Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарне ноу-хау: бургер із дерунів
<p>Уже сьогодні вранці Юрій Ковриженко переверне ваше уявлення про класичну страву української кухні – деруни. Тільки в новому кулінарному тревел-шоу СТБ «Страва честі» господині розкриють секрети: які незвичайні інгредієнти можна додавати в дерун? Які дивні форми може набувати ц страва? І невже можна зробити дерун із начинкою із солодкого сиру? Не пропусти!</p> <p>Дивись онлайн «Страва честі» 1 випуск від 10.03.2019 - прем'єру доброго, смачного та позитивного кулінарного шоу телеканалу СТБ. Ведучий шоу Юрій Ковриженко, професійний кухар, мандрує Україною, щоб знайти неповторні рецепти, які передаються з покоління в покоління, побачити всю красу країни та поспілкуватися із найбільш незвичайними людьми. Але за цінний досвід потрібно платити. Тому Юрію доведеться попітніти, щоб заслужити довіру найталановитіших українських господинь!</p> <p>У 1 випуску «Страва честі» Ковриженко поїхав у село Мелені в Житомирській області, щоб дізнатися, яким незвичайним способом тут готують деруни. Виявляється, у них додають моркву і навіть роблять начинки! Деруни з білими грибами, м'ясом і солоним сиром... Такої смакоти ведучий ще не куштував! У проекті «Страва честі» 10.03.2019 йому розкажуть, що потрібно додати в заготовку, щоб картопля не темніла? Чому не можна готувати деруни з допомогою кухонного комбайна? І на який сковорідці найкраще смажити страву, щоб вона не пригоріла?</p> <p>Господиня Наталія з подругами зібралася їхати на великий конкурс дерунів у Коростені. Жінки мріють виграти, щоб довести свою майстерність і заробити гроші на відпочинок у Карпатах. Разом із Юрієм Ковриженко вони придумають картопляне ноу-хау: бургер із дерунів і картопляний рулет! Чи оцінять експеримент покупці і як приготувати таке диво? Дізнайся в шоу «Страва честі» 1 випуск – дивись онлайн на Teleportal.ua.</p> <p>Переходь за посиланням, щоб дізнатися більше про новий проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> СТБ!</p>

Кулінарне ноу-хау: бургер із дерунів

Всі випуски | Сезон 1

Кулінарне ноу-хау: бургер із дерунів

Уже сьогодні вранці Юрій Ковриженко переверне ваше уявлення про класичну страву української кухні – деруни. Тільки в новому кулінарному тревел-шоу СТБ «Страва честі» господині розкриють секрети: які незвичайні інгредієнти можна додавати в дерун? Які дивні форми може набувати ц страва? І невже можна зробити дерун із начинкою із солодкого сиру? Не пропусти!

Дивись онлайн «Страва честі» 1 випуск від 10.03.2019 - прем'єру доброго, смачного та позитивного кулінарного шоу телеканалу СТБ. Ведучий шоу Юрій Ковриженко, професійний кухар, мандрує Україною, щоб знайти неповторні рецепти, які передаються з покоління в покоління, побачити всю красу країни та поспілкуватися із найбільш незвичайними людьми. Але за цінний досвід потрібно платити. Тому Юрію доведеться попітніти, щоб заслужити довіру найталановитіших українських господинь!

У 1 випуску «Страва честі» Ковриженко поїхав у село Мелені в Житомирській області, щоб дізнатися, яким незвичайним способом тут готують деруни. Виявляється, у них додають моркву і навіть роблять начинки! Деруни з білими грибами, м'ясом і солоним сиром... Такої смакоти ведучий ще не куштував! У проекті «Страва честі» 10.03.2019 йому розкажуть, що потрібно додати в заготовку, щоб картопля не темніла? Чому не можна готувати деруни з допомогою кухонного комбайна? І на який сковорідці найкраще смажити страву, щоб вона не пригоріла?

Господиня Наталія з подругами зібралася їхати на великий конкурс дерунів у Коростені. Жінки мріють виграти, щоб довести свою майстерність і заробити гроші на відпочинок у Карпатах. Разом із Юрієм Ковриженко вони придумають картопляне ноу-хау: бургер із дерунів і картопляний рулет! Чи оцінять експеримент покупці і як приготувати таке диво? Дізнайся в шоу «Страва честі» 1 випуск – дивись онлайн на Teleportal.ua.

Переходь за посиланням, щоб дізнатися більше про новий проект «Страва честі» СТБ!