Video: Вийти заміж за Дона Карлеоне та завоювати золото на чемпіонаті світу
<p><strong>Киянка мріє вийти заміж за чоловіка, схожого на хрещеного батька Дона Карлеоне! А біатлоністка обіцяє студії, що повернеться в жорстокий спорт, який відмовився приймати її після ДТП. Яким буде їхній перший крок до мети?</strong></p><p><strong>Низький зріст – унікальна особливість, а не недолік, впевнений герой Цієї миті рік потому 2018</strong></p><p><span style="color: black;">У проекті </span><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu" target="_blank" style="color: rgb(50, 118, 177);">Цієї миті рік потому</a><span style="color: black;"> 5 випуск життєрадісний хлопець Сергій Легкобіт із ростом 138 см розповідає, що найбільше на світі хоче зіграти серйозну драматичну роль. Він знімається у фільмах із 2012 року, але виконувати доводиться ролі ельфів і карликів. А він бачить себе й у кримінальних жанрах. А ще в героя Цієї миті рік потому є мрія зізнатися своїй подрузі в коханні. Сергій розробив цілий план, як він відвезе її на море й там спробує зав'язати стосунки. Чи вдасться йому виконати ці нелегкі завдання – дивись Цієї миті рік потому 1 сезон 1 випуск.</span></p><p><strong>Врятувати рядового пса: рімейк Цієї миті рік потому 2018 випуск 5</strong></p><p><span style="color: black;">Антон Суботів із м. Семенівка в Чернігівській обл. мріє зробити зі свого пса на прізвисько Лєнтяй – зірку відеохостингів. Мета з'явилася тому, що Лєнтяй зовсім не лежень – він працьовито душить сусідських курей, качок і випиває надоєне молоко. Антон дізнався, що пса за такі витівки збираються приспати. Тому в шоу Цієї миті рік потому 5 випуск він обіцяє розвинути в улюбленця талант співати! І тим самим сподівається його врятувати.</span></p><p><strong>Повернутися у великий спорт мріє українська біатлоністка Сніжана Тісєєва</strong></p><p><span style="color: black;">Глядачам Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 5 вона розповіла, що пару років тому потрапила в ДТП, у якому сильно постраждало її обличчя та череп. Сніжана заново вчилася їсти й ходити. Єдиною її надією було одужати та швидше повернутися до тренувань. Але тренер списав дівчину з рахунків. Тепер вона набралася сил і хоче завоювати золото на чемпіонаті світу з біатлону! Якою вона повернеться в студію рік потому?</span></p><p><strong>Дивись онлайн 5 випуск Цієї миті рік потому на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошук – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-4" target="_blank" style="color: windowtext;"><strong>Цієї миті рік потому 4 випуск</strong></a><strong> онлайн.</strong></p>

Вийти заміж за Дона Карлеоне та завоювати золото на чемпіонаті світу

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Вийти заміж за Дона Карлеоне та завоювати золото на чемпіонаті світу

Киянка мріє вийти заміж за чоловіка, схожого на хрещеного батька Дона Карлеоне! А біатлоністка обіцяє студії, що повернеться в жорстокий спорт, який відмовився приймати її після ДТП. Яким буде їхній перший крок до мети?

Низький зріст – унікальна особливість, а не недолік, впевнений герой Цієї миті рік потому 2018

У проекті Цієї миті рік потому 5 випуск життєрадісний хлопець Сергій Легкобіт із ростом 138 см розповідає, що найбільше на світі хоче зіграти серйозну драматичну роль. Він знімається у фільмах із 2012 року, але виконувати доводиться ролі ельфів і карликів. А він бачить себе й у кримінальних жанрах. А ще в героя Цієї миті рік потому є мрія зізнатися своїй подрузі в коханні. Сергій розробив цілий план, як він відвезе її на море й там спробує зав'язати стосунки. Чи вдасться йому виконати ці нелегкі завдання – дивись Цієї миті рік потому 1 сезон 1 випуск.

Врятувати рядового пса: рімейк Цієї миті рік потому 2018 випуск 5

Антон Суботів із м. Семенівка в Чернігівській обл. мріє зробити зі свого пса на прізвисько Лєнтяй – зірку відеохостингів. Мета з'явилася тому, що Лєнтяй зовсім не лежень – він працьовито душить сусідських курей, качок і випиває надоєне молоко. Антон дізнався, що пса за такі витівки збираються приспати. Тому в шоу Цієї миті рік потому 5 випуск він обіцяє розвинути в улюбленця талант співати! І тим самим сподівається його врятувати.

Повернутися у великий спорт мріє українська біатлоністка Сніжана Тісєєва

Глядачам Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 5 вона розповіла, що пару років тому потрапила в ДТП, у якому сильно постраждало її обличчя та череп. Сніжана заново вчилася їсти й ходити. Єдиною її надією було одужати та швидше повернутися до тренувань. Але тренер списав дівчину з рахунків. Тепер вона набралася сил і хоче завоювати золото на чемпіонаті світу з біатлону! Якою вона повернеться в студію рік потому?

Дивись онлайн 5 випуск Цієї миті рік потому на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошук – переходь за посиланням і дивись Цієї миті рік потому 4 випуск онлайн.