Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як Юрій голубці готував й індиків крав
<p>Ведучий кулінарного тревел-шоу «Страва честі» продовжує дивувати унікальними рецептами традиційної кухні. Деруни, риба, борщ… Чим цього разу здивує нас <a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко</a>?</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 4 випуск від 31.03.2019 шеф-кухар попрямував аж на Вінниччину, у село Цекинівка. Славиться це місце тим, що господині знають більш ніж 50 рецептів приготування голубців! Але Юрій має головну місію: отримати рецепт голубців на кісточці. Ви заінтриговані? Швидше дивіться шоу «Страва честі» 4 випуск і першими дізнайтеся унікальний спосіб приготування української традиційної страви.</p> <p>Сорока на хвості принесла Юрію вісточку: одна з місцевих господинь готова поділитися старовинним рецептом приготування голубців. Ведучий проекту «Страва честі» 31.03.2019 не гаяв жодної хвилини. Від миттю вирушив на пошуки своєї кулінарної феї. Але ця справа виявилася нелегкою.</p> <p><strong>Юрій пройшов і Крим, і Рим, і мідні труби, аби віднайти господиню Оксану. Хто став на шляху у відчайдушного шеф-кухаря?</strong></p> <p>Але попри всі перепони Юрій Ковриженко таки знайшов пані Оксану. А вона з радістю поділилася своїм секретним рецептом приготування голубців на кістці! У 4 випуску «Страва честі Юрій дізнався:</p> <ul> <li>як правильно вибирати капусту для страви?</li> <li>як зробити так, щоб страва не розпалася?</li> <li>який секретний інгредієнт потрібно додати у фарш?</li> <li>що потрібно зробити, аби голубці не пригорали?</li> </ul> <p>І це ще не повний список «родзинок» від Оксани. Якщо ви хочете здивувати своїх близьких особливим рецептом голубців, то дивіться онлайн «Страва честі» 4 випуск.</p> <p><strong>Не встиг Юрій скуштувати ароматні голубці, а його вже викрала кума господині Людмила! Для чого жінка це зробила? Подробиці «злочину» далі в програмі.</strong></p> <p>На проекті «Страва честі» 31.03.2019 розгорілися ще ті баталії! Поприходили подруги Оксани й давай сперечатися: у кого ж виходять найсмачніші голубці? Куми геть розсварилися між собою. А примирити їх мав Юрій Ковриженко. Для цього він приготував голубці за власним рецептом. Що це за особлива страва? І найголовніше: чи допоможе вона остудити запал норовливих подруг?</p> <p><strong>Дивіться онлайн «Страва честі» 4 випуск від 31.03.2019 на Teleportal.ua</strong></p> <p>Хочете ще більше дізнатися про секрети кулінарії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vipusk-3">«Страва честі» 3 випуск</a>.</p>

Як Юрій голубці готував й індиків крав

Всі випуски | Сезон 1

Як Юрій голубці готував й індиків крав

Ведучий кулінарного тревел-шоу «Страва честі» продовжує дивувати унікальними рецептами традиційної кухні. Деруни, риба, борщ… Чим цього разу здивує нас Юрій Ковриженко?

У проекті «Страва честі» 4 випуск від 31.03.2019 шеф-кухар попрямував аж на Вінниччину, у село Цекинівка. Славиться це місце тим, що господині знають більш ніж 50 рецептів приготування голубців! Але Юрій має головну місію: отримати рецепт голубців на кісточці. Ви заінтриговані? Швидше дивіться шоу «Страва честі» 4 випуск і першими дізнайтеся унікальний спосіб приготування української традиційної страви.

Сорока на хвості принесла Юрію вісточку: одна з місцевих господинь готова поділитися старовинним рецептом приготування голубців. Ведучий проекту «Страва честі» 31.03.2019 не гаяв жодної хвилини. Від миттю вирушив на пошуки своєї кулінарної феї. Але ця справа виявилася нелегкою.

Юрій пройшов і Крим, і Рим, і мідні труби, аби віднайти господиню Оксану. Хто став на шляху у відчайдушного шеф-кухаря?

Але попри всі перепони Юрій Ковриженко таки знайшов пані Оксану. А вона з радістю поділилася своїм секретним рецептом приготування голубців на кістці! У 4 випуску «Страва честі Юрій дізнався:

  • як правильно вибирати капусту для страви?
  • як зробити так, щоб страва не розпалася?
  • який секретний інгредієнт потрібно додати у фарш?
  • що потрібно зробити, аби голубці не пригорали?

І це ще не повний список «родзинок» від Оксани. Якщо ви хочете здивувати своїх близьких особливим рецептом голубців, то дивіться онлайн «Страва честі» 4 випуск.

Не встиг Юрій скуштувати ароматні голубці, а його вже викрала кума господині Людмила! Для чого жінка це зробила? Подробиці «злочину» далі в програмі.

На проекті «Страва честі» 31.03.2019 розгорілися ще ті баталії! Поприходили подруги Оксани й давай сперечатися: у кого ж виходять найсмачніші голубці? Куми геть розсварилися між собою. А примирити їх мав Юрій Ковриженко. Для цього він приготував голубці за власним рецептом. Що це за особлива страва? І найголовніше: чи допоможе вона остудити запал норовливих подруг?

Дивіться онлайн «Страва честі» 4 випуск від 31.03.2019 на Teleportal.ua

Хочете ще більше дізнатися про секрети кулінарії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 3 випуск.