Video: Двоє школярок-підлітків вирішили змінити життя цілого міста!
<p><strong>Як вилікуватися від давньої психологічної травми, яка продовжує ламати життя, і відпустити минуле? Як прийняти себе та свої недоліки? Героям сьогоднішнього випуску Цієї миті рік потому довелося боротися із собою, щоб досягти мрії.</strong></p><p><br></p><p>Дивись у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1" target="_blank">Цієї миті рік потому 1 сезон</a> 7 випуск від 16.11.2018 несамовиту історію Юлі, яка страждає психологічним захворюванням дерматоманією. Дівчина вже 16 років травмує своє тіло агресивними чистками манікюрними інструментами, які залишають глибокі порізи, спеціально дряпає себе і нібито видавлює прищі до шрамів на обличчі. Юля розповідає: провести за самокатуванням може цілу ніч! Увесь цей жах – результат старої психологічної травми. В 11 років героїня Цієї миті рік потому 7 випуск стала жертвою педофіла! І досі намагається «відмити» себе від цієї трагедії.</p><p>Чи зможе бідна дівчина пересилити свою хворобу та повернутися до нормального життя? Дивись у шоу Цієї миті рік потому.</p><p><br></p><p><strong>Знайти любов, не дивлячись на фізичні вади</strong></p><p>У матері двох прекрасних синів, 37-річної Олени зріст, як у підлітка. Крім того, жінка страждає підвищеним тонусом м'язів. Через заціпеніння деяких волокон вона не може підніматися сходами або нахиляться, жінці важко розмовляти. Ведучій у шоу Цієї миті рік потому 16.11.2018 Олена розповіла, що її чоловік вважав її інвалідом і карликом. Не дивлячись на те, що вона народила йому двох здорових хлопчиків, жінка постійно терпіла знущання й побиття. Сини вмовили маму піти від батька. У проекті Цієї миті рік потому 2018 випуск 7 Олена сповнена надій зустріти нову справжню любов.</p><p><br></p><p><strong>Удвох на прибирання всього міста!</strong></p><p>У студію Цієї миті рік потому прийшли школярки Адріана та Зоряна. Дівчаток доводить до сліз ситуація зі сміттям у їхньому місті: його просто тонни. На 5 тис. мешканців м. Хирів існує тільки два сміттєвих бака! Навколо вже утворилися гори стихійних звалищ, від яких йде неприємний запах. Але всім все одно! Сміття вже висить навіть на деревах... Дівчатка-активістки вирішили виконати непросту місію – привчити жителів міста до чистоти й удвох очистити вулиці від сміття.</p><p>Чи вдалося двом підліткам змінити життя цілого міста?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 7 випуск на Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-11" target="_blank"><strong>Цієї миті рік потому 6 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Двоє школярок-підлітків вирішили змінити життя цілого міста!

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Двоє школярок-підлітків вирішили змінити життя цілого міста!

Як вилікуватися від давньої психологічної травми, яка продовжує ламати життя, і відпустити минуле? Як прийняти себе та свої недоліки? Героям сьогоднішнього випуску Цієї миті рік потому довелося боротися із собою, щоб досягти мрії.


Дивись у шоу Цієї миті рік потому 1 сезон 7 випуск від 16.11.2018 несамовиту історію Юлі, яка страждає психологічним захворюванням дерматоманією. Дівчина вже 16 років травмує своє тіло агресивними чистками манікюрними інструментами, які залишають глибокі порізи, спеціально дряпає себе і нібито видавлює прищі до шрамів на обличчі. Юля розповідає: провести за самокатуванням може цілу ніч! Увесь цей жах – результат старої психологічної травми. В 11 років героїня Цієї миті рік потому 7 випуск стала жертвою педофіла! І досі намагається «відмити» себе від цієї трагедії.

Чи зможе бідна дівчина пересилити свою хворобу та повернутися до нормального життя? Дивись у шоу Цієї миті рік потому.


Знайти любов, не дивлячись на фізичні вади

У матері двох прекрасних синів, 37-річної Олени зріст, як у підлітка. Крім того, жінка страждає підвищеним тонусом м'язів. Через заціпеніння деяких волокон вона не може підніматися сходами або нахиляться, жінці важко розмовляти. Ведучій у шоу Цієї миті рік потому 16.11.2018 Олена розповіла, що її чоловік вважав її інвалідом і карликом. Не дивлячись на те, що вона народила йому двох здорових хлопчиків, жінка постійно терпіла знущання й побиття. Сини вмовили маму піти від батька. У проекті Цієї миті рік потому 2018 випуск 7 Олена сповнена надій зустріти нову справжню любов.


Удвох на прибирання всього міста!

У студію Цієї миті рік потому прийшли школярки Адріана та Зоряна. Дівчаток доводить до сліз ситуація зі сміттям у їхньому місті: його просто тонни. На 5 тис. мешканців м. Хирів існує тільки два сміттєвих бака! Навколо вже утворилися гори стихійних звалищ, від яких йде неприємний запах. Але всім все одно! Сміття вже висить навіть на деревах... Дівчатка-активістки вирішили виконати непросту місію – привчити жителів міста до чистоти й удвох очистити вулиці від сміття.

Чи вдалося двом підліткам змінити життя цілого міста?


Дивись онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 7 випуск на Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Цієї миті рік потому 6 випуск.