Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як виглядає сучасний лицар?
<p>Дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu">Цієї миті рік потому</a> 1 сезон 2 випуск від 06.06.2019 та стань свідком виконання заповітних бажань нової сімки героїв проекту. Нагадуємо, в учасників шоу Цієї миті рік потому є 365 днів на реалізацію мрії, до якої вони йшли довгі роки. Цієї миті рік потому – це проект, який доводить на реальних історіях українців, що можливо все! Головне – ставити перед собою цілі та не робити собі компромісів у їх досягненні.</p> <p><strong>Історія Анастасії Чередник у шоу Цієї миті рік потому 2 випуск</strong></p> <p>У проекті Цієї миті рік потому 2018 випуск 2 взяла участь Анастасія Чередник із м. Дніпро. Найбільша мрія дівчини: знову почати ходити, бігати та повернуться до лав фітнес-тренерів, ким вона пропрацювала більше 5 років. Даші Трегубовій, ведучій Цієї миті рік потому, Настя розповіла, що рік тому з нею та її чоловіком трапилася трагедія: подружжя відпочивало в Греції і вирішило поїхати на екскурсію на безлюдний острів. Поки вони пливли на маленькому човні до місця призначення, у них на великій швидкості врізалася яхта. Удар припав героїні на ногу, а її чоловікові – у голову. Дівчина опинилася під перевернутим човном, який ішов на дно. Вона вже не пам'ятає, з якої спроби виплила, але коли була на поверхні – побачила тільки трупи!</p> <p>У шоу Цієї миті рік потому 2 випуск Настя зізналася, коли усвідомила, що улюблений загинув, а її ноги практично не залишилося, не хотілося ні триматися, ні жити. Але заради маленького сина героїня проекту зробила все, на що була здатна. За рік лікарі провели вже 10 операцій, щоб зібрати її ногу, а син через довге розставання перестав впізнавати маму!</p> <p>Дивись онлайн 2 випуск Цієї миті рік потому і дізнайся, чи зможе дівчина вилікувати ногу і, більш того, повернутися до тренувань? Або їй доведеться робити ампутацію?</p> <p><strong>Які ще історії чекають тебе в проекті Цієї миті рік потому 1 сезон 2 випуск від 06.06.2019?</strong></p> <ul> <li>Шоу Цієї миті рік потому 2 випуск розповість про мрію Давида Лаврикова, маленького хлопчика, який хоче назбирати гроші та викупити мавпочку у фотографів на Хрещатику. Давид помітив, що тварину погано годують, вона виснажена, і хоче піклується про неї та любити.</li> <li>Тетяна Плотнікова із Чернігівської області прийшла на проект Цієї миті рік потому 1 сезон, щоб побудувати будинок. Їхнє з чоловіком старе житло згоріло від удару блискавкою.</li> <li>Ще один герой шоу Цієї миті рік тому Герман Клименко поставив перед собою фантастичну мету – стати лицарем і довести своїй дамі серця, що він її гідний.</li> </ul> <p>Чи вийде в хлопця цього досягти, а також ще три неймовірних історії про силу духу та любові дивись онлайн у шоу Цієї миті рік тому 2 випуск 1 сезон на Teleportal.ua!</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу - переходите за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-1">Цієї миті рік потому 1 випуск</a>.</p>

Як виглядає сучасний лицар?

Всі випуски | Сезон 1

Як виглядає сучасний лицар?

Дивись онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 2 випуск від 06.06.2019 та стань свідком виконання заповітних бажань нової сімки героїв проекту. Нагадуємо, в учасників шоу Цієї миті рік потому є 365 днів на реалізацію мрії, до якої вони йшли довгі роки. Цієї миті рік потому – це проект, який доводить на реальних історіях українців, що можливо все! Головне – ставити перед собою цілі та не робити собі компромісів у їх досягненні.

Історія Анастасії Чередник у шоу Цієї миті рік потому 2 випуск

У проекті Цієї миті рік потому 2018 випуск 2 взяла участь Анастасія Чередник із м. Дніпро. Найбільша мрія дівчини: знову почати ходити, бігати та повернуться до лав фітнес-тренерів, ким вона пропрацювала більше 5 років. Даші Трегубовій, ведучій Цієї миті рік потому, Настя розповіла, що рік тому з нею та її чоловіком трапилася трагедія: подружжя відпочивало в Греції і вирішило поїхати на екскурсію на безлюдний острів. Поки вони пливли на маленькому човні до місця призначення, у них на великій швидкості врізалася яхта. Удар припав героїні на ногу, а її чоловікові – у голову. Дівчина опинилася під перевернутим човном, який ішов на дно. Вона вже не пам'ятає, з якої спроби виплила, але коли була на поверхні – побачила тільки трупи!

У шоу Цієї миті рік потому 2 випуск Настя зізналася, коли усвідомила, що улюблений загинув, а її ноги практично не залишилося, не хотілося ні триматися, ні жити. Але заради маленького сина героїня проекту зробила все, на що була здатна. За рік лікарі провели вже 10 операцій, щоб зібрати її ногу, а син через довге розставання перестав впізнавати маму!

Дивись онлайн 2 випуск Цієї миті рік потому і дізнайся, чи зможе дівчина вилікувати ногу і, більш того, повернутися до тренувань? Або їй доведеться робити ампутацію?

Які ще історії чекають тебе в проекті Цієї миті рік потому 1 сезон 2 випуск від 06.06.2019?

  • Шоу Цієї миті рік потому 2 випуск розповість про мрію Давида Лаврикова, маленького хлопчика, який хоче назбирати гроші та викупити мавпочку у фотографів на Хрещатику. Давид помітив, що тварину погано годують, вона виснажена, і хоче піклується про неї та любити.
  • Тетяна Плотнікова із Чернігівської області прийшла на проект Цієї миті рік потому 1 сезон, щоб побудувати будинок. Їхнє з чоловіком старе житло згоріло від удару блискавкою.
  • Ще один герой шоу Цієї миті рік тому Герман Клименко поставив перед собою фантастичну мету – стати лицарем і довести своїй дамі серця, що він її гідний.

Чи вийде в хлопця цього досягти, а також ще три неймовірних історії про силу духу та любові дивись онлайн у шоу Цієї миті рік тому 2 випуск 1 сезон на Teleportal.ua!

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу - переходите за посиланням і дивіться Цієї миті рік потому 1 випуск.