Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Страва честі

Сезон 1

Чи знаєте ви що таке ланципупики і де в Україні шукати річкові мідії? Ці та інші таємниці національної кухні розкриє нове кулінарне тревел-шоу «Страва честі» телеканалу СТБ!

Всі випуски: Сезон 1

Страва честі

Чи знаєте ви що таке ланципупики і де в Україні шукати річкові мідії? Ці та інші таємниці національної кухні розкриє нове кулінарне тревел-шоу «Страва честі» телеканалу СТБ!

«Страва честі» – абсолютно нова ідея для українського телебачення і новий формат кулінарії. Це дивовижний тандем подорожей і вивчення древніх українських практик у кулінарії. Ведучий шоу Юрій Ковриженко – професійний шеф-кухар, випускник кулінарних шкіл Франції, Іспанії й Італії, а також посол української кухні в інших країнах світу подорожує найбільш забутими і віддаленими місцями України, щоб знайти унікальні рецепти, невідомі продукти та секретні техніки.


Чому буде цікаво дивитися проект «Страва честі» онлайн?

Не думай, що пошуки Юрія Ковриженка закінчаться на банальних пампушках, варениках і салі в шоколаді. Суть кулінарного шоу СТБ «Страва честі» в тому, щоб зламати ці стереотипи та представити світові й самим українцям невідому сторінку нашої гастрономічної культури: котлети з в'юнів і унікальних річкових мідій, чорні галушки без жодної краплі чорнила каракатиці, ланципупики та багато інших рецептів, яких не знає навіть пошуковик!

Юрій спробує дізнатися в господинь стародавні рецепти, які вони передають із покоління в покоління, і спробує разом із жінками переосмислити інструкції приготування за допомогою революційних ресторанних технік. Однак, щоб не відривати рецепт від кухні, у якій він народився, команда телеканалу СТБ у шоу «Страва честі» не возитиме з собою професійну техніку, а тільки звичайну плиту, яка є в кожному будинку. Так українські жінки зможуть із легкістю повторити рецепт і урізноманітнити щоденне меню.


Кожен випуск шоу «Страва честі» дивись пригоду і часом екстремальне завдання

Звичайно, домогосподарки просто так не видають своїх секретів. Тому ведучому доведеться виконувати для них різні доручення і завдання, наприклад: ловити рибу, спати в човні посеред озера, пірнати в крижану воду і полювати в лісі на необхідні продукти. Тому в кожному випуску у Юрія Ковриженко буде якась справа честі – ціна, яку він заплатить за інформацію.


Коли можна дивитися «Страва честі» 2019?

Прем'єра нового кулінарного проекту «Страва честі» відбудеться на початку весни 2019 на каналі СТБ. Нові випуски будуть доступні на Teleportal.ua відразу після ефіру.

Це шоу познайомить глядача не тільки з невідомими сторінками національної куховарської книги, а й покаже неймовірну красу української природи, мальовничі місця, де не ступала нога туриста. Автори проекту впевнені, що ми всі вигукнемо «ах!» від несподіванки та навіть не повіримо, що такі пейзажі можна побачити, не виїжджаючи за кордон. До того ж цікаво буде дізнатися нове про українську культуру, відмінності діалекту і звичаїв рідної країни.