Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ексгумація дочки: кого поховала убита горем мати?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 3 випуск від 12.11.2019 убита горем мати просить, щоб фахівці провели ексгумацію тіла її загиблої доньки. Не пропустіть історію про страшні обставини смерті 13-річної Яни!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Катерина впевнена: в труні лежить чуже тіло</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Мати не хоче вірити в те, що її дочка померла. І для її сумнівів є вагомі причини! Дівчинку поховали в закритій труні. Поліція заборонила піднімати кришку і дивитися на останки дитини. Тіло Яни так сильно обгоріло, що його неможливо було впізнати. Саме тому Катерина досі вірить у те, що її дочка жива. У похованого трупа не було голови. У труну поклали тільки обрубаний шматок коси... Дізнайтеся всі подробиці цього страшного випадку в проекті «Таємниці ДНК» 3 випуск!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Зникнення Яни: факти і домисли</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Три роки тому дівчинка пропала безвісти. Катерини в той день не було вдома. Пошуки Яни ні до чого не привели. Трохи пізніше поліція повідомила про те, що біля села було знайдено сильно обгоріле тіло дівчинки-підлітка, яка може належати Яні. Катерина в 3 випуску «Таємниці ДНК» від 12.11.2019 розповіла про дивацтва в поведінці слідчих. Чому вони не віддали матері череп дитини? Катерина з самого початку хотіла зробити тест ДНК – їй потрібно було переконатися в тому, що останки дійсно належать її доньці. У сім'ї просто не вистачало на нього грошей.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поліція заарештувала двоюрідного брата Катерини Володимира за підозрою у вбивстві Яни. Чоловік визнав свою провину, але Катя не вірить у те, що її близький родич міг виявитися вбивцею. А ось дружина Володимира зовсім не такої хорошої думки про свого чоловіка.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто позбавив життя 13-річну Яну? Невже поліція підсунула невтішній матері чуже тіло просто для того, щоб закрити тупикову справу? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 3 випуск від 12.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-2">«Таємниці ДНК» 2 випуск</a>. </span></p>

Ексгумація дочки: кого поховала убита горем мати?

Всі випуски | Сезон 1

Ексгумація дочки: кого поховала убита горем мати?

У програмі «Таємниці ДНК» 3 випуск від 12.11.2019 убита горем мати просить, щоб фахівці провели ексгумацію тіла її загиблої доньки. Не пропустіть історію про страшні обставини смерті 13-річної Яни!

 

Катерина впевнена: в труні лежить чуже тіло

Мати не хоче вірити в те, що її дочка померла. І для її сумнівів є вагомі причини! Дівчинку поховали в закритій труні. Поліція заборонила піднімати кришку і дивитися на останки дитини. Тіло Яни так сильно обгоріло, що його неможливо було впізнати. Саме тому Катерина досі вірить у те, що її дочка жива. У похованого трупа не було голови. У труну поклали тільки обрубаний шматок коси... Дізнайтеся всі подробиці цього страшного випадку в проекті «Таємниці ДНК» 3 випуск!

 

Зникнення Яни: факти і домисли

Три роки тому дівчинка пропала безвісти. Катерини в той день не було вдома. Пошуки Яни ні до чого не привели. Трохи пізніше поліція повідомила про те, що біля села було знайдено сильно обгоріле тіло дівчинки-підлітка, яка може належати Яні. Катерина в 3 випуску «Таємниці ДНК» від 12.11.2019 розповіла про дивацтва в поведінці слідчих. Чому вони не віддали матері череп дитини? Катерина з самого початку хотіла зробити тест ДНК – їй потрібно було переконатися в тому, що останки дійсно належать її доньці. У сім'ї просто не вистачало на нього грошей.

Поліція заарештувала двоюрідного брата Катерини Володимира за підозрою у вбивстві Яни. Чоловік визнав свою провину, але Катя не вірить у те, що її близький родич міг виявитися вбивцею. А ось дружина Володимира зовсім не такої хорошої думки про свого чоловіка.

Хто позбавив життя 13-річну Яну? Невже поліція підсунула невтішній матері чуже тіло просто для того, щоб закрити тупикову справу? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 3 випуск від 12.11.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 2 випуск