Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємнича Волинь: старовинний рецепт запеченої риби
<p style="text-align:justify">Ведучий програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 10 випуск від 12.05.2019 вирушив на Волинь — регіон, який зачаровує всіх туристів своїми кришталево чистими озерами, історією й давніми легендами. Саме волиняни, як ніхто, знають, як здивувати гостей смачною рибою! У чому ж секрет: умілі руки господинь чи магічна вода? <a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко</a> в 10 випуску «Страва честі» доклав великих зусиль, щоб отримати рецепт традиційної страви!</p> <p style="text-align:justify">Завдання у Юрія не з простих! Ходять чутки, що місцеве населення тримає у великій таємниці свої давні рецепти, адже вони — гордість і багатство кожної сім’ї. Покоління за поколінням волиняни передають цю таємницю, як найбільший спадок… Здається, Ковриженко в кулінарному тревел-шоу «Страва честі» на межі фіаско!</p> <p style="text-align:justify">Уже не вперше чоловічі чари рятували нашого сміливого шеф-кухаря! Так і сталося в програмі «Страва честі» 10 випуск. Юрію Ковриженко довелося застосувати увесь свій арсенал привабливості, щоб розговорити господинь: і слово добре сказати, і посмішкою зачарувати, і гострий погляд кинути в сторону волинянок. На щастя, одна з них у проекті «Страва честі» (12.05.2019) насмілилася розповісти всій Україні старовинний сімейний рецепт запеченої риби на відкритому вогні! Ким виявилася ця загадкова господиня?</p> <p style="text-align:justify">Ведучий зробив неочікуване відкриття: запечена риба настільки популярна страва, що люди з усього світу навмисне їдуть на Волинь, аби скуштувати її. Проте ще нікому не вдавалося дізнатися рецепт! А от Юрій Ковриженко зміг це зробити і, ба більше, розповів своїм фанатам!</p> <p style="text-align:justify">Дивіться програму «Страва честі» 10 випуск і дізнайтеся:</p> <ul> <li style="text-align:justify">Як позбутися характерного озерного запаху риби?</li> <li style="text-align:justify">Чому в маринад не додають воду й сіль?</li> <li style="text-align:justify">Для чого у страві земля?</li> <li style="text-align:justify">Чому волинський <a href="https://teleportal.ua/show/stb/smachno/sezon-4/vypusk-41/ryba-v-teste-retsept-vse-bude-smachno">рецепт риби</a> такий популярний?</li> </ul> <p style="text-align:justify">Звичайно, жінки не відпустили Юрія Ковриженка без випробування. Господині запропонували шеф-кухарю бартер — рецепт за рецепт! Чи зміг Юрій догодити волинянкам? Дивіться онлайн «Страва честі» 10 випуск від 12.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, що ведучий придумав для господинь?</p> <p style="text-align:justify">Хочете дізнатися ще більше кулінарних секретів? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vypusk-9">«Страва честі» 9 випуск</a>.</p>

Таємнича Волинь: старовинний рецепт запеченої риби

Всі випуски | Сезон 1

Таємнича Волинь: старовинний рецепт запеченої риби

Ведучий програми «Страва честі» 10 випуск від 12.05.2019 вирушив на Волинь — регіон, який зачаровує всіх туристів своїми кришталево чистими озерами, історією й давніми легендами. Саме волиняни, як ніхто, знають, як здивувати гостей смачною рибою! У чому ж секрет: умілі руки господинь чи магічна вода? Юрій Ковриженко в 10 випуску «Страва честі» доклав великих зусиль, щоб отримати рецепт традиційної страви!

Завдання у Юрія не з простих! Ходять чутки, що місцеве населення тримає у великій таємниці свої давні рецепти, адже вони — гордість і багатство кожної сім’ї. Покоління за поколінням волиняни передають цю таємницю, як найбільший спадок… Здається, Ковриженко в кулінарному тревел-шоу «Страва честі» на межі фіаско!

Уже не вперше чоловічі чари рятували нашого сміливого шеф-кухаря! Так і сталося в програмі «Страва честі» 10 випуск. Юрію Ковриженко довелося застосувати увесь свій арсенал привабливості, щоб розговорити господинь: і слово добре сказати, і посмішкою зачарувати, і гострий погляд кинути в сторону волинянок. На щастя, одна з них у проекті «Страва честі» (12.05.2019) насмілилася розповісти всій Україні старовинний сімейний рецепт запеченої риби на відкритому вогні! Ким виявилася ця загадкова господиня?

Ведучий зробив неочікуване відкриття: запечена риба настільки популярна страва, що люди з усього світу навмисне їдуть на Волинь, аби скуштувати її. Проте ще нікому не вдавалося дізнатися рецепт! А от Юрій Ковриженко зміг це зробити і, ба більше, розповів своїм фанатам!

Дивіться програму «Страва честі» 10 випуск і дізнайтеся:

  • Як позбутися характерного озерного запаху риби?
  • Чому в маринад не додають воду й сіль?
  • Для чого у страві земля?
  • Чому волинський рецепт риби такий популярний?

Звичайно, жінки не відпустили Юрія Ковриженка без випробування. Господині запропонували шеф-кухарю бартер — рецепт за рецепт! Чи зміг Юрій догодити волинянкам? Дивіться онлайн «Страва честі» 10 випуск від 12.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, що ведучий придумав для господинь?

Хочете дізнатися ще більше кулінарних секретів? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 9 випуск.