Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Спроба № 1: як рибаки готували сома для жінок
<p>Юрій Ковриженко продовжує свою подорож мальовничими куточками України. Цього разу ведучий кулінарного тревел-шоу СТБ «Страва честі» приїхав на Полтавщину, аби здивувати вас найоригінальнішими рецептами!</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 2 випуск від 17.03.2019 Юрій Ковриженко попрямував до Кременчуцького водосховища, яке славиться найсмачнішою рибою. Лящ, сазан, щука, короп, судак… Таких смаколиків ніде не знайти. Проте Юрій у шоу «Страва честі» 2 випуск має дуже важливу місію: дізнатися унікальний і старовинний рецепт запікання сома в глині! Якщо ви теж хочете опанувати рідкісний рецепт риби, дивіться онлайн «Страва честі» 2 випуск.</p> <p>У господині Наталії немає відбою від риби. А все через те, що її чоловік затятий рибак. Тому й жінці довелося видумувати й навчатися різноманітних рецептів приготування найсмачнішої риби. Пані Наталія в шоу «Страва честі» 17.03.2019 розповіла власні секрети приготування рибних страв!</p> <p>Господиня не приховала жодних «коронних штучок» від Юрія Ковриженка. У 2 випуску «Страва честі» він дізнався, що потрібно зробити, аби швидко позбутися луски і слизу риби? Як позбутися характерного озерного запаху? І як зробити так, щоб сом був не жирним?</p> <p>Пані Наталія разом зі своїми подругами в шоу «Страва честі» 2 випуск наготувала купу страв для їхніх чоловіків. Вони постійно на озері, тому не мають часу навіть забігти додому пообідати. А вірні дружини не мають жодної хвилини на відпочинок. Заповітна мрія — зібратися на дівич-вечір, посидіти, відпочити, поспівати пісень. Тут на допомогу подругам ведучий «Страва честі» Юрій Ковриженко. Він разом із чоловіками-рибаками задумав зробити для жінок справжній рай: запекти сома в соляному панцирі! Але тут проблема: чоловіки ніколи в житті нічого не готували. Дивіться онлайн «Страва честі» 17.03.2019 і дізнайтеся, чи зможуть рибаки на чолі з Юрієм задовільнити жінок і втілити їхні мрії.</p> <p>Хочете ще більше дізнатися про секрети кулінарії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vipusk-1">«Страва честі» 1 випуск</a>.</p>

Спроба № 1: як рибаки готували сома для жінок

Всі випуски | Сезон 1

Спроба № 1: як рибаки готували сома для жінок

Юрій Ковриженко продовжує свою подорож мальовничими куточками України. Цього разу ведучий кулінарного тревел-шоу СТБ «Страва честі» приїхав на Полтавщину, аби здивувати вас найоригінальнішими рецептами!

У проекті «Страва честі» 2 випуск від 17.03.2019 Юрій Ковриженко попрямував до Кременчуцького водосховища, яке славиться найсмачнішою рибою. Лящ, сазан, щука, короп, судак… Таких смаколиків ніде не знайти. Проте Юрій у шоу «Страва честі» 2 випуск має дуже важливу місію: дізнатися унікальний і старовинний рецепт запікання сома в глині! Якщо ви теж хочете опанувати рідкісний рецепт риби, дивіться онлайн «Страва честі» 2 випуск.

У господині Наталії немає відбою від риби. А все через те, що її чоловік затятий рибак. Тому й жінці довелося видумувати й навчатися різноманітних рецептів приготування найсмачнішої риби. Пані Наталія в шоу «Страва честі» 17.03.2019 розповіла власні секрети приготування рибних страв!

Господиня не приховала жодних «коронних штучок» від Юрія Ковриженка. У 2 випуску «Страва честі» він дізнався, що потрібно зробити, аби швидко позбутися луски і слизу риби? Як позбутися характерного озерного запаху? І як зробити так, щоб сом був не жирним?

Пані Наталія разом зі своїми подругами в шоу «Страва честі» 2 випуск наготувала купу страв для їхніх чоловіків. Вони постійно на озері, тому не мають часу навіть забігти додому пообідати. А вірні дружини не мають жодної хвилини на відпочинок. Заповітна мрія — зібратися на дівич-вечір, посидіти, відпочити, поспівати пісень. Тут на допомогу подругам ведучий «Страва честі» Юрій Ковриженко. Він разом із чоловіками-рибаками задумав зробити для жінок справжній рай: запекти сома в соляному панцирі! Але тут проблема: чоловіки ніколи в житті нічого не готували. Дивіться онлайн «Страва честі» 17.03.2019 і дізнайтеся, чи зможуть рибаки на чолі з Юрієм задовільнити жінок і втілити їхні мрії.

Хочете ще більше дізнатися про секрети кулінарії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 1 випуск.