкту «Прокинься з Ектором» змінить ремесло? Відповідь – далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Окрім кулінарного майстер-класу, комік проведе для шеф-кухаря ще й акторський! Юрій Ткач декламуватиме рецепт страви з яловичини в кількох різних образах. Військовий, священник, оперний співак, тамада… Мерщій дивіться онлайн кулінарну програму «Прокинься з Ектором» 1 сезон 16 випуск від 22.12.19 на сайті Teleportal.ua та переконайтеся в майстерності Юрія Ткача!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви, як і Ольга Сумська, не можете терпіти прісноводну рибу? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1/vypusk-15">«Прокинься з Ектором» 1 сезон 15 випуск</a>. Страви Ектора Хіменес-Браво переконають полюбити річкових мешканців.</span></p>

Смішно до болю та сліз: змагання Юрія Ткача з яловичиною

Всі випуски | Сезон 1

Смішно до болю та сліз: змагання Юрія Ткача з яловичиною

Приготуйтеся до сміху та веселощів! У кулінарному проєкті СТБ «Прокинься з Ектором» 1 сезон 16 випуск від 22.12.19 на кухню Ектора Хіменес-Браво прийде відомий гуморист Юрій Ткач разом зі своїм гастрономічним ворогом – яловичиною. Однак шеф-кухаря нічим не злякати! Він прийме виклик шоумена та захистить і честь яловичини, і свій кітель. Цікаво, чи не занадто самовпевнений колумбієць? Відповідь шукайте в програмі «Прокинься з Ектором» 16 випуск.

Швидше Ектор піде на пенсію, ніж Юрій почне їсти яловичину! Так погрожуватиме гуморист шеф-кухарю… Та Ектор Хіменес-Браво сподівається зачарувати Юрія Ткача трьома вишуканими стравами:

  • томленою яловичиною в манливому грецькому стилі;
  • яловичими реберцями з картопляним кремом;
  • італійським делікатесом особуко з червоним вином.

Здається, у шоу «Прокинься з Ектором» (22.12.19) Юрій Ткач не матиме іншого вибору, як до останньої крихти з’їсти всі страви з яловичини. Чи ні? Дізнаємося просто зараз.

Під час приготування Ектор Хіменес-Браво відкриє прихований кулінарний талант Юрія Ткача! Гуморист ідеально наріже всі інгредієнти для томленої яловичини: рівненькі кубики цибулі, часнику, огірків. Ба більше, сам Ектор буде враженим технікою коміка. Можливо, Юрій Ткач в 16 випуску проєкту «Прокинься з Ектором» змінить ремесло? Відповідь – далі.

Окрім кулінарного майстер-класу, комік проведе для шеф-кухаря ще й акторський! Юрій Ткач декламуватиме рецепт страви з яловичини в кількох різних образах. Військовий, священник, оперний співак, тамада… Мерщій дивіться онлайн кулінарну програму «Прокинься з Ектором» 1 сезон 16 випуск від 22.12.19 на сайті Teleportal.ua та переконайтеся в майстерності Юрія Ткача!

Ви, як і Ольга Сумська, не можете терпіти прісноводну рибу? Переходьте за посиланням і дивіться «Прокинься з Ектором» 1 сезон 15 випуск. Страви Ектора Хіменес-Браво переконають полюбити річкових мешканців.