Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Місія: знайти любов і подарувати капелюшок королеві Великобританії
<p style="text-align: justify;">Проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu">Цієї миті рік потому</a> продовжує розповідати про героїв, які вирішили кардинально змінити своє життя.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">До студії програми Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 від 13.06.2019 прийшов Юрій, чия заповітна мрія - закінчити школу екстерном.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Комусь бажання чоловіка може здатися дріб'язковим, але тільки не Юрі, який не може утримувати сім'ю на мінімальну зарплату некваліфікованого працівника. Він не хоче, щоб діти проходили через такі самі труднощі, як він. Адже Юра закінчив всього лише 7 класів не від хорошого життя. У лихі 90-і всі йшли або працювати, або в рекет... Дивіться в проекті Цієї миті рік потому випуск 3, чи зможе наш герой поліпшити якість життя для себе і своєї сім'ї.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Ще одна героїня проекту Цієї миті рік потому Оксана розповіла жахливу історію своєї юності.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Мало того, що вона народилася з рідкісним генетичним захворюванням, рано втратила батьків і залишилася без ока... У віці 16 років дівчина познайомилася з чоловіком через інтернет, і це закінчилося трагедією: Оксана пережила групове згвалтування. Незважаючи на всі тяготи, вона досі сподівається знайти справжнє кохання та почати нове життя.</p> <p style="text-align: justify;">На щастя, не всі звертаються до проекту Цієї миті рік потому 1 сезон через особисті трагедії. Ще в однієї героїні програми - дуже незвичайна мрія. Жінка хоче наживо побачити королеву Великобританії і подарувати їй один зі своїх капелюшків.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Програма Цієї миті рік потому дає надію всім.</strong> Наприклад, 47-річна учасниця проекту мріє народити дитину, незважаючи на найбільшу помилку в її житті - давній аборт, який практично поставив хрест на її бажанні мати дітей.</p> <p style="text-align: justify;">У кожного героя Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 було 365 днів на те, щоб змінити своє життя на краще. Унікальний проект Цієї миті рік потому здатний перенести глядачів на рік вперед і показати, стримали ці люди своє слово. Наші герої дають цю обіцянку не ведучій проекту, не глядачам - вони дають цю обіцянку собі. Дивіться у проекті Цієї миті рік потому 1 сезон, на які дивовижні перевтілення здатні звичайні люди.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу - переходите за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-2">Цієї миті рік потому 2 випуск</a>.</p>

Місія: знайти любов і подарувати капелюшок королеві Великобританії

Всі випуски | Сезон 1

Місія: знайти любов і подарувати капелюшок королеві Великобританії

Проект Цієї миті рік потому продовжує розповідати про героїв, які вирішили кардинально змінити своє життя.

До студії програми Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 від 13.06.2019 прийшов Юрій, чия заповітна мрія - закінчити школу екстерном.

Комусь бажання чоловіка може здатися дріб'язковим, але тільки не Юрі, який не може утримувати сім'ю на мінімальну зарплату некваліфікованого працівника. Він не хоче, щоб діти проходили через такі самі труднощі, як він. Адже Юра закінчив всього лише 7 класів не від хорошого життя. У лихі 90-і всі йшли або працювати, або в рекет... Дивіться в проекті Цієї миті рік потому випуск 3, чи зможе наш герой поліпшити якість життя для себе і своєї сім'ї.

Ще одна героїня проекту Цієї миті рік потому Оксана розповіла жахливу історію своєї юності.

Мало того, що вона народилася з рідкісним генетичним захворюванням, рано втратила батьків і залишилася без ока... У віці 16 років дівчина познайомилася з чоловіком через інтернет, і це закінчилося трагедією: Оксана пережила групове згвалтування. Незважаючи на всі тяготи, вона досі сподівається знайти справжнє кохання та почати нове життя.

На щастя, не всі звертаються до проекту Цієї миті рік потому 1 сезон через особисті трагедії. Ще в однієї героїні програми - дуже незвичайна мрія. Жінка хоче наживо побачити королеву Великобританії і подарувати їй один зі своїх капелюшків.

Програма Цієї миті рік потому дає надію всім. Наприклад, 47-річна учасниця проекту мріє народити дитину, незважаючи на найбільшу помилку в її житті - давній аборт, який практично поставив хрест на її бажанні мати дітей.

У кожного героя Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 3 було 365 днів на те, щоб змінити своє життя на краще. Унікальний проект Цієї миті рік потому здатний перенести глядачів на рік вперед і показати, стримали ці люди своє слово. Наші герої дають цю обіцянку не ведучій проекту, не глядачам - вони дають цю обіцянку собі. Дивіться у проекті Цієї миті рік потому 1 сезон, на які дивовижні перевтілення здатні звичайні люди.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу - переходите за посиланням і дивіться Цієї миті рік потому 2 випуск.