Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Невідкладна кулінарна допомога Валерію Ославському
<p dir="ltr" style="text-align: justify;">У кулінарному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1">«Прокинься з Ектором» 1 сезон</a> 4 випуск від 06.10.19 Ектор Хіменес-Браво лікуватиме Валерія Ославського – експерта проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila">«Я соромлюсь свого тіла»</a>. Валерій з народження терпіти не може кінзу. Перед Ектором стоїть непросте завдання: або зцілити хворобливу ненависть до приправи, або назавжди зняти свій кітель і залишити улюблену справу! Мерщій вмикайте 4 випуск, адже проєкт «Прокинься з Ектором» розпочинає кулінарну терапію просто зараз.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> подбає, щоб ранок кожного глядача був насправді добрим. Колумбійський кулінар знає, що українці дуже суперечливо ставляться до кінзи. Одним не подобається запах, іншим – смак. Герою недільного шоу «Прокинься з Ектором» Валерію ця зелень тхне клопами і милом. Щоб змінити думку гостя 4-го випуску, найвідоміший кухар країни разом із лікарем-ортопедом Валерієм Ославським приготують три страви з кінзою:</p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;">лібідостимулюючий крем-суп;</li> <li style="text-align: justify;">тайский Сілантро карі з куркою;</li> <li style="text-align: justify;">кінзово-лаймовий сорбет.</li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Сьогоднішні рецепти будуть максимально простими в приготуванні, але шеф-кухар впевнений, що скуштувавши їх <a href="https://teleportal.ua/person/valeriy-oslavskiy">Валерій Ославський</a> полюбить кінзу!</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Окрім тонкощів приготування страв із зелені, Ектор розкаже про користь кінзи. Виявляється, вона – сильний афродизіак, здатний підвищувати лібідо. Недаремно насіння кінзи, яке ще називають коріандром, було знайдено в гробниці єгипетського фараона Рамзеса II.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Ектор Хіменес-Браво ніколи не обділяє увагою жінок, тому в 4 випуску «Прокинься з Ектором» поділиться рецептом вершкової маски від випадіння волосся. За традицією, окрім приготування смачних страв, чоловіки встигли попліткувати про особисте. Ектору вдалося довідатися несподівані подробиці життя зіркового лікаря, а також – розпитати, які історії побачать глядачі шоу «Я соромлюся свого тіла» у 6 сезоні. Заінтригували? Дивіться онлайн кулінарне шоу «Прокинься з Ектором» сезон 1 випуск 4 від 06.10.2019 на Телепорталі, щоб першими дізнатися найцікавіше.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Терпіти не можете вівсянку? Тоді дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/prokinsya-z-ektorom/sezon-1/vypusk-3">«Прокинься з Ектором» 1 сезон 3 випуск</a>. Найсмачніші рецепти Ектора Хіменес-Браво неодмінно закохають вас у цю корисну страву!</p>

Невідкладна кулінарна допомога Валерію Ославському

Всі випуски | Сезон 1

Невідкладна кулінарна допомога Валерію Ославському

У кулінарному шоу «Прокинься з Ектором» 1 сезон 4 випуск від 06.10.19 Ектор Хіменес-Браво лікуватиме Валерія Ославського – експерта проєкту «Я соромлюсь свого тіла». Валерій з народження терпіти не може кінзу. Перед Ектором стоїть непросте завдання: або зцілити хворобливу ненависть до приправи, або назавжди зняти свій кітель і залишити улюблену справу! Мерщій вмикайте 4 випуск, адже проєкт «Прокинься з Ектором» розпочинає кулінарну терапію просто зараз.

Ектор Хіменес-Браво подбає, щоб ранок кожного глядача був насправді добрим. Колумбійський кулінар знає, що українці дуже суперечливо ставляться до кінзи. Одним не подобається запах, іншим – смак. Герою недільного шоу «Прокинься з Ектором» Валерію ця зелень тхне клопами і милом. Щоб змінити думку гостя 4-го випуску, найвідоміший кухар країни разом із лікарем-ортопедом Валерієм Ославським приготують три страви з кінзою:

  • лібідостимулюючий крем-суп;
  • тайский Сілантро карі з куркою;
  • кінзово-лаймовий сорбет.

Сьогоднішні рецепти будуть максимально простими в приготуванні, але шеф-кухар впевнений, що скуштувавши їх Валерій Ославський полюбить кінзу!

Окрім тонкощів приготування страв із зелені, Ектор розкаже про користь кінзи. Виявляється, вона – сильний афродизіак, здатний підвищувати лібідо. Недаремно насіння кінзи, яке ще називають коріандром, було знайдено в гробниці єгипетського фараона Рамзеса II.

Ектор Хіменес-Браво ніколи не обділяє увагою жінок, тому в 4 випуску «Прокинься з Ектором» поділиться рецептом вершкової маски від випадіння волосся. За традицією, окрім приготування смачних страв, чоловіки встигли попліткувати про особисте. Ектору вдалося довідатися несподівані подробиці життя зіркового лікаря, а також – розпитати, які історії побачать глядачі шоу «Я соромлюся свого тіла» у 6 сезоні. Заінтригували? Дивіться онлайн кулінарне шоу «Прокинься з Ектором» сезон 1 випуск 4 від 06.10.2019 на Телепорталі, щоб першими дізнатися найцікавіше.

Терпіти не можете вівсянку? Тоді дивіться «Прокинься з Ектором» 1 сезон 3 випуск. Найсмачніші рецепти Ектора Хіменес-Браво неодмінно закохають вас у цю корисну страву!