Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Таємниці ДНК

Сезон 1
16+

Знайти давно зниклих родичів і дізнатися таємницю свого народження. Все це можна зробити за допомогою тесту ДНК. Але будьте обережні: коли правда відкриється, шляху назад вже не буде.

Всі випуски: Сезон 1

Таємниці ДНК

Знайти давно зниклих родичів і дізнатися таємницю свого народження. Все це можна зробити за допомогою тесту ДНК. Але будьте обережні: коли правда відкриється, шляху назад вже не буде.

Нове ток-шоу СТБ «Таємниці ДНК» дістане з шаф усі скелети. Герої приходять на проєкт за правдою. Але чи будуть вони раді, дізнавшись її?


Про кого розповідає проєкт «Таємниці ДНК»?

Герої приходять на телебачення, щоб дізнатися правду про себе і своїх близьких. Ви почуєте історії людей, які втомилися жити в невіданні. Хтось хоче встановити батьківство, хтось – знайти зниклих родичів. Хтось, навпаки, боїться аферистів. Що робити, якщо сестра, яка несподівано виникла, претендує на спадщину? Чи справді це ваша родичка – або шахрайка в пошуках легкої наживи? Дивіться «Таємниці ДНК» і дізнайтеся правду!

Герої проєкту – звичайні люди. Складна життєва ситуація змушує їх звернутися за допомогою до експертів. Багато з них за життя  не стали б ворушити сімейні справи на телебаченні, але вони не можуть дозволити собі тест ДНК. Це дорога процедура: в середньому її вартість обійдеться в 5000 грн. Деякі, більш складні тести ДНК, можуть коштувати до 15000-20000 грн. Велика частина українців не може собі дозволити розкидатися такими сумами. Ті, хто зневірився дізнатися правду, приходять на проєкт «Таємниці ДНК».


Кому буде корисним такий тест?

Людям може знадобитися тест ДНК з різних причин. Це – єдиний спосіб перевірити батьківство з ймовірністю 99,9%. Деякі чоловіки вдаються до цього методу, коли сумніваються у вірності жінки. Тест ДНК допомагає знайти справжніх батьків тим людям, які були усиновлені. Біоматеріали злочинця – важливий доказ у розслідуванні кримінальних справ. Іноді секрет успішного слідства криється у волосинці, яка випала, або краплі крові вбивці. Тест ДНК неможливо підробити, тому знайдений генетичний матеріал збільшує вірогідність упіймання злочинця. Дивіться у програмі «Таємниці ДНК», як один-єдиний тест допомагає вирішити найскладніші проблеми героїв.

Дієтологи використовують генетичне тестування для того, щоб краще розуміти потреби клієнта. Додатковий плюс: результати показують, наскільки людина схильна до тих чи інших захворювань. Вроджені патології, генетичні захворювання, схильність до раку – всі ці небезпеки приховують таємниці ДНК.


Як це працює?

Сам тест зазвичай займає не більше двох хвилин. У пацієнта беруть ротової мазок. Це дуже проста процедура – медик просто проводить спеціальною щіточкою по внутрішній стороні щоки клієнта. Зібраний генетичний матеріал відправляється в лабораторію для дослідження.

В середньому результат готовий через 8-10 днів після здачі аналізу.

Проєкт «Таємниці ДНК» тримає інтригу до самого кінця!

Не тільки глядачі, але і герої програми будуть нудитися в очікуванні до останньої хвилини. У кожному випуску докладно розповідаються історії тих людей, які звернулися за допомогою. Журналісти проводять власне розслідування і показують глядачам готовий сюжет. Як жили герої до того, як звернулися на телебачення? У чому полягає конфлікт, і чому для них так важливо дізнатися таємниці ДНК? Дивіться незвичайні історії звичайних людей просто зараз. Справжнє життя буває драматичнішим за найсльозливішу мелодраму і страшнішим, ніж гостросюжетний трилер.

Лише в самому кінці випуску «Таємниці ДНК» відкриється головна інтрига – ведуча відкриє заповітний конверт із результатами. Після цього шляху назад немає. Правду не можна загнати назад у тінь після того, як її витягли на світло. Доля деяких героїв зміниться назавжди. Що робити, якщо людина все життя перебувала в полоні ілюзій і брехні? Чим стане для неї правда – благословенням або прокляттям? Виявляється, люди не завжди готові прийняти реальні факти...


Ведуча і експерти проєкту «Таємниці ДНК»

Обличчям проєкту стала Тетяна Висоцька, відома глядачам СТБ як ведуча програми «Вікна-новини». Саме її руки будуть тримати конверт з доленосним результатом тесту.

Крім неї героям допомагатимуть запрошені експерти. Серед них психологи, генетики, фізіогномісти, юристи і навіть екстрасенси. Наприклад, у студії побувають народний адвокат Михайло Присяжнюк і експерт проєкту «Слідство ведуть екстрасенси» Ольга Стогнушенко.

Які секрети приховує наша природа? Що записано в коді, який визначає нашу долю? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» онлайн на сайті «Телепортал».