Video: Місія: знайти любов і подарувати капелюшок королеві Великобританії
<p>Проект Цієї миті рік потому продовжує розповідати про героїв, які вирішили кардинально змінити своє життя.</p><p><strong>До студії програми Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 прийшов Юрій, чия заповітна мрія - закінчити школу екстерном.</strong></p><p>Кому-то бажання чоловіка може здатися дріб'язковим, але тільки не Юрі, який не може утримувати сім'ю на мінімальну зарплату некваліфікованого працівника. Він не хоче, щоб діти проходили через такі ж труднощі, як він. Адже Юра закінчив всього лише 7 класів не від хорошого життя. У лихі 90-і все йшли або працювати, або у рекет... Дивіться у проекті Цієї миті рік потому випуск 3, чи зможе наш герой поліпшити якість життя для себе і своєї сім'ї.</p><p><strong>Ще одна героїня проекту Цієї миті рік потому Оксана розповіла жахливу історію своєї юності.</strong></p><p>Мало того, що вона народилася із рідкісним генетичним захворюванням, втратила батьків у ранньому віці і залишилася без ока... У віці 16 років дівчина познайомилася з чоловіком через інтернет, і це закінчилося трагедією: Оксана пережила групове згвалтування. Незважаючи на всі тяготи, вона все ще сподівається знайти свою справжню любов і почати жити по-новому.</p><p>На щастя, не всі звертаються до проекту Цієї миті рік потому 1 сезон через особисті трагедії. Ще в однієї героїні програми - дуже незвичайна мрія. Жінка хоче наживо побачити королеву Великобританії і подарувати їй один зі своїх капелюшків.</p><p><strong>Програма Цієї миті рік потому дає надію всім.</strong> Наприклад, 47-річна учасниця проекту мріє народити дитину, незважаючи на найбільшу помилку в її житті - давній аборт, який практично поставив хрест на її бажанні мати дітей.</p><p>У кожного героя Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 було 365 днів на те, щоб змінити своє життя на краще. Унікальний проект Цієї миті рік потому здатний перенести глядачів на рік вперед і показати, стримали ці люди своє слово. Наші герої дають цю обіцянку не ведучій проекту, не глядачам - вони дають цю обіцянку собі. Дивіться у проекті Цієї миті рік потому 1 сезон, на які дивовижні перевтілення здатні звичайні люди.</p>

Місія: знайти любов і подарувати капелюшок королеві Великобританії

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Місія: знайти любов і подарувати капелюшок королеві Великобританії

Проект Цієї миті рік потому продовжує розповідати про героїв, які вирішили кардинально змінити своє життя.

До студії програми Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 прийшов Юрій, чия заповітна мрія - закінчити школу екстерном.

Кому-то бажання чоловіка може здатися дріб'язковим, але тільки не Юрі, який не може утримувати сім'ю на мінімальну зарплату некваліфікованого працівника. Він не хоче, щоб діти проходили через такі ж труднощі, як він. Адже Юра закінчив всього лише 7 класів не від хорошого життя. У лихі 90-і все йшли або працювати, або у рекет... Дивіться у проекті Цієї миті рік потому випуск 3, чи зможе наш герой поліпшити якість життя для себе і своєї сім'ї.

Ще одна героїня проекту Цієї миті рік потому Оксана розповіла жахливу історію своєї юності.

Мало того, що вона народилася із рідкісним генетичним захворюванням, втратила батьків у ранньому віці і залишилася без ока... У віці 16 років дівчина познайомилася з чоловіком через інтернет, і це закінчилося трагедією: Оксана пережила групове згвалтування. Незважаючи на всі тяготи, вона все ще сподівається знайти свою справжню любов і почати жити по-новому.

На щастя, не всі звертаються до проекту Цієї миті рік потому 1 сезон через особисті трагедії. Ще в однієї героїні програми - дуже незвичайна мрія. Жінка хоче наживо побачити королеву Великобританії і подарувати їй один зі своїх капелюшків.

Програма Цієї миті рік потому дає надію всім. Наприклад, 47-річна учасниця проекту мріє народити дитину, незважаючи на найбільшу помилку в її житті - давній аборт, який практично поставив хрест на її бажанні мати дітей.

У кожного героя Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 було 365 днів на те, щоб змінити своє життя на краще. Унікальний проект Цієї миті рік потому здатний перенести глядачів на рік вперед і показати, стримали ці люди своє слово. Наші герої дають цю обіцянку не ведучій проекту, не глядачам - вони дають цю обіцянку собі. Дивіться у проекті Цієї миті рік потому 1 сезон, на які дивовижні перевтілення здатні звичайні люди.