Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Це не моя дитина: Олександр звинувачує дівчину в обмані
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 1 випуск від 01.11.2019 Богдана вимагає, щоб її хлопець визнав батьківство</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Героїня програми зросла без тата. І вона не хоче такого ж дитинства для своєї  дочки. Дівчина мріє про те, щоб її дочка виросла в повноцінній сім'ї. Чому Олександр кинув Богдану, коли вона була вагітна? Дізнайтеся просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Розповіді Богдана і Саші кардинально різняться</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 1 випуску «Таємниці ДНК» дівчина розповідає жалісливу історію про те, як вона закохалася в хлопця мрії. Деякий час вони зустрічалися таємно від батьків, потім Богдана завагітніла. У цей момент ставлення Олександра змінилося на 180 градусів. Він відправив дівчину до мами. Коли Богдана лежала в лікарні на збереженні з його дитиною під серцем, він навіть не брав трубку. Невже хлопець настільки жорстокий? Або ж... Богдана розповідає неправду?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Батьки Олександра вважають Богдану патологічною брехухою</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Людмила і Дмитро прийшли в студію проєкту «Таємниці ДНК» разом зі своїм сином Олександром. Вони завжди були проти його стосунків із Богданою. Особливо дівчина не подобалася мамі хлопця.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Батьки розповіли про те, як вперше познайомилися з потенційною невісткою. Саша несподівано сказав мамі, що хорошій людині ніде переночувати. Він запропонував Богдані пожити у нього вдома. Людмилі і Дмитру не хотілося пускати незнайому дівчину в свою квартиру. У 1 випуску програми «Таємниці ДНК» подружжя описало, наскільки недоглянутою і брудною виглядала Богдана, коли вони її вперше побачили. Людмила впевнена: ця дівчинка – зовсім не пара для їхнього сина.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Олександр теж вважає дівчину обманщицею</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Саша впевнений: Богдана не могла завагітніти від нього. Хлопець підозрює колишню в зраді. Більш того – Олександр запевняє, що він не перша жертва аферистки! Юна Богдана вже була заміжньою до нього. І у неї є дитина від першого шлюбу. Але чи означає це, що вона обманювала Сашу? Дізнайтеся просто зараз – дивіться програму «Таємниці ДНК» 1 випуск від 05.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p>

Це не моя дитина: Олександр звинувачує дівчину в обмані

Всі випуски | Сезон 1

Це не моя дитина: Олександр звинувачує дівчину в обмані

У програмі «Таємниці ДНК» 1 випуск від 01.11.2019 Богдана вимагає, щоб її хлопець визнав батьківство

Героїня програми зросла без тата. І вона не хоче такого ж дитинства для своєї  дочки. Дівчина мріє про те, щоб її дочка виросла в повноцінній сім'ї. Чому Олександр кинув Богдану, коли вона була вагітна? Дізнайтеся просто зараз!

 

Розповіді Богдана і Саші кардинально різняться

У 1 випуску «Таємниці ДНК» дівчина розповідає жалісливу історію про те, як вона закохалася в хлопця мрії. Деякий час вони зустрічалися таємно від батьків, потім Богдана завагітніла. У цей момент ставлення Олександра змінилося на 180 градусів. Він відправив дівчину до мами. Коли Богдана лежала в лікарні на збереженні з його дитиною під серцем, він навіть не брав трубку. Невже хлопець настільки жорстокий? Або ж... Богдана розповідає неправду?

 

Батьки Олександра вважають Богдану патологічною брехухою

Людмила і Дмитро прийшли в студію проєкту «Таємниці ДНК» разом зі своїм сином Олександром. Вони завжди були проти його стосунків із Богданою. Особливо дівчина не подобалася мамі хлопця.

Батьки розповіли про те, як вперше познайомилися з потенційною невісткою. Саша несподівано сказав мамі, що хорошій людині ніде переночувати. Він запропонував Богдані пожити у нього вдома. Людмилі і Дмитру не хотілося пускати незнайому дівчину в свою квартиру. У 1 випуску програми «Таємниці ДНК» подружжя описало, наскільки недоглянутою і брудною виглядала Богдана, коли вони її вперше побачили. Людмила впевнена: ця дівчинка – зовсім не пара для їхнього сина.

 

Олександр теж вважає дівчину обманщицею

Саша впевнений: Богдана не могла завагітніти від нього. Хлопець підозрює колишню в зраді. Більш того – Олександр запевняє, що він не перша жертва аферистки! Юна Богдана вже була заміжньою до нього. І у неї є дитина від першого шлюбу. Але чи означає це, що вона обманювала Сашу? Дізнайтеся просто зараз – дивіться програму «Таємниці ДНК» 1 випуск від 05.11.2019 на сайті «Телепортал».