Video: Врятувати від смерті під колесами й подарувати шанс на повноцінне життя: якими історіями дивували учасники проекту?
<p>У другому випуску проекту Сюрприз, сюрприз! ще більше шокуючі історії. Ольга практично не спить ночами через вроджену хворобу дочки: шкіра дівчини настільки тонка, що злазить від найменшого дотику. Щоб зменшити біль доньки, Ольга годинами робить їй перев'язки. Який сюрприз приготувала дівчина для своєї матері? Ще одна неймовірна життєва історія в проекті Сюрприз, сюрприз! - зцілення дівчинки, яка захлинулася водою в басейні. Її батько Олексій продовжив робити їй штучне дихання й масаж серця навіть після того, як лікарі констатували смерть дівчинки: дитина почала дихати після півгодинної зупинки серця. Дивіться другий випуск Сюрприз, сюрприз! і дізнайтеся, як звичайному київському пенсіонеру вдалося створити Лувр у своєму під'їзді і що відповість Соня Плакидюк Річарду Горну на пропозицію вийти заміж.</p>

Врятувати від смерті під колесами й подарувати шанс на повноцінне життя: якими історіями дивували учасники проекту?

)
Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Допомога дітям

Врятувати від смерті під колесами й подарувати шанс на повноцінне життя: якими історіями дивували учасники проекту?

У другому випуску проекту Сюрприз, сюрприз! ще більше шокуючі історії. Ольга практично не спить ночами через вроджену хворобу дочки: шкіра дівчини настільки тонка, що злазить від найменшого дотику. Щоб зменшити біль доньки, Ольга годинами робить їй перев'язки. Який сюрприз приготувала дівчина для своєї матері? Ще одна неймовірна життєва історія в проекті Сюрприз, сюрприз! - зцілення дівчинки, яка захлинулася водою в басейні. Її батько Олексій продовжив робити їй штучне дихання й масаж серця навіть після того, як лікарі констатували смерть дівчинки: дитина почала дихати після півгодинної зупинки серця. Дивіться другий випуск Сюрприз, сюрприз! і дізнайтеся, як звичайному київському пенсіонеру вдалося створити Лувр у своєму під'їзді і що відповість Соня Плакидюк Річарду Горну на пропозицію вийти заміж.