Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ніно не байдуже: жінка приїхала з Грузії до України в пошуках сім'ї
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 16 випуск від 24.12.2019 Ніно приїхала до України в пошуках своїх родичів</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ніно росла, вважаючи себе грузинкою. Як же вона здивувалася, коли дізналася правду про своє походження! Вже на смертному одрі батько проговорився, що Ніно удочерили в трирічному віці. На жаль, чоловік не встиг розповісти прийомній дочці всю історію: хвороба скоро забрала його життя.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Героїні 16 випуску проекту «Таємниці ДНК» стало цікаво, ким же були її справжні батьки. Мама Ніно особливо нічого не знала, бо документами в процесі удочеріння займався чоловік. Ці папери не збереглися: їх спалила бабуся Ніно. Старенька дуже любила прийомну внучку і хотіла уберегти її від правди, яка могла б травмувати дитину.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дещо Ніно все ж таки дізналася. Її справжнє ім'я – Світлана Поступна. Вона народилася в Харкові. І, найголовніше – в Україні у неї є два брата. Саме цей факт змусив Ніно поїхати за кордон в пошуках близьких.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студії проекту «Таємниці ДНК» 24.12.2019 Ніно зізналася, що вона завжди відчувала себе коханою в прийомній сім'ї. Батьки душі в ній не чули. Зараз Ніно заміжня, у неї двоє дітей і гарна робота. І все ж таки цікавість пересилила. Жінка хотіла б зустріти своїх братів і дізнатися, що ж сталося з її справжніми батьками.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Справа Ніно виявилася однією з найскладніших за весь сезон</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Журналісти «Таємниці ДНК» вирушили на пошуки Поступних. Виявилося, що в Україні живе понад тисячі людей із таким прізвищем!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Їм вдалося знайти кількох можливих родичів Ніно. До студії проєкту приїхав Віталій з Одеси, який теж виріс у харківському інтернаті. Крім того, журналісти знайшли жінку, яка виглядає, як точна копія Ніно...</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи знайде Ніно своїх українських родичів? Чи дізнається вона, чому залишилася без батьків? Дивіться у програмі «Таємниці ДНК» 16 випуск від 24.12.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-15">«Таємниці ДНК» 15 випуск</a>.</span></p>

Ніно не байдуже: жінка приїхала з Грузії до України в пошуках сім'ї

Всі випуски | Сезон 1

Ніно не байдуже: жінка приїхала з Грузії до України в пошуках сім'ї

У програмі «Таємниці ДНК» 16 випуск від 24.12.2019 Ніно приїхала до України в пошуках своїх родичів

Ніно росла, вважаючи себе грузинкою. Як же вона здивувалася, коли дізналася правду про своє походження! Вже на смертному одрі батько проговорився, що Ніно удочерили в трирічному віці. На жаль, чоловік не встиг розповісти прийомній дочці всю історію: хвороба скоро забрала його життя.

Героїні 16 випуску проекту «Таємниці ДНК» стало цікаво, ким же були її справжні батьки. Мама Ніно особливо нічого не знала, бо документами в процесі удочеріння займався чоловік. Ці папери не збереглися: їх спалила бабуся Ніно. Старенька дуже любила прийомну внучку і хотіла уберегти її від правди, яка могла б травмувати дитину.

Дещо Ніно все ж таки дізналася. Її справжнє ім'я – Світлана Поступна. Вона народилася в Харкові. І, найголовніше – в Україні у неї є два брата. Саме цей факт змусив Ніно поїхати за кордон в пошуках близьких.

У студії проекту «Таємниці ДНК» 24.12.2019 Ніно зізналася, що вона завжди відчувала себе коханою в прийомній сім'ї. Батьки душі в ній не чули. Зараз Ніно заміжня, у неї двоє дітей і гарна робота. І все ж таки цікавість пересилила. Жінка хотіла б зустріти своїх братів і дізнатися, що ж сталося з її справжніми батьками.

 

Справа Ніно виявилася однією з найскладніших за весь сезон

Журналісти «Таємниці ДНК» вирушили на пошуки Поступних. Виявилося, що в Україні живе понад тисячі людей із таким прізвищем!

Їм вдалося знайти кількох можливих родичів Ніно. До студії проєкту приїхав Віталій з Одеси, який теж виріс у харківському інтернаті. Крім того, журналісти знайшли жінку, яка виглядає, як точна копія Ніно...

Чи знайде Ніно своїх українських родичів? Чи дізнається вона, чому залишилася без батьків? Дивіться у програмі «Таємниці ДНК» 16 випуск від 24.12.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 15 випуск.