Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жінка знайшла кістки дочки, яка зникла 22 роки тому?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 14 випуск від 17.12.2019 Лариса Казимирівна може втратити останню надію</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка вже 22 два роки не зачиняє двері на ніч: вона чекає свою дочку додому. Віта зникла, коли їй було 16 років. Дівчина пішла на дискотеку і більше не повернулася. Лариса весь день була на роботі і виявила зникнення дочки лише пізно ввечері. Старша сестра сказала, що Віта збиралася піти на дискотеку. Однак в місцевому клубі її в той вечір не бачили.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 14 випуску «Таємниці ДНК» Лариса Казимирівна розповіла про свій найбільший страх</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Минуло вже 22 роки, а від Віти ні слуху ні духу. Поліція теж мовчить. Лариса боїться, що її дочка може бути вже мертва. Нещасній матері залишається тільки гадати, що ж сталося в той фатальний вечір. Віталіна була спокійною, слухняною дівчинкою, вона завжди допомагала матері по господарству. Коли Віта йшла гуляти, вона залишала Ларисі записки. Невже вона могла просто взяти і піти?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Лариса розповіла в студії «Таємниці ДНК», що вона сама виростила чотирьох дітей. Її чоловік помер, то ж жінці довелося важко працювати, щоб підняти всіх на ноги. Віталіна жаліла мати і навіть хотіла поїхати на заробітки, щоб полегшити Ларисі життя. Чи могла Віта поїхати за кордон, не попередивши родину? У 14 випуску «Таємниці ДНК» від 17.12.2019 експерти спробують розібратися в ситуації.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Старша сестра Віти вважає, що дівчину могли викрасти</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Віталіна була симпатичною дівчинкою. За нею постійно ходив хлопець на ім'я Стас. Він мало не переслідував дівчину! Лариса Казимирівна розповіла про білу автівку, яку донька почала боятися незадовго до зникнення...</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У минулому році в селі виявили кістки молодої жінки. Вони довго пролежали в землі, до того ж, на місці поховання не було ні черепа, ні хребта. Однак по селу одразу поповзли чутки, що залишки належать зниклій доньці Лариси.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Невже Віта померла, і невтішної матері доведеться залишити надію? Дивіться у програмі «Таємниці ДНК» 14 випуск від 17.12.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-13">«Таємниці ДНК» 13 випуск</a>.</span></p>

Жінка знайшла кістки дочки, яка зникла 22 роки тому?

Всі випуски | Сезон 1

Жінка знайшла кістки дочки, яка зникла 22 роки тому?

У програмі «Таємниці ДНК» 14 випуск від 17.12.2019 Лариса Казимирівна може втратити останню надію

Жінка вже 22 два роки не зачиняє двері на ніч: вона чекає свою дочку додому. Віта зникла, коли їй було 16 років. Дівчина пішла на дискотеку і більше не повернулася. Лариса весь день була на роботі і виявила зникнення дочки лише пізно ввечері. Старша сестра сказала, що Віта збиралася піти на дискотеку. Однак в місцевому клубі її в той вечір не бачили.

 

У 14 випуску «Таємниці ДНК» Лариса Казимирівна розповіла про свій найбільший страх

Минуло вже 22 роки, а від Віти ні слуху ні духу. Поліція теж мовчить. Лариса боїться, що її дочка може бути вже мертва. Нещасній матері залишається тільки гадати, що ж сталося в той фатальний вечір. Віталіна була спокійною, слухняною дівчинкою, вона завжди допомагала матері по господарству. Коли Віта йшла гуляти, вона залишала Ларисі записки. Невже вона могла просто взяти і піти?

Лариса розповіла в студії «Таємниці ДНК», що вона сама виростила чотирьох дітей. Її чоловік помер, то ж жінці довелося важко працювати, щоб підняти всіх на ноги. Віталіна жаліла мати і навіть хотіла поїхати на заробітки, щоб полегшити Ларисі життя. Чи могла Віта поїхати за кордон, не попередивши родину? У 14 випуску «Таємниці ДНК» від 17.12.2019 експерти спробують розібратися в ситуації.

 

Старша сестра Віти вважає, що дівчину могли викрасти

Віталіна була симпатичною дівчинкою. За нею постійно ходив хлопець на ім'я Стас. Він мало не переслідував дівчину! Лариса Казимирівна розповіла про білу автівку, яку донька почала боятися незадовго до зникнення...

У минулому році в селі виявили кістки молодої жінки. Вони довго пролежали в землі, до того ж, на місці поховання не було ні черепа, ні хребта. Однак по селу одразу поповзли чутки, що залишки належать зниклій доньці Лариси.

Невже Віта померла, і невтішної матері доведеться залишити надію? Дивіться у програмі «Таємниці ДНК» 14 випуск від 17.12.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 13 випуск.