Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пишна «Солоха»: унікальний рецепт солоного пирога з батьківщини Богдана Хмельницького
<p style="text-align:justify">Сьогодні ведучий шоу «Страва честі» Юрій Ковриженко побуває в особливому місці для української історії – у селі Суботів, на батьківщині легендарного Богдана Хмельницького. Багато хто приїжджає сюди в пошуках таємних скарбів великого гетьмана, а наш шеф-кухар сподівається знайти кулінарний скарб!</p> <p style="text-align:justify">У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 8 випуск від 28.04.2019 корінна мешканка Суботова Юлія Хоменко погодилася поділитися з Юрієм сімейним рецептом солоного пирога «Солоха». Таку колоритну назву пиріг носить через особливу техніку загортання тіста, яке приймає форму грайливо зав'язаної хустки на голові чарівної Солохи з повісті «Ніч перед Різдвом». Юля зізналася ведучому «Страва честі», що цьому рецепту вже більше 50 років! А страва «Солоха» залишається незмінним вінцем столу, коли за ним збирається вся родина.</p> <p style="text-align:justify">Невже одним пирогом можливо нагодувати всіх гостей? Відповідь на це запитання <a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко</a> дізнається, коли спробує гарячу запашну випічку прямо з печі! Виявляється, у пирога «Солоха» є особливий секрет. У шоу «Страва честі» 28.04.2019 господиня Юлія приведе ведучого до трьох чарівних криниць, з яких жителі Суботова набирають кристально чисту воду, що володіє цілющими властивостями. Саме цей таємний інгредієнт зробив «Солоху» такою смачною.</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Страва честі» 8 випуск і дізнайся секрети:</p> <ul> <li style="text-align:justify">Яка приправа надає м'ясу запах свята?</li> <li style="text-align:justify">Як зробити соус із калини та прибрати характерну гіркоту ягоди?</li> <li style="text-align:justify">Як перевіряти готовність тіста носом?</li> <li style="text-align:justify">І, звичайно, <a href="https://teleportal.ua/show/stb/smachno/sezon-4/vypusk-34/myasnoy-pirog-ot-igorya-misevicha-dlya-vse-bude-smachno">рецепт м'ясного пирога</a> «Солоха».</li> </ul> <p style="text-align:justify">Крім того, Юрій Ковриженко покаже глядачам унікальний етнічний музей «Зерноленд», де кожен бажаючий може спробувати молоти борошно на справжніх жорнах. Тут команда «Страва честі» знайшла старовинні ступи, за допомогою яких перемелювали зерно ще перші люди! Які ще рідкісні експонати є в цьому музеї? І де його знайти?</p> <p style="text-align:justify">Дивись у шоу «Страва честі» 8 випуск від 28.04.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vypusk-7">«Страва честі» 7 випуск</a>.</p>

Пишна «Солоха»: унікальний рецепт солоного пирога з батьківщини Богдана Хмельницького

Всі випуски | Сезон 1

Пишна «Солоха»: унікальний рецепт солоного пирога з батьківщини Богдана Хмельницького

Сьогодні ведучий шоу «Страва честі» Юрій Ковриженко побуває в особливому місці для української історії – у селі Суботів, на батьківщині легендарного Богдана Хмельницького. Багато хто приїжджає сюди в пошуках таємних скарбів великого гетьмана, а наш шеф-кухар сподівається знайти кулінарний скарб!

У проекті «Страва честі» 8 випуск від 28.04.2019 корінна мешканка Суботова Юлія Хоменко погодилася поділитися з Юрієм сімейним рецептом солоного пирога «Солоха». Таку колоритну назву пиріг носить через особливу техніку загортання тіста, яке приймає форму грайливо зав'язаної хустки на голові чарівної Солохи з повісті «Ніч перед Різдвом». Юля зізналася ведучому «Страва честі», що цьому рецепту вже більше 50 років! А страва «Солоха» залишається незмінним вінцем столу, коли за ним збирається вся родина.

Невже одним пирогом можливо нагодувати всіх гостей? Відповідь на це запитання Юрій Ковриженко дізнається, коли спробує гарячу запашну випічку прямо з печі! Виявляється, у пирога «Солоха» є особливий секрет. У шоу «Страва честі» 28.04.2019 господиня Юлія приведе ведучого до трьох чарівних криниць, з яких жителі Суботова набирають кристально чисту воду, що володіє цілющими властивостями. Саме цей таємний інгредієнт зробив «Солоху» такою смачною.

Дивись онлайн «Страва честі» 8 випуск і дізнайся секрети:

  • Яка приправа надає м'ясу запах свята?
  • Як зробити соус із калини та прибрати характерну гіркоту ягоди?
  • Як перевіряти готовність тіста носом?
  • І, звичайно, рецепт м'ясного пирога «Солоха».

Крім того, Юрій Ковриженко покаже глядачам унікальний етнічний музей «Зерноленд», де кожен бажаючий може спробувати молоти борошно на справжніх жорнах. Тут команда «Страва честі» знайшла старовинні ступи, за допомогою яких перемелювали зерно ще перші люди! Які ще рідкісні експонати є в цьому музеї? І де його знайти?

Дивись у шоу «Страва честі» 8 випуск від 28.04.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Страва честі» 7 випуск.