Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справжнє родове прокляття та несподіваний страх материнства
<p style="text-align: justify;"><strong>Зізнатися батькові в тому, що ти гей, навчитися готувати, щоб догодити чоловікові-французу, перебороти страх материнства та перемогти страшну сімейну порчу – почуй історії про неймовірну силу волі та містичні прокльони в шоу «Цієї миті рік потому».</strong></p> <p style="text-align: justify;"><strong>У зразкові господині за 1 рік</strong></p> <p style="text-align: justify;">Наталя Мелконян прийшла в студію <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1" target="_blank">«Цієї миті рік потому» 1 сезон</a> 11 випуск від 06.08.2019 з дивною метою: навчиться готувати. Здавалося би, багато дівчат теж не володіють особливими кулінарними талантами, та й навчитися кухонним премудростям не так складно. Але в Наталі інша ситуація. Вона збирається вийти заміж за справжнього француза! І їй будь-що потрібно довести йому, що вона може бути гарною господинею. Тільки поки в героїні шоу «Цієї миті рік потому» 11 випуск виходять тільки недоварені вареники розміром із долоню!</p> <p style="text-align: justify;">Щоб догодити нареченому Наталя наважується оволодіти технікою приготування цілих 130 страв! За для реалізації мети цілий рік їй доведеться жити на кухні. Чи вийшло в героїні досягти своєї мети в проекті «Цієї миті рік потому»? Дивись онлайн 11 випуск.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Позбутися жахливих шрамів на тілі, щоб врятувати шлюб</strong></p> <p style="text-align: justify;">26-річна Світлана Плакса дуже хоче позбутися великих некрасивих шрамів на сідницях. Вони з'явилися після халатного видалення пухлини, яку дівчина заробила ще в утробі матері. Але для цього потрібно знову лягти під ніж. В ефірі «Цієї миті рік потому» 06.08.2019 Світлана зізналася, що дуже боїться нової операції, бо минуле її знайомство з хірургами й залишило неестетичні шрами. Через тілесну ваду дівчина невпевнена в собі. Їй зрадив чоловік – і Світлана прийняла рішення: пора брати себе в руки.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Зруйнувати родове прокляття та залишитися в живих</strong></p> <p style="text-align: justify;">Ольга і Григорій Макаренки, хоч і одружені, але разом бути не можуть. Усе через родинне прокляття. Їм вдалося налякати ведучу «Цієї миті рік потому» 11 випуск Дашу Трегубову: спочатку пара 7 років не могла законно оформити стосунки, тому що вони потрапляли в численні ДТП і замість весілля відбували похорони – 5 смертей за 3 місяці! Після одруження випробування героїв тривають: вони не можуть завести дитину. Яку ж таємницю не розповіли їм родичі?</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Дивись онлайн «Цієї миті рік потому»</strong><strong> 1 сезон 11 випуск від 06.08.2019 на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p style="text-align: justify;"><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланнм і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-10" target="_blank">«Цієї миті рік потому» 1 сезон 10 випуск</a>.</strong></p>

Справжнє родове прокляття та несподіваний страх материнства

Всі випуски | Сезон 1

Справжнє родове прокляття та несподіваний страх материнства

Зізнатися батькові в тому, що ти гей, навчитися готувати, щоб догодити чоловікові-французу, перебороти страх материнства та перемогти страшну сімейну порчу – почуй історії про неймовірну силу волі та містичні прокльони в шоу «Цієї миті рік потому».

У зразкові господині за 1 рік

Наталя Мелконян прийшла в студію «Цієї миті рік потому» 1 сезон 11 випуск від 06.08.2019 з дивною метою: навчиться готувати. Здавалося би, багато дівчат теж не володіють особливими кулінарними талантами, та й навчитися кухонним премудростям не так складно. Але в Наталі інша ситуація. Вона збирається вийти заміж за справжнього француза! І їй будь-що потрібно довести йому, що вона може бути гарною господинею. Тільки поки в героїні шоу «Цієї миті рік потому» 11 випуск виходять тільки недоварені вареники розміром із долоню!

Щоб догодити нареченому Наталя наважується оволодіти технікою приготування цілих 130 страв! За для реалізації мети цілий рік їй доведеться жити на кухні. Чи вийшло в героїні досягти своєї мети в проекті «Цієї миті рік потому»? Дивись онлайн 11 випуск.

Позбутися жахливих шрамів на тілі, щоб врятувати шлюб

26-річна Світлана Плакса дуже хоче позбутися великих некрасивих шрамів на сідницях. Вони з'явилися після халатного видалення пухлини, яку дівчина заробила ще в утробі матері. Але для цього потрібно знову лягти під ніж. В ефірі «Цієї миті рік потому» 06.08.2019 Світлана зізналася, що дуже боїться нової операції, бо минуле її знайомство з хірургами й залишило неестетичні шрами. Через тілесну ваду дівчина невпевнена в собі. Їй зрадив чоловік – і Світлана прийняла рішення: пора брати себе в руки.

Зруйнувати родове прокляття та залишитися в живих

Ольга і Григорій Макаренки, хоч і одружені, але разом бути не можуть. Усе через родинне прокляття. Їм вдалося налякати ведучу «Цієї миті рік потому» 11 випуск Дашу Трегубову: спочатку пара 7 років не могла законно оформити стосунки, тому що вони потрапляли в численні ДТП і замість весілля відбували похорони – 5 смертей за 3 місяці! Після одруження випробування героїв тривають: вони не можуть завести дитину. Яку ж таємницю не розповіли їм родичі?

Дивись онлайн «Цієї миті рік потому» 1 сезон 11 випуск від 06.08.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланнм і дивись «Цієї миті рік потому» 1 сезон 10 випуск.