Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Страва із магічною силою: рецепт бабки-начинки
<p>Юрій Ковриженко не зупиняється вишукувати різноманітні українські старовинні рецепти, аби тішити своїх фанатів. Сьогодні він вирушив у місце давньої містичної сили, щоб дізнатися, які чудо-страви готують місцеві.</p> <p>Команда проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі» </a>в 5 випуску від 07.04.2019 продовжила своє кулінарне турне й завітала до села Буша, що на Вінниччині. Цю місцину прийнято ще називати «маленькими Карпатами». А все через її мальовничі пейзажі й таємні легенди. Існує повір’я: Буша — енергетичний центр України, де зіткнулося потойбіччя з реальністю. Сюди приїжджають туристи з усього світу, щоб наповнити своє тіло силою і вилікуватися від хвороб.</p> <p>Але у ведучого кулінарного шоу «Страва честі» в 5 випуску зовсім інша місія. <a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко</a> прагнув навчитися хитрощам приготування не однієї страви, а цілого ресторанного меню! Отакої, Юрій замахнувся на високі гори!</p> <p>На пропозицію Ковриженка в проекті «Страва честі» 07.04.2019 відгукнулася Валентина Мальчик — шеф-кухар місцевого ресторану. Цього разу на кулінарному рингу зустрінуться два професіонали своєї справи. Що ж із цього вийде?</p> <p>Пані Валентина в 5 випуску «Страва честі» розповіла Юрію про цілющу силу рідного краю: вода, яка «змиває» сліпоту, енергетичне коло, стародавні наскельні малюнки, які очищують ауру людини… Здається, «Страва честі» перетворюється на «Битву екстрасенсів»!</p> <p>Розмови розмовами, але їсти хочеться! Господиня пригостила свого гостя:</p> <ul> <li>трипільським борщем;</li> <li>сирниками;</li> <li>бабкою-начинкою.</li> </ul> <p>Страви надзвичайно сподобалися Юрію, але з-поміж усіх шеф-кухар виділив бабку-начику й негайно взявся випитувати в пані Валентини головні секрети приготування цієї унікальної страви. Якщо ви теж хочете дізнатися секретний рецепт бабки начинки — дивіться онлайн шоу «Страва честі» 5 випуск від 07.04.2019 на Teleportal.ua.</p> <p>Однак Юрій Ковриженко на цьому не зупинився. Щоб вразити Валентину Мальчик, він вирішив приготувати бабку-начинку за власним рецептом. Чи зможе Ковриженко здивувати професійну господиню?</p> <p>Хочете дізнатися ще більше кулінарних секретів? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vipusk-4">«Страва честі» 4 випуск</a>.</p>

Страва із магічною силою: рецепт бабки-начинки

Всі випуски | Сезон 1

Страва із магічною силою: рецепт бабки-начинки

Юрій Ковриженко не зупиняється вишукувати різноманітні українські старовинні рецепти, аби тішити своїх фанатів. Сьогодні він вирушив у місце давньої містичної сили, щоб дізнатися, які чудо-страви готують місцеві.

Команда проекту «Страва честі» в 5 випуску від 07.04.2019 продовжила своє кулінарне турне й завітала до села Буша, що на Вінниччині. Цю місцину прийнято ще називати «маленькими Карпатами». А все через її мальовничі пейзажі й таємні легенди. Існує повір’я: Буша — енергетичний центр України, де зіткнулося потойбіччя з реальністю. Сюди приїжджають туристи з усього світу, щоб наповнити своє тіло силою і вилікуватися від хвороб.

Але у ведучого кулінарного шоу «Страва честі» в 5 випуску зовсім інша місія. Юрій Ковриженко прагнув навчитися хитрощам приготування не однієї страви, а цілого ресторанного меню! Отакої, Юрій замахнувся на високі гори!

На пропозицію Ковриженка в проекті «Страва честі» 07.04.2019 відгукнулася Валентина Мальчик — шеф-кухар місцевого ресторану. Цього разу на кулінарному рингу зустрінуться два професіонали своєї справи. Що ж із цього вийде?

Пані Валентина в 5 випуску «Страва честі» розповіла Юрію про цілющу силу рідного краю: вода, яка «змиває» сліпоту, енергетичне коло, стародавні наскельні малюнки, які очищують ауру людини… Здається, «Страва честі» перетворюється на «Битву екстрасенсів»!

Розмови розмовами, але їсти хочеться! Господиня пригостила свого гостя:

  • трипільським борщем;
  • сирниками;
  • бабкою-начинкою.

Страви надзвичайно сподобалися Юрію, але з-поміж усіх шеф-кухар виділив бабку-начику й негайно взявся випитувати в пані Валентини головні секрети приготування цієї унікальної страви. Якщо ви теж хочете дізнатися секретний рецепт бабки начинки — дивіться онлайн шоу «Страва честі» 5 випуск від 07.04.2019 на Teleportal.ua.

Однак Юрій Ковриженко на цьому не зупинився. Щоб вразити Валентину Мальчик, він вирішив приготувати бабку-начинку за власним рецептом. Чи зможе Ковриженко здивувати професійну господиню?

Хочете дізнатися ще більше кулінарних секретів? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 4 випуск.