Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вагітним відмовляти не можна: рецепт борщу з раками
<p>Борщ — українська традиційна страва. Кожна господиня має свій унікальний і родинний рецепт борщу. Цим уже нікого не здивуєш. Але ведучий кулінарного тревел-шоу СТБ «Страва честі» припас для глядачів декілька «козирів»!</p> <p>Юрій Ковриженко в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 3 випуск від 24.03.2019 продовжив свій кулінарний турінг Полтавщиною. Цього разу він побував у селі, якому немає рівних у приготуванні борщу. Подейкують, що місцеві господині знають понад 500 різних рецептів української традиційної страви! Що ж, Юрій точно не міг пропустити повз вуха таку крикливу заяву і в шоу «Страва честі» 3 випуск попрямував дізнаватися всі найпотаємніші секрети смачного борщу.</p> <p>Місцеві порадили звернутися до пані Марини. Саме вона знає рецепт борщу, за яким ніхто й ніколи не готував цю страву в Україні! Але ведучого «Страва честі» 24.03.2019 насторожило не це. Господиня Марина вагітна й у будь-який момент можуть початися перейми. Дивіться далі, як все відбувалося.</p> <p>Попри свій «делікатний стан», пані Марина не змогла втаїти власні секрети традиційної страви. У проекті «Страва честі» 3 випуск <a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко</a> дізнався, який таємний інгредієнт потрібно додавати в засмажку, чим замінити оцет і як додати солодку нотку до страви? Повірте, це ще далеко не весь список «родзинок» господині. Якщо ви хочете дізнатися більше — дивіться онлайн «Страва честі» 3 випуск.</p> <p>Проте пані Марині щось не смакувала власна страва… У чому справа? Виявилося, господиня вже місяцями марить про борщ із раками. Ніде у світі такого просто не існує! Але для Юрія Ковриженка немає нічого неможливого. Цей виклик став для Юрія стравою честі!</p> <p>Ведучий кулінарного тревел-шоу «Страва честі» в 3 випуску зрозумів: наодинці він не зможе винайти новий рецепт. На допомогу йому прийшла українська етноблогерка Олена Щерба. Жінка знає понад 500 рецептів традиційної страви: від нежонатого до коричневого борщу! Цікаво, чи приготувала Олена щось цікавеньке для Юрія?</p> <p><strong>Дивіться онлайн «Страва честі» 3 випуск від 24.03.2019 і дізнайтеся першими, чи зміг Юрій Ковриженко задовольнити борщем вагітну Марину?</strong></p> <p>Хочете ще більше дізнатися про секрети кулінарії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vipusk-2">«Страва честі» 2 випуск</a>.</p>

Вагітним відмовляти не можна: рецепт борщу з раками

Всі випуски | Сезон 1

Вагітним відмовляти не можна: рецепт борщу з раками

Борщ — українська традиційна страва. Кожна господиня має свій унікальний і родинний рецепт борщу. Цим уже нікого не здивуєш. Але ведучий кулінарного тревел-шоу СТБ «Страва честі» припас для глядачів декілька «козирів»!

Юрій Ковриженко в проекті «Страва честі» 3 випуск від 24.03.2019 продовжив свій кулінарний турінг Полтавщиною. Цього разу він побував у селі, якому немає рівних у приготуванні борщу. Подейкують, що місцеві господині знають понад 500 різних рецептів української традиційної страви! Що ж, Юрій точно не міг пропустити повз вуха таку крикливу заяву і в шоу «Страва честі» 3 випуск попрямував дізнаватися всі найпотаємніші секрети смачного борщу.

Місцеві порадили звернутися до пані Марини. Саме вона знає рецепт борщу, за яким ніхто й ніколи не готував цю страву в Україні! Але ведучого «Страва честі» 24.03.2019 насторожило не це. Господиня Марина вагітна й у будь-який момент можуть початися перейми. Дивіться далі, як все відбувалося.

Попри свій «делікатний стан», пані Марина не змогла втаїти власні секрети традиційної страви. У проекті «Страва честі» 3 випуск Юрій Ковриженко дізнався, який таємний інгредієнт потрібно додавати в засмажку, чим замінити оцет і як додати солодку нотку до страви? Повірте, це ще далеко не весь список «родзинок» господині. Якщо ви хочете дізнатися більше — дивіться онлайн «Страва честі» 3 випуск.

Проте пані Марині щось не смакувала власна страва… У чому справа? Виявилося, господиня вже місяцями марить про борщ із раками. Ніде у світі такого просто не існує! Але для Юрія Ковриженка немає нічого неможливого. Цей виклик став для Юрія стравою честі!

Ведучий кулінарного тревел-шоу «Страва честі» в 3 випуску зрозумів: наодинці він не зможе винайти новий рецепт. На допомогу йому прийшла українська етноблогерка Олена Щерба. Жінка знає понад 500 рецептів традиційної страви: від нежонатого до коричневого борщу! Цікаво, чи приготувала Олена щось цікавеньке для Юрія?

Дивіться онлайн «Страва честі» 3 випуск від 24.03.2019 і дізнайтеся першими, чи зміг Юрій Ковриженко задовольнити борщем вагітну Марину?

Хочете ще більше дізнатися про секрети кулінарії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 2 випуск.