Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Не страва, а приворотне зілля: авторський рецепт ланципупиків
<p style="text-align:justify">Команда кулінарного проекту об’їздила майже всю Україну, але в тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 11 випуск від 19.05.2019 ще має, чим здивувати своїх глядачів. Знімальна група програми на чолі з Юрієм Ковриженком вирушила до мальовничих куточків Рівненщини, які рясно всіяні старовинними замками та неймовірними пейзажами! Подивимось, які сюрпризи приберегла ця місцевість для нашого ведучого!</p> <p style="text-align:justify">В 11 випуску «Страва честі» <a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко</a> мав особливе завдання: навчитися готувати ланципупики! Вчителем Юрія погодилася стати пані Людмила, яка завоювала серце свого чоловіка цією невідомою стравою! Як то кажуть: шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Чи вдалося господині підкорити й нашого шеф-кухаря? Відповідь дізнайтеся за мить!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Проте так просто отримати бажаний рецепт Юрію не вдалося! Які перепони його спіткали на шляху до мрії?</strong></p> <p style="text-align:justify">Ведучий програми «Страва честі» в 11 випуску ледь не заблукав, але нарешті зустрівся з пані Люсею, щоб дізнатися авторський рецепт рівненських ланципупиків! Що це за страва? Як вона виникла? Людмила розповіла Юрію Ковриженку унікальні історії зі свого дитинства, пов’язані із загадковими ланципупиками! Ви теж хочете почути розповідь пані Люсі? Мерщій вмикайте «Страву честі» 19.05.2019!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Шеф-кухар дізнався:</strong></p> <ul> <li style="text-align:justify">З чого готують ланципупиків?</li> <li style="text-align:justify">Завдяки якому інгредієнту страва перетворюється на приворотне зілля?</li> <li style="text-align:justify">Як правильно подавати цю страву до столу?</li> </ul> <p style="text-align:justify"><strong>Більше секретів шукайте в кулінарному проекті «Страва честі».</strong></p> <p style="text-align:justify">Після того, як Юрій Ковриженко скуштував ланципупиків, йому блиснула думка: а якщо приготувати цю страву честі для пані Люсі разом із її чоловіком? Адже саме ланципупиками Людмила завоювала його серце! Дивіться онлайн «Страва честі» 11 випуск від 19.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи вдалося Віктору закохати в себе жінку по-новому?</p> <p style="text-align:justify">Хочете дізнатися рецепт запеченого вугра? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vypusk-10">«Страва честі» 10 випуск</a>.</p>

Не страва, а приворотне зілля: авторський рецепт ланципупиків

Всі випуски: дивись з початку сезону

Не страва, а приворотне зілля: авторський рецепт ланципупиків

Команда кулінарного проекту об’їздила майже всю Україну, але в тревел-шоу «Страва честі» 11 випуск від 19.05.2019 ще має, чим здивувати своїх глядачів. Знімальна група програми на чолі з Юрієм Ковриженком вирушила до мальовничих куточків Рівненщини, які рясно всіяні старовинними замками та неймовірними пейзажами! Подивимось, які сюрпризи приберегла ця місцевість для нашого ведучого!

В 11 випуску «Страва честі» Юрій Ковриженко мав особливе завдання: навчитися готувати ланципупики! Вчителем Юрія погодилася стати пані Людмила, яка завоювала серце свого чоловіка цією невідомою стравою! Як то кажуть: шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Чи вдалося господині підкорити й нашого шеф-кухаря? Відповідь дізнайтеся за мить!

Проте так просто отримати бажаний рецепт Юрію не вдалося! Які перепони його спіткали на шляху до мрії?

Ведучий програми «Страва честі» в 11 випуску ледь не заблукав, але нарешті зустрівся з пані Люсею, щоб дізнатися авторський рецепт рівненських ланципупиків! Що це за страва? Як вона виникла? Людмила розповіла Юрію Ковриженку унікальні історії зі свого дитинства, пов’язані із загадковими ланципупиками! Ви теж хочете почути розповідь пані Люсі? Мерщій вмикайте «Страву честі» 19.05.2019!

Шеф-кухар дізнався:

  • З чого готують ланципупиків?
  • Завдяки якому інгредієнту страва перетворюється на приворотне зілля?
  • Як правильно подавати цю страву до столу?

Більше секретів шукайте в кулінарному проекті «Страва честі».

Після того, як Юрій Ковриженко скуштував ланципупиків, йому блиснула думка: а якщо приготувати цю страву честі для пані Люсі разом із її чоловіком? Адже саме ланципупиками Людмила завоювала його серце! Дивіться онлайн «Страва честі» 11 випуск від 19.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи вдалося Віктору закохати в себе жінку по-новому?

Хочете дізнатися рецепт запеченого вугра? Переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 10 випуск.