Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Безхатько із тубдиспансеру посварив усю сім'ю
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 12 випуск від 10.12.2019 в родині Алли і Світлани нарешті дізнаються, кого вони прихистили під своїм крилом – старшого брата або алкоголіка з вулиці?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Таємнича десята дитина</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Світлана – старша з дев'яти братів і сестер. Після смерті матері вона дізналася від сусідів, що насправді їх було десятеро. Від першого сина мати відмовилася ще в пологовому будинку. Світлана вирішила будь-що-будь знайти втраченого родича. У 12 випуску «Таємниці ДНК» сестри розкажуть про те, як вони шукали старшого брата.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пошуки зайняли цілих 11 років. Зрештою Світлана змогла вийти на слід Володимира. У чоловіка не було домівки, він зловживав алкоголем. На той момент, коли родичі знайшли Володимира, він жив у тубдиспансері.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Світлана забрала брата з собою. З цього моменту в родині почалися проблеми. У Володимира не було жодного документа, який міг би підтвердити його особу. Родичі купили йому будинок, одяг, організували хворому чоловікові догляд. Однак Володимир продовжував жити, як безхатько, і прикладатися до пляшки. Брати і сестри не хочуть вірити в те, що цей невдячний бомж може бути їхнім родичем. І тільки серце Світлани вірить у диво. У родині почалися конфлікти... Чи  вирішиться ситуація у студії «Таємниці ДНК» 10.12.2019? Дізнайтеся просто зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Журналісти СТБ провели власне розслідування</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наймолодша сестра Алла хоче помирити своїх родичів. Вона боїться, що Володимир може виявитися аферистом, який просто скористався добротою Світлани. Щоб перевірити це, команда проєкту «Таємниці ДНК» дізналася більше інформації про минуле чоловіка. Ким він був до того, як опинився на вулиці? Чому син Володимира допустив, щоб його батько потрапив у таке скрутне становище? Дізнайтеся просто зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Світлана й Алла поділяться таємницею, яку вони приховували протягом довгого часу. Що будуть робити сестри, якщо тест ДНК покаже негативний результат? Яка доля чекає Володимира тоді? Невже старому хворому чоловікові доведеться повернутися на вулицю? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 12 випуск від 10.12.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-11">«Таємниці ДНК» 11 випуск</a>.</span></p>

Безхатько із тубдиспансеру посварив усю сім'ю

Всі випуски | Сезон 1

Безхатько із тубдиспансеру посварив усю сім'ю


У програмі «Таємниці ДНК» 12 випуск від 10.12.2019 в родині Алли і Світлани нарешті дізнаються, кого вони прихистили під своїм крилом – старшого брата або алкоголіка з вулиці?

 

Таємнича десята дитина

Світлана – старша з дев'яти братів і сестер. Після смерті матері вона дізналася від сусідів, що насправді їх було десятеро. Від першого сина мати відмовилася ще в пологовому будинку. Світлана вирішила будь-що-будь знайти втраченого родича. У 12 випуску «Таємниці ДНК» сестри розкажуть про те, як вони шукали старшого брата.

Пошуки зайняли цілих 11 років. Зрештою Світлана змогла вийти на слід Володимира. У чоловіка не було домівки, він зловживав алкоголем. На той момент, коли родичі знайшли Володимира, він жив у тубдиспансері.

Світлана забрала брата з собою. З цього моменту в родині почалися проблеми. У Володимира не було жодного документа, який міг би підтвердити його особу. Родичі купили йому будинок, одяг, організували хворому чоловікові догляд. Однак Володимир продовжував жити, як безхатько, і прикладатися до пляшки. Брати і сестри не хочуть вірити в те, що цей невдячний бомж може бути їхнім родичем. І тільки серце Світлани вірить у диво. У родині почалися конфлікти... Чи  вирішиться ситуація у студії «Таємниці ДНК» 10.12.2019? Дізнайтеся просто зараз!

 

Журналісти СТБ провели власне розслідування

Наймолодша сестра Алла хоче помирити своїх родичів. Вона боїться, що Володимир може виявитися аферистом, який просто скористався добротою Світлани. Щоб перевірити це, команда проєкту «Таємниці ДНК» дізналася більше інформації про минуле чоловіка. Ким він був до того, як опинився на вулиці? Чому син Володимира допустив, щоб його батько потрапив у таке скрутне становище? Дізнайтеся просто зараз!

Світлана й Алла поділяться таємницею, яку вони приховували протягом довгого часу. Що будуть робити сестри, якщо тест ДНК покаже негативний результат? Яка доля чекає Володимира тоді? Невже старому хворому чоловікові доведеться повернутися на вулицю? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 12 випуск від 10.12.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 11 випуск.