Video: Чи далеко від пологів до фітнес-бікіні та як стати байкером на 7 десятку?
<p>Цієї миті рік потому - шоу неймовірних перетворень! У цьому випуску ти дізнаєшся, що вік абсолютно не перешкода будь-якій мрії: навіть стати байкером можна в 63 роки! Набридла рутина дім-робота-дім? Ніколи не пізно зірватися з місця, почати подорожувати, вирушити на рафтинг, політати в аеротрубі або підкорити гори! Герої проекту вже зробили це. Тебе чекають найяскравіші приклади волі до перемоги над собою та величезний заряд натхнення!</p><p><strong>Боротьба з фобіями в шоу Цієї миті рік потому 1 сезон 4 випуск</strong></p><p>Героїня проекту Цієї миті рік потому 4 випуск від 21.09.2018 Анна Ярошкіна все життя панічно боялася води. Як тільки вона бачить водойму - у дівчини починають тремтіти руки, а серцевий ритм небезпечно частішає. Вона вже зжилася зі своїм страхом і вирішила, що це не така вже й проблема - не купатися.</p><p>Питання руба поставило саме життя, зізналася Аня в ефірі Цієї миті рік потому 4 випуск. Схопило спину. Вона 8 днів пролежала в ліжку й терпіла сильний біль. Лікарі поставили невтішний діагноз: у поперековому відділенні немає жодного здорового з'єднання. Якщо дівчина не візьметься за себе, то може залишитися паралізованою. Треба худнути, а єдине дозволене навантаження - плавання! Чи зможе Аня повернутися в студію Цієї миті рік потому 2018 випуск 4 здоровою та не знаючою страху?</p><p><strong>Як ніколи не нудьгувати: рецепт Цієї миті рік потому 4 випуск</strong></p><p>У студії Цієї миті рік потому з'явилися відразу дві блискучі героїні, які точно знають, як прожити життя яскраво й щасливо. Ірина Дубик зі Львова у свої 63 роки зважилася навчитися їздити на мотоциклі. Жінка розповіла, що це мрія, буквально, всього її життя. Ще в молодості вона з вогнем в очах дивилася на мотоцикли «Ява» і хотіла покататися. Але турботи про дітей і роботу відклали цю мрію на далеких 50 років! Чи зможе Ірина сісти за кермо в шоу Цієї миті рік потому випуск 4? І що їй на це скажуть лікарі?</p><p>А у Світлани Пікіч інший план - повернути собі любов до життя. До недавнього часу вчителька музики жила тільки роботою, візитами до матері й собаками. Але сьогодні вона оголосила бунт! Дивись онлайн Цієї миті рік потому випуск 4 і дізнайся, на які авантюри підписалася жінка і як круто змінилося її життя?</p><p><strong>Що ще ти побачиш у 4 випуску Цієї миті рік потому?</strong></p><ul><li>Не пропусти у 4 випуск від 21.09.2018 історію 8-річного Мар'яна Швеця, який вирішив видати заміж свою маму!</li><li>Пошуки Марини Бабенко своєї біологічної матері, яка залишила її в пологовому будинку.</li><li>Чарівне схуднення Світлани Ігітян - дівчини, яка за рік вирішила підкоригувати фігуру після народження трьох дітей і взяти участь у конкурсі з фітнес-бікіні!</li></ul><p>Дивись онлайн Цієї миті рік потому 4 випуск на сайті Teleportal.ua! Дивовижні історії поруч!</p>

Чи далеко від пологів до фітнес-бікіні та як стати байкером на 7 десятку?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Чи далеко від пологів до фітнес-бікіні та як стати байкером на 7 десятку?

Цієї миті рік потому - шоу неймовірних перетворень! У цьому випуску ти дізнаєшся, що вік абсолютно не перешкода будь-якій мрії: навіть стати байкером можна в 63 роки! Набридла рутина дім-робота-дім? Ніколи не пізно зірватися з місця, почати подорожувати, вирушити на рафтинг, політати в аеротрубі або підкорити гори! Герої проекту вже зробили це. Тебе чекають найяскравіші приклади волі до перемоги над собою та величезний заряд натхнення!

Боротьба з фобіями в шоу Цієї миті рік потому 1 сезон 4 випуск

Героїня проекту Цієї миті рік потому 4 випуск від 21.09.2018 Анна Ярошкіна все життя панічно боялася води. Як тільки вона бачить водойму - у дівчини починають тремтіти руки, а серцевий ритм небезпечно частішає. Вона вже зжилася зі своїм страхом і вирішила, що це не така вже й проблема - не купатися.

Питання руба поставило саме життя, зізналася Аня в ефірі Цієї миті рік потому 4 випуск. Схопило спину. Вона 8 днів пролежала в ліжку й терпіла сильний біль. Лікарі поставили невтішний діагноз: у поперековому відділенні немає жодного здорового з'єднання. Якщо дівчина не візьметься за себе, то може залишитися паралізованою. Треба худнути, а єдине дозволене навантаження - плавання! Чи зможе Аня повернутися в студію Цієї миті рік потому 2018 випуск 4 здоровою та не знаючою страху?

Як ніколи не нудьгувати: рецепт Цієї миті рік потому 4 випуск

У студії Цієї миті рік потому з'явилися відразу дві блискучі героїні, які точно знають, як прожити життя яскраво й щасливо. Ірина Дубик зі Львова у свої 63 роки зважилася навчитися їздити на мотоциклі. Жінка розповіла, що це мрія, буквально, всього її життя. Ще в молодості вона з вогнем в очах дивилася на мотоцикли «Ява» і хотіла покататися. Але турботи про дітей і роботу відклали цю мрію на далеких 50 років! Чи зможе Ірина сісти за кермо в шоу Цієї миті рік потому випуск 4? І що їй на це скажуть лікарі?

А у Світлани Пікіч інший план - повернути собі любов до життя. До недавнього часу вчителька музики жила тільки роботою, візитами до матері й собаками. Але сьогодні вона оголосила бунт! Дивись онлайн Цієї миті рік потому випуск 4 і дізнайся, на які авантюри підписалася жінка і як круто змінилося її життя?

Що ще ти побачиш у 4 випуску Цієї миті рік потому?

  • Не пропусти у 4 випуск від 21.09.2018 історію 8-річного Мар'яна Швеця, який вирішив видати заміж свою маму!
  • Пошуки Марини Бабенко своєї біологічної матері, яка залишила її в пологовому будинку.
  • Чарівне схуднення Світлани Ігітян - дівчини, яка за рік вирішила підкоригувати фігуру після народження трьох дітей і взяти участь у конкурсі з фітнес-бікіні!

Дивись онлайн Цієї миті рік потому 4 випуск на сайті Teleportal.ua! Дивовижні історії поруч!