Video: Перемогти ДЦП 2-річного сина та подолати психологічну травму від втрати батька
<p>Вчинити нездійсненне: поставити сина з ДЦП на ноги має намір героїня <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1" target="_blank">Цієї миті рік потому 1 сезон</a> 10 випуск від 02.11.2018. Маленькому Данилу всього 2 роки. Через діагноз він не може самостійно пересуватися або навіть сидіти на місці, не може їсти та грати. Лікарі й близькі м'яко умовляють жінку змиритися зі станом речей і придбати для Данила інвалідне крісло. Але серце мами розривається від думки, що син залишиться з інвалідністю назавжди. У шоу Цієї миті рік потому 10 випуск вона дає обіцянку, що поставить дитину на ноги. Тому що дуже хоче, щоб він грав у футбол.</p><p><strong>Скинути вагу та вилікувати психологічну травму після втрати батька хоче 31-річний Сергій Сергєєв </strong></p><p>Сергій – герой Цієї миті рік потому 2018 випуск 10 – важить 140 кг і із сумом згадує час, коли займався спортом, грав у футбол і баскетбол, а на вагах було на 60 кг менше. Набирати зайву вагу чоловік почав після смерті батька. Зовсім через короткий відрізок часу після трагедії його дівчина зрадила Сергію з його кращим другом. Ведучій Цієї миті рік потому Даші Трегубовій герой зізнався: після всіх подій тільки раз сходив на побачення за допомогою сайту знайомств, але дівчина втекла, коли побачила його в реальності, а не на фотографії.</p><p>Сергій твердо вирішив худнути і зайнятися активним пошуком другої половинки. </p><p><strong>Забобонна мати вважає, що покалічила сина, коли була вагітна </strong></p><p>Матаржук Наталія прийшла в шоу Цієї миті рік потому 1 сезон 10 випуск, щоб, чого би це не вартувало, позбавити сина Олексія від великої родимки на обличчі. Хлопчикові вже 8 років, і весь цей час його мама звинувачує себе в тому, що травмувала його, коли вагітною злякалася щура й торкнулася свого обличчя. Невже таке може стати причиною? Через невус з Льошою не спілкуються однолітки в школі, а лікарі попереджають, що родимка може викликати рак. Перелякана Наталія в 10 випуску Цієї миті рік потому готова покласти сина на операційний стіл, аби лише врятувати від захворювань і комплексів.</p><p><strong>Дивися онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 10 випуск від 02.11.2018</strong> і дізнайся історії перевтілень інших героїв: </p><ul><li>сім'янина-наркомана, який у десяте намагається зав'язати з наркотиками; </li><li>Олени, яка бореться з безпліддям на порозі другого шлюбу; </li><li>Аліни, що мріє схуднути на 60 кг і навчиться танцювати тверк. </li></ul><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивися </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-9" target="_blank"><strong>Цієї миті рік потому 1 сезон 9 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Перемогти ДЦП 2-річного сина та подолати психологічну травму від втрати батька

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Перемогти ДЦП 2-річного сина та подолати психологічну травму від втрати батька

Вчинити нездійсненне: поставити сина з ДЦП на ноги має намір героїня Цієї миті рік потому 1 сезон 10 випуск від 02.11.2018. Маленькому Данилу всього 2 роки. Через діагноз він не може самостійно пересуватися або навіть сидіти на місці, не може їсти та грати. Лікарі й близькі м'яко умовляють жінку змиритися зі станом речей і придбати для Данила інвалідне крісло. Але серце мами розривається від думки, що син залишиться з інвалідністю назавжди. У шоу Цієї миті рік потому 10 випуск вона дає обіцянку, що поставить дитину на ноги. Тому що дуже хоче, щоб він грав у футбол.

Скинути вагу та вилікувати психологічну травму після втрати батька хоче 31-річний Сергій Сергєєв

Сергій – герой Цієї миті рік потому 2018 випуск 10 – важить 140 кг і із сумом згадує час, коли займався спортом, грав у футбол і баскетбол, а на вагах було на 60 кг менше. Набирати зайву вагу чоловік почав після смерті батька. Зовсім через короткий відрізок часу після трагедії його дівчина зрадила Сергію з його кращим другом. Ведучій Цієї миті рік потому Даші Трегубовій герой зізнався: після всіх подій тільки раз сходив на побачення за допомогою сайту знайомств, але дівчина втекла, коли побачила його в реальності, а не на фотографії.

Сергій твердо вирішив худнути і зайнятися активним пошуком другої половинки.

Забобонна мати вважає, що покалічила сина, коли була вагітна

Матаржук Наталія прийшла в шоу Цієї миті рік потому 1 сезон 10 випуск, щоб, чого би це не вартувало, позбавити сина Олексія від великої родимки на обличчі. Хлопчикові вже 8 років, і весь цей час його мама звинувачує себе в тому, що травмувала його, коли вагітною злякалася щура й торкнулася свого обличчя. Невже таке може стати причиною? Через невус з Льошою не спілкуються однолітки в школі, а лікарі попереджають, що родимка може викликати рак. Перелякана Наталія в 10 випуску Цієї миті рік потому готова покласти сина на операційний стіл, аби лише врятувати від захворювань і комплексів.

Дивися онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 10 випуск від 02.11.2018 і дізнайся історії перевтілень інших героїв:

  • сім'янина-наркомана, який у десяте намагається зав'язати з наркотиками;
  • Олени, яка бореться з безпліддям на порозі другого шлюбу;
  • Аліни, що мріє схуднути на 60 кг і навчиться танцювати тверк.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивися Цієї миті рік потому 1 сезон 9 випуск.