Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: 50 років потому: Валентина дізналася правду про рідну матір
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 10 випуск від 03.12.2019 Валентина нарешті дізнається правду про своє народження</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка завжди відчувала особливий зв'язок з матір'ю, хоча жодного разу в житті її не бачила. Валентину удочерили, коли вона була зовсім маленькою. Її любили, і все-таки іноді дівчинка відчувала себе чужою. Вона часто бачила сни, в яких спілкувалася з мамою.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Прийомні батьки довго приховували від героїні 9 випуску «Таємниці ДНК» правду. Вони не хотіли, щоб їхня люба Валюша відчувала себе нерідною. Жінка дізналася про те, що вона прийомна, абсолютно випадково. З тих пір їй немає спокою – Валентина хоче знайти свою матір. Їй завжди подобалося думати: мама покинула її не просто так. Була причина. Чи так це? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» від 03.12.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Місія: знайти по імені</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Все, що знає Валентина про свою рідну матір, – це ім'я і прізвище. Жінку звали Тамарою Євтушенко. Завдання ускладнює те, що Валя не знає ні року народження мами ні навіть міста, в якому її можна знайти.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Журналісти проєкту «Таємниці ДНК» взялися за цю не просту задачу. Минуло вже 50 років з тих пір, як Тамара залишила маленьку Валюшу в будинку малятка. Шанси знайти цю жінку практично дорівнюють нулю. Вона могла вийти заміж і змінити прізвище, переїхати або померти.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Команді проєкту вдалося знайти брата Тамари Григорія. Чоловік сам не бачив сестру вже 20 років. Але те, що він розповів про неї в студії проєкту «Таємниці ДНК» 03.12.2019, шокувало всіх... Ким була ця жінка? Скільки братів і сестер може виявитися у Валентини? Дізнайтеся просто зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Рідна кров або людські стосунки</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сім'я Валентини підтримує її бажання знайти рідну маму. Однак ніхто з них не вважає Валю чужою. Що важливіше – спільні гени або теплі людські стосунки? Що насправді визначає сім'ю? Не пропустіть момент, коли Валентина дізнається шокуючу правду про себе, – дивіться «Таємниці ДНК» 10 випуск від 03.12.2019 онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-9">«Таємниці ДНК» 9 випуск</a>. </span></p>

50 років потому: Валентина дізналася правду про рідну матір

Всі випуски | Сезон 1

50 років потому: Валентина дізналася правду про рідну матір


У програмі «Таємниці ДНК» 10 випуск від 03.12.2019 Валентина нарешті дізнається правду про своє народження

Жінка завжди відчувала особливий зв'язок з матір'ю, хоча жодного разу в житті її не бачила. Валентину удочерили, коли вона була зовсім маленькою. Її любили, і все-таки іноді дівчинка відчувала себе чужою. Вона часто бачила сни, в яких спілкувалася з мамою.

Прийомні батьки довго приховували від героїні 9 випуску «Таємниці ДНК» правду. Вони не хотіли, щоб їхня люба Валюша відчувала себе нерідною. Жінка дізналася про те, що вона прийомна, абсолютно випадково. З тих пір їй немає спокою – Валентина хоче знайти свою матір. Їй завжди подобалося думати: мама покинула її не просто так. Була причина. Чи так це? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» від 03.12.2019.

 

Місія: знайти по імені

Все, що знає Валентина про свою рідну матір, – це ім'я і прізвище. Жінку звали Тамарою Євтушенко. Завдання ускладнює те, що Валя не знає ні року народження мами ні навіть міста, в якому її можна знайти.

Журналісти проєкту «Таємниці ДНК» взялися за цю не просту задачу. Минуло вже 50 років з тих пір, як Тамара залишила маленьку Валюшу в будинку малятка. Шанси знайти цю жінку практично дорівнюють нулю. Вона могла вийти заміж і змінити прізвище, переїхати або померти.

Команді проєкту вдалося знайти брата Тамари Григорія. Чоловік сам не бачив сестру вже 20 років. Але те, що він розповів про неї в студії проєкту «Таємниці ДНК» 03.12.2019, шокувало всіх... Ким була ця жінка? Скільки братів і сестер може виявитися у Валентини? Дізнайтеся просто зараз!

 

Рідна кров або людські стосунки

Сім'я Валентини підтримує її бажання знайти рідну маму. Однак ніхто з них не вважає Валю чужою. Що важливіше – спільні гени або теплі людські стосунки? Що насправді визначає сім'ю? Не пропустіть момент, коли Валентина дізнається шокуючу правду про себе, – дивіться «Таємниці ДНК» 10 випуск від 03.12.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 9 випуск