Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарна подорож в Італію: рецепт лазаньї з бігусом
<p style="text-align:justify">Ну що, ви готові до нової порції унікальних і старовинних рецептів української кухні? Ведучий проекту «Страва честі» приготував для вас щось дійсно особливе!</p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко</a> в тревел-проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 7 випуск від 21.04.2019 потрапив до справжнього королівського міста Бар, що на Вінниччині. Давним-давно його заснувала італійська королева Бона Сфорца, для якої Бар став другим домом. Але це не головне. Разом із собою монархиня привезла знаменитий італійський рецепт бігусу, що в народі називають тушкованою капустою. Юрію в 7 випуску «Страва честі» випала унікальна можливість отримати рецепт «заморської страви», яка вже давно полюбилася українцям.</p> <p style="text-align:justify">Провідником Юрія Ковриженка в незвіданий світ барської кулінарії стала Оксана Бас. У шоу «Страва честі» 21.04.2019 вона погодилася відкрити свій секретний рецепт бігусу. Але не все так просто. Виявилося: пані Оксана — голова жіночого клубу «Бона Сфорца», який прославляє постань відомої королеви. Зовсім недоречно, в той момент як раз проходило засідання! Ну і звісно, чоловікам вхід туди заборонено. Здається, у 7 випуску «Страва честі» Ковриженко за крок до провалу…</p> <p style="text-align:justify">На щастя, авторитет і чари Юрія Ковриженка привели його у «святую святих». Він став першим чоловіком, який потрапив на закриті збори жіноцтва міста Бар! Ба більше, у шоу «Страва честі» 7 випуск він із легкістю вмовив пані Оксану та її компанію розповісти йому рецепт барського бігусу, або тушкованої капусти!</p> <p style="text-align:justify"><strong>У проекті «Страва честі» 21.04.2019 йому розказали:</strong></p> <ul> <li style="text-align:justify">як правильно вибрати квашену капусту?</li> <li style="text-align:justify">чому в страву додають цілі яблука й айву?</li> <li style="text-align:justify">для чого використовують борошно?</li> </ul> <p style="text-align:justify"><strong>І це лише половина секретів! Щоб дізнатися <a href="https://teleportal.ua/show/stb/smachno/sezon-4/vypusk-12/bigus-retsept-ot-vse-bude-smachno">рецепт бігусу</a>, дивіться онлайн «Страва честі» 7 випуск від 21.04.2019 на Teleportal.ua.</strong></p> <p style="text-align:justify">Проте Юрій Ковриженко в боргу не залишився. Щоб віддячити господиням за таку гостинність, він вирішив втілити їхню давню мрію — скуштувати справжні італійські страви. Для цього Юрій вигадав абсолютно новий рецепт — лазанью з бігусом! Чи вдалося ведучому «Страва честі» в 7 випуску втілити задумане? Відповідь шукайте у новій серії кулінарного шоу!</p> <p style="text-align:justify">Хочете дізнатися ще більше кулінарних секретів? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vipusk-6">«Страва честі» 6 випуск</a>.</p>

Кулінарна подорож в Італію: рецепт лазаньї з бігусом

Всі випуски | Сезон 1

Кулінарна подорож в Італію: рецепт лазаньї з бігусом

Ну що, ви готові до нової порції унікальних і старовинних рецептів української кухні? Ведучий проекту «Страва честі» приготував для вас щось дійсно особливе!

Юрій Ковриженко в тревел-проекті «Страва честі» 7 випуск від 21.04.2019 потрапив до справжнього королівського міста Бар, що на Вінниччині. Давним-давно його заснувала італійська королева Бона Сфорца, для якої Бар став другим домом. Але це не головне. Разом із собою монархиня привезла знаменитий італійський рецепт бігусу, що в народі називають тушкованою капустою. Юрію в 7 випуску «Страва честі» випала унікальна можливість отримати рецепт «заморської страви», яка вже давно полюбилася українцям.

Провідником Юрія Ковриженка в незвіданий світ барської кулінарії стала Оксана Бас. У шоу «Страва честі» 21.04.2019 вона погодилася відкрити свій секретний рецепт бігусу. Але не все так просто. Виявилося: пані Оксана — голова жіночого клубу «Бона Сфорца», який прославляє постань відомої королеви. Зовсім недоречно, в той момент як раз проходило засідання! Ну і звісно, чоловікам вхід туди заборонено. Здається, у 7 випуску «Страва честі» Ковриженко за крок до провалу…

На щастя, авторитет і чари Юрія Ковриженка привели його у «святую святих». Він став першим чоловіком, який потрапив на закриті збори жіноцтва міста Бар! Ба більше, у шоу «Страва честі» 7 випуск він із легкістю вмовив пані Оксану та її компанію розповісти йому рецепт барського бігусу, або тушкованої капусти!

У проекті «Страва честі» 21.04.2019 йому розказали:

  • як правильно вибрати квашену капусту?
  • чому в страву додають цілі яблука й айву?
  • для чого використовують борошно?

І це лише половина секретів! Щоб дізнатися рецепт бігусу, дивіться онлайн «Страва честі» 7 випуск від 21.04.2019 на Teleportal.ua.

Проте Юрій Ковриженко в боргу не залишився. Щоб віддячити господиням за таку гостинність, він вирішив втілити їхню давню мрію — скуштувати справжні італійські страви. Для цього Юрій вигадав абсолютно новий рецепт — лазанью з бігусом! Чи вдалося ведучому «Страва честі» в 7 випуску втілити задумане? Відповідь шукайте у новій серії кулінарного шоу!

Хочете дізнатися ще більше кулінарних секретів? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 6 випуск.