Video: Вийти заміж за Дона Карлеоне та завоювати золото на чемпіонаті світу
<p><strong>Киянка мріє вийти заміж за чоловіка, схожого на хрещеного батька Дона Карлеоне! А біатлоністка обіцяє студії, що повернеться в жорстокий спорт, який відмовився приймати її після ДТП. Яким буде їхній перший крок до мети?</strong></p><p><strong>Низький зріст – унікальна особливість, а не недолік, впевнений герой Цієї миті рік потому 2018</strong></p><p><span style="color: black;">У проекті </span><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu" style="color: rgb(50, 118, 177);" target="_blank">Цієї миті рік потому</a><span style="color: black;"> 5 випуск життєрадісний хлопець Сергій Легкобіт із ростом 138 см розповідає, що найбільше на світі хоче зіграти серйозну драматичну роль. Він знімається у фільмах із 2012 року, але виконувати доводиться ролі ельфів і карликів. А він бачить себе й у кримінальних жанрах. А ще в героя Цієї миті рік потому є мрія зізнатися своїй подрузі в коханні. Сергій розробив цілий план, як він відвезе її на море й там спробує зав'язати стосунки. Чи вдасться йому виконати ці нелегкі завдання – дивись Цієї миті рік потому 1 сезон 1 випуск.</span></p><p><strong>Врятувати рядового пса: рімейк Цієї миті рік потому 2018 випуск 5</strong></p><p><span style="color: black;">Антон Суботів із м. Семенівка в Чернігівській обл. мріє зробити зі свого пса на прізвисько Лєнтяй – зірку відеохостингів. Мета з'явилася тому, що Лєнтяй зовсім не лежень – він працьовито душить сусідських курей, качок і випиває надоєне молоко. Антон дізнався, що пса за такі витівки збираються приспати. Тому в шоу Цієї миті рік потому 5 випуск він обіцяє розвинути в улюбленця талант співати! І тим самим сподівається його врятувати.</span></p><p><strong>Повернутися у великий спорт мріє українська біатлоністка Сніжана Тісєєва</strong></p><p><span style="color: black;">Глядачам Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 5 вона розповіла, що пару років тому потрапила в ДТП, у якому сильно постраждало її обличчя та череп. Сніжана заново вчилася їсти й ходити. Єдиною її надією було одужати та швидше повернутися до тренувань. Але тренер списав дівчину з рахунків. Тепер вона набралася сил і хоче завоювати золото на чемпіонаті світу з біатлону! Якою вона повернеться в студію рік потому?</span></p><p><strong>Дивись онлайн 5 випуск Цієї миті рік потому на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошук – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-4" style="color: windowtext;" target="_blank"><strong>Цієї миті рік потому 4 випуск</strong></a><strong> онлайн.</strong></p>

Вийти заміж за Дона Карлеоне та завоювати золото на чемпіонаті світу

Вийти заміж за Дона Карлеоне та завоювати золото на чемпіонаті світу

Киянка мріє вийти заміж за чоловіка, схожого на хрещеного батька Дона Карлеоне! А біатлоністка обіцяє студії, що повернеться в жорстокий спорт, який відмовився приймати її після ДТП. Яким буде їхній перший крок до мети?

Низький зріст – унікальна особливість, а не недолік, впевнений герой Цієї миті рік потому 2018

У проекті Цієї миті рік потому 5 випуск життєрадісний хлопець Сергій Легкобіт із ростом 138 см розповідає, що найбільше на світі хоче зіграти серйозну драматичну роль. Він знімається у фільмах із 2012 року, але виконувати доводиться ролі ельфів і карликів. А він бачить себе й у кримінальних жанрах. А ще в героя Цієї миті рік потому є мрія зізнатися своїй подрузі в коханні. Сергій розробив цілий план, як він відвезе її на море й там спробує зав'язати стосунки. Чи вдасться йому виконати ці нелегкі завдання – дивись Цієї миті рік потому 1 сезон 1 випуск.

Врятувати рядового пса: рімейк Цієї миті рік потому 2018 випуск 5

Антон Суботів із м. Семенівка в Чернігівській обл. мріє зробити зі свого пса на прізвисько Лєнтяй – зірку відеохостингів. Мета з'явилася тому, що Лєнтяй зовсім не лежень – він працьовито душить сусідських курей, качок і випиває надоєне молоко. Антон дізнався, що пса за такі витівки збираються приспати. Тому в шоу Цієї миті рік потому 5 випуск він обіцяє розвинути в улюбленця талант співати! І тим самим сподівається його врятувати.

Повернутися у великий спорт мріє українська біатлоністка Сніжана Тісєєва

Глядачам Цієї миті рік потому 1 сезон випуск 5 вона розповіла, що пару років тому потрапила в ДТП, у якому сильно постраждало її обличчя та череп. Сніжана заново вчилася їсти й ходити. Єдиною її надією було одужати та швидше повернутися до тренувань. Але тренер списав дівчину з рахунків. Тепер вона набралася сил і хоче завоювати золото на чемпіонаті світу з біатлону! Якою вона повернеться в студію рік потому?

Дивись онлайн 5 випуск Цієї миті рік потому на сайті Teleportal.ua!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошук – переходь за посиланням і дивись Цієї миті рік потому 4 випуск онлайн.