Video: Із крісла програміста в запорізькі козаки та чемпіонка у 60 років
<p><strong>Чарівне перетворення програміста в запорізького козака, пошук справжнього кохання в мережі матір'ю трьох дітей, і боротьба ще однієї героїні Цієї миті рік потому з депресією, яка штовхнула жінку зшити власне похоронну сукню – дивись неймовірні історії боротьби за мрію вже зараз!</strong></p><p>Андрій Воропай прийшов до студії Цієї миті рік потому 6 випуск від 05.10.2018, щоб стати справжнім козаком! Чоловік родом із Росії та ніколи не володів українською мовою – одним із вирішальних критеріїв вступу до Війська Запорізького. Крім того, потрібно навчитися фехтувати, метати ножі й сокири, стріляти з лука та їздити верхи. Андрій зізнався ведучій Цієї миті рік потому 2018 Даші Трегубовій: поки що з усього списку відростив тільки чуб і головна його мета – стати прикладом для своїх дітей.</p><p><strong>Андрій пообіцяв зайти у двері </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1" target="_blank"><strong>Цієї миті рік потому 1 сезон</strong></a><strong> 6 випуск у національному одязі і з шаблями в разі досягнення мрії, та без чуба – якщо зазнає невдачі.</strong></p><p>Побороти невпевненість у собі й знайти любов дуже хоче Анастасія Ковальова. Усі відносини дівчини закінчувалися не просто болісно, ​​а трагічно: три рази чоловіки кидали її вагітною! Зараз героїня 6 випуску Цієї миті рік потому 2018 – мати-одиначка з трьома дітьми й рівною кількістю сумних знайомств в інтернеті. Але Настя не опускає руки! І все ще сподівається зустріти справжнього чоловіка! Чи вдасться їй це всього за рік? Дізнайся прямо зараз!</p><p><strong>Дивись онлайн Цієї миті рік потому 6 випуск від 05.10.2018 на Teleportal.ua!</strong> Не пропусти справжнього обряду посвячення в козаки та вперше зазирни за лаштунки братства! Познайомся із 60-річною чемпіонкою світу в аматорських змаганнях з фігурного катання та 32-річною балериною.</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-5" target="_blank"><strong>Цієї миті рік потому 5 випуск</strong></a><strong> онлайн.</strong></p>

Із крісла програміста в запорізькі козаки та чемпіонка у 60 років

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Із крісла програміста в запорізькі козаки та чемпіонка у 60 років

Чарівне перетворення програміста в запорізького козака, пошук справжнього кохання в мережі матір'ю трьох дітей, і боротьба ще однієї героїні Цієї миті рік потому з депресією, яка штовхнула жінку зшити власне похоронну сукню – дивись неймовірні історії боротьби за мрію вже зараз!

Андрій Воропай прийшов до студії Цієї миті рік потому 6 випуск від 05.10.2018, щоб стати справжнім козаком! Чоловік родом із Росії та ніколи не володів українською мовою – одним із вирішальних критеріїв вступу до Війська Запорізького. Крім того, потрібно навчитися фехтувати, метати ножі й сокири, стріляти з лука та їздити верхи. Андрій зізнався ведучій Цієї миті рік потому 2018 Даші Трегубовій: поки що з усього списку відростив тільки чуб і головна його мета – стати прикладом для своїх дітей.

Андрій пообіцяв зайти у двері Цієї миті рік потому 1 сезон 6 випуск у національному одязі і з шаблями в разі досягнення мрії, та без чуба – якщо зазнає невдачі.

Побороти невпевненість у собі й знайти любов дуже хоче Анастасія Ковальова. Усі відносини дівчини закінчувалися не просто болісно, ​​а трагічно: три рази чоловіки кидали її вагітною! Зараз героїня 6 випуску Цієї миті рік потому 2018 – мати-одиначка з трьома дітьми й рівною кількістю сумних знайомств в інтернеті. Але Настя не опускає руки! І все ще сподівається зустріти справжнього чоловіка! Чи вдасться їй це всього за рік? Дізнайся прямо зараз!

Дивись онлайн Цієї миті рік потому 6 випуск від 05.10.2018 на Teleportal.ua! Не пропусти справжнього обряду посвячення в козаки та вперше зазирни за лаштунки братства! Познайомся із 60-річною чемпіонкою світу в аматорських змаганнях з фігурного катання та 32-річною балериною.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Цієї миті рік потому 5 випуск онлайн.