Video: Глинська в активному пошуку та приборкувачка величезних хаскі з кінофобією
<p><strong>Перевтілення Єлизавети Глинської – переможниці кулінарного шоу Мастер Шеф, боротьба за життя «ангела Інститутської», який потрапив під обстріл в АТО, приборкання собак і перемога на турнірі стріт-денсу – усі ці неймовірні історії вже чекають на тебе в новому випуску Цієї миті рік потому.</strong></p><p>Несподівано, але в проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1" target="_blank">Цієї миті рік потому 1 сезон</a> 8 випуск від 19.10.2018 звернулася Єлизавета Глинська – відомий на всю Україну кондитер і один з експертів у шоу Все буде добре. Здавалося б, вона має у своєму житті все! Але немає найголовнішого – любові. Ліза мріє зустріти свого чоловіка, який би підтримував її, направляв і захищав.</p><p><strong>В ефірі Цієї миті рік потому 8 випуск Глинська зізналася: уже довгий час всі її відносини не доживають і до третього побачення!</strong></p><p>Вона перестала довіряти чоловікам, тому що більшість її обманювали та приховували свій шлюб і дітей. Дивись онлайн 8 випуск Цієї миті рік потому і дізнайся подробиці особистого життя Лізи, які вона приховувала від камер довгі роки: хто був її першим чоловіком? І як вона втратила єдину дитину?</p><p>Чи повернеться Єлизавета Глинська у двері Цієї миті рік потому з коханим чоловіком? Не пропусти!</p><p><strong>Вижити, розмовляти й ходити, коли лікарі не те що не дають гарантій, а радять сподіватися тільки на диво – це непосильне завдання стояло перед Ігорем Глушко – ще одним учасником шоу Цієї миті рік потому від 19.10.2018.</strong></p><p>У студію прийшла його мати Наталія, тому що 21-річний син лежав у комі. Ігор – один із п'яти «ангелів Інститутської», які хоробро витягали з-під обстрілу поранених і вбитих на Майдані в 2014 році. Після Революції Гідності герой Цієї миті рік потому 2018 випуск 8, не роздумуючи довго, поїхав в АТО. Але цього разу удача була не на його боці. Коли Ігор витягав напарника з-під куль – сам отримав поранення в голову!</p><p>Лікарі розповідають, що в Ігоря немає частини черепа, сильно пошкоджена частина мозку, яка відповідає за мову та рух, і при такому пораненні один результат – смерть. Але Наталя Глушко впевнена – її боєць сильний і через рік зайде з нею в студію Цієї миті рік потому.</p><p><strong>Дивись онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 8 випуск від 19.10.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся вражаючі історії інших героїв.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-7" target="_blank"><strong>Цієї миті рік потому 1 сезон 7 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Глинська в активному пошуку та приборкувачка величезних хаскі з кінофобією

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Глинська в активному пошуку та приборкувачка величезних хаскі з кінофобією

Перевтілення Єлизавети Глинської – переможниці кулінарного шоу Мастер Шеф, боротьба за життя «ангела Інститутської», який потрапив під обстріл в АТО, приборкання собак і перемога на турнірі стріт-денсу – усі ці неймовірні історії вже чекають на тебе в новому випуску Цієї миті рік потому.

Несподівано, але в проект Цієї миті рік потому 1 сезон 8 випуск від 19.10.2018 звернулася Єлизавета Глинська – відомий на всю Україну кондитер і один з експертів у шоу Все буде добре. Здавалося б, вона має у своєму житті все! Але немає найголовнішого – любові. Ліза мріє зустріти свого чоловіка, який би підтримував її, направляв і захищав.

В ефірі Цієї миті рік потому 8 випуск Глинська зізналася: уже довгий час всі її відносини не доживають і до третього побачення!

Вона перестала довіряти чоловікам, тому що більшість її обманювали та приховували свій шлюб і дітей. Дивись онлайн 8 випуск Цієї миті рік потому і дізнайся подробиці особистого життя Лізи, які вона приховувала від камер довгі роки: хто був її першим чоловіком? І як вона втратила єдину дитину?

Чи повернеться Єлизавета Глинська у двері Цієї миті рік потому з коханим чоловіком? Не пропусти!

Вижити, розмовляти й ходити, коли лікарі не те що не дають гарантій, а радять сподіватися тільки на диво – це непосильне завдання стояло перед Ігорем Глушко – ще одним учасником шоу Цієї миті рік потому від 19.10.2018.

У студію прийшла його мати Наталія, тому що 21-річний син лежав у комі. Ігор – один із п'яти «ангелів Інститутської», які хоробро витягали з-під обстрілу поранених і вбитих на Майдані в 2014 році. Після Революції Гідності герой Цієї миті рік потому 2018 випуск 8, не роздумуючи довго, поїхав в АТО. Але цього разу удача була не на його боці. Коли Ігор витягав напарника з-під куль – сам отримав поранення в голову!

Лікарі розповідають, що в Ігоря немає частини черепа, сильно пошкоджена частина мозку, яка відповідає за мову та рух, і при такому пораненні один результат – смерть. Але Наталя Глушко впевнена – її боєць сильний і через рік зайде з нею в студію Цієї миті рік потому.

Дивись онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 8 випуск від 19.10.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся вражаючі історії інших героїв.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Цієї миті рік потому 1 сезон 7 випуск.