Video: Не втратити можливість ходити та знайти кохання з першого погляду
<p><strong>Мужня художниця мріє вилікувати сколіоз 4 ступеня та зберегти можливість ходити. Дочка, яка втратила батька 5 років тому, стикається з гіркою правдою. А весела пара Віта й Паша намагаються завести дитину. Які мрії збудуться сьогодні в студії Цієї миті рік потому? Дізнайся за мить!</strong></p><p>Катерина Тимошенко в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1" target="_blank">Цієї миті рік потому 1 сезон</a> 9 випуск від 26.10.2018 зробила перший крок до своєї мети – знайти улюбленого батька, з яким втратила зв'язок 5 років тому. Мама Каті та ще двох її молодших сестер була гулящою. Усі дівчатка народилися від різних батьків. Героїня 9 випуску Цієї миті рік потому ще не досягла шкільного віку, як батьки розлучилися. Вона залишилася з татом і бабусею. Зараз зізнається – це був найкращий час в її житті. Батько її дуже любив і добре про неї дбав.</p><p>Дивись онлайн 9 випуск Цієї миті рік потому і дізнайся, чому не дивлячись на теплу прихильність до тата, Катя в 13 років повернулася до матері. Що дівчинка переживала в її будинку й чому вже через 3 роки втекла? Героїня розповіла, вже в дорослому віці вона продовжувала спілкуватися з батьком, але в якийсь момент його номер перестав бути доступним. Що дівчина знайде в кінці свого шляху? І чи зможе тато поговорити з нею?</p><p><strong>Живопис, як боротьба за життя в проекті Цієї миті рік потому 9 випуск</strong></p><p>16-річна Уляна Миронова з колоритного села Диканька на Полтавщині прийшла в студію Цієї миті рік потому 26.10.2018, щоб набратися сміливості перемогти жахливу хворобу: сколіоз 4 ступеня. Рік потому вона хоче повернутися сюди на підборах і в красивій сукні. Бо поки що вона закута в коригувальний корсет, у якому і живе, і спить. Хребет викривлений настільки, що кожну хвилину мучить Уляну нестерпними болями та залишає зсередини синці.</p><p>Врятувати героїню Цієї миті рік потому 2018 випуск 9 може тільки операція. Вона коштує 94 тис. грн, які дівчинка намагається зібрати самостійно – малюючи на замовлення портрети. Уляна пише картини через сильний біль і втому. І одночасно боїться, що після хірургічного втручання в неї відмовлять ноги.</p><p>Якою вона повернеться в студію Цієї миті рік потому? Наскільки сильно погіршиться її хвороба за цей час?</p><p><strong>Дивись онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 9 випуск від 26.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/rikpotomu/sezon-1/vypusk-8" target="_blank"><strong>Цієї миті рік потому 8 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Не втратити можливість ходити та знайти кохання з першого погляду

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Не втратити можливість ходити та знайти кохання з першого погляду

Мужня художниця мріє вилікувати сколіоз 4 ступеня та зберегти можливість ходити. Дочка, яка втратила батька 5 років тому, стикається з гіркою правдою. А весела пара Віта й Паша намагаються завести дитину. Які мрії збудуться сьогодні в студії Цієї миті рік потому? Дізнайся за мить!

Катерина Тимошенко в шоу Цієї миті рік потому 1 сезон 9 випуск від 26.10.2018 зробила перший крок до своєї мети – знайти улюбленого батька, з яким втратила зв'язок 5 років тому. Мама Каті та ще двох її молодших сестер була гулящою. Усі дівчатка народилися від різних батьків. Героїня 9 випуску Цієї миті рік потому ще не досягла шкільного віку, як батьки розлучилися. Вона залишилася з татом і бабусею. Зараз зізнається – це був найкращий час в її житті. Батько її дуже любив і добре про неї дбав.

Дивись онлайн 9 випуск Цієї миті рік потому і дізнайся, чому не дивлячись на теплу прихильність до тата, Катя в 13 років повернулася до матері. Що дівчинка переживала в її будинку й чому вже через 3 роки втекла? Героїня розповіла, вже в дорослому віці вона продовжувала спілкуватися з батьком, але в якийсь момент його номер перестав бути доступним. Що дівчина знайде в кінці свого шляху? І чи зможе тато поговорити з нею?

Живопис, як боротьба за життя в проекті Цієї миті рік потому 9 випуск

16-річна Уляна Миронова з колоритного села Диканька на Полтавщині прийшла в студію Цієї миті рік потому 26.10.2018, щоб набратися сміливості перемогти жахливу хворобу: сколіоз 4 ступеня. Рік потому вона хоче повернутися сюди на підборах і в красивій сукні. Бо поки що вона закута в коригувальний корсет, у якому і живе, і спить. Хребет викривлений настільки, що кожну хвилину мучить Уляну нестерпними болями та залишає зсередини синці.

Врятувати героїню Цієї миті рік потому 2018 випуск 9 може тільки операція. Вона коштує 94 тис. грн, які дівчинка намагається зібрати самостійно – малюючи на замовлення портрети. Уляна пише картини через сильний біль і втому. І одночасно боїться, що після хірургічного втручання в неї відмовлять ноги.

Якою вона повернеться в студію Цієї миті рік потому? Наскільки сильно погіршиться її хвороба за цей час?

Дивись онлайн Цієї миті рік потому 1 сезон 9 випуск від 26.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Цієї миті рік потому 8 випуск.