Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ноу-хау по-полтавськи: як приготувати солодкі галушки з вишнями в желе?
<p style="text-align:justify">Головний повар української народної кухні <a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-kovrizhenko">Юрій Ковриженко </a>в шоу «Страва честі» перетворився на справжнього полтавця, щоб знову здивувати своїх вірних фанатів. Ви вже здогадалися, який сюрприз для вас приготував Юрій?</p> <p style="text-align:justify">У кулінарному тревел-проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti">«Страва честі»</a> 9 випуск від 05.05.2019 Ковриженко побував у регіоні, який оповитий легендами про Марусю Чурай, де досі панує гетьманський дух. Саме ця місцевість є батьківщиною зачинателя української літературної мови Івана Котляревського. А ще місцеві жителі пишаються своєю «коронною стравою» — галушками! У 9 випуску «Страва честі» Юрій об’їздив усю Полтавщину, аби дістати найсмачніший рецепт галушок. Ви готові до нових рецептів української кухні?</p> <p style="text-align:justify">Сорока на хвості принесла: одна господиня знає унікальний рецепт приготування чорних галушок! Ведучий шоу «Страва честі» 05.05.2019 відразу зацікавився незвичайним рецептом і кинувся на пошуки загадкової пані. Проте дорога до бажаного рецепту була не такою вже й простою. Що довелося пройти Юрію Ковриженку, аби посмакувати традиційною полтавською стравою честі? Дізнайтеся вже за мить.</p> <p style="text-align:justify">Зірки на небі зійшлися в правильному сузір’ї, і Юрій Ковриженко нарешті готовий відкривати для себе нову сторону української кухні. Жінка радо погодилася розповісти секретний рецепт приготування чорних галушок.</p> <p style="text-align:justify">Кулінарія не терпить зайвих розмов, тому Юрій разом з майстринею кулінарної справи відразу зайнялися приготуванням страви. У тревел-шоу «Страва честі» 9 випуск Ковриженко дізнався:</p> <ul> <li style="text-align:justify">як зробити ідеальне тісто на галушки?</li> <li style="text-align:justify">який секретний інгредієнт робить страву несхожою на інші?</li> <li style="text-align:justify">що потрібно зробити, аби тісто не прилипало до рук?</li> <li style="text-align:justify">як правильно варити галушки?</li> </ul> <p style="text-align:justify">Повний <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-81">рецепт галушок</a> ви можете дізнатися у шоу «Страва честі» від 05.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">Полтавкам вдалося здивувати нашого шеф-кухаря. Але чи зміг Юрій Ковриженко вразити вимогливих жінок своїм власним рецептом солодких галушок із вишеньками в желе? Просто якась молекулярна кухня! Слідкуйте за новими кулінарними подорожами Юрія — дивіться онлайн шоу «Страва честі» 9 випуск на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Хочете дізнатися рецепт страви, якою можна нагодувати всіх гостей? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/strava-chesti/sezon-1/vypusk-8">«Страва честі» 8 випуск</a>.</p>

Ноу-хау по-полтавськи: як приготувати солодкі галушки з вишнями в желе?

Всі випуски | Сезон 1

Ноу-хау по-полтавськи: як приготувати солодкі галушки з вишнями в желе?

Головний повар української народної кухні Юрій Ковриженко в шоу «Страва честі» перетворився на справжнього полтавця, щоб знову здивувати своїх вірних фанатів. Ви вже здогадалися, який сюрприз для вас приготував Юрій?

У кулінарному тревел-проекті «Страва честі» 9 випуск від 05.05.2019 Ковриженко побував у регіоні, який оповитий легендами про Марусю Чурай, де досі панує гетьманський дух. Саме ця місцевість є батьківщиною зачинателя української літературної мови Івана Котляревського. А ще місцеві жителі пишаються своєю «коронною стравою» — галушками! У 9 випуску «Страва честі» Юрій об’їздив усю Полтавщину, аби дістати найсмачніший рецепт галушок. Ви готові до нових рецептів української кухні?

Сорока на хвості принесла: одна господиня знає унікальний рецепт приготування чорних галушок! Ведучий шоу «Страва честі» 05.05.2019 відразу зацікавився незвичайним рецептом і кинувся на пошуки загадкової пані. Проте дорога до бажаного рецепту була не такою вже й простою. Що довелося пройти Юрію Ковриженку, аби посмакувати традиційною полтавською стравою честі? Дізнайтеся вже за мить.

Зірки на небі зійшлися в правильному сузір’ї, і Юрій Ковриженко нарешті готовий відкривати для себе нову сторону української кухні. Жінка радо погодилася розповісти секретний рецепт приготування чорних галушок.

Кулінарія не терпить зайвих розмов, тому Юрій разом з майстринею кулінарної справи відразу зайнялися приготуванням страви. У тревел-шоу «Страва честі» 9 випуск Ковриженко дізнався:

  • як зробити ідеальне тісто на галушки?
  • який секретний інгредієнт робить страву несхожою на інші?
  • що потрібно зробити, аби тісто не прилипало до рук?
  • як правильно варити галушки?

Повний рецепт галушок ви можете дізнатися у шоу «Страва честі» від 05.05.2019.

Полтавкам вдалося здивувати нашого шеф-кухаря. Але чи зміг Юрій Ковриженко вразити вимогливих жінок своїм власним рецептом солодких галушок із вишеньками в желе? Просто якась молекулярна кухня! Слідкуйте за новими кулінарними подорожами Юрія — дивіться онлайн шоу «Страва честі» 9 випуск на Teleportal.ua.

Хочете дізнатися рецепт страви, якою можна нагодувати всіх гостей? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Страва честі» 8 випуск.