Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Історія двох сімей з однією матір'ю
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся незвичайну історію двох сімей – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 4 випуск від 12.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Сестра, що несподівано знайшлася, – рідня або шахрайка?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Євгенія звернулася на телебачення після того, як її знайшла жінка на ім'я Олена. Незнайомка стверджує, що вони сестри. Але Євгенії дуже важко в це повірити. Їй вже 55 років, і вона жодного разу в житті не чула про втрачену родичку. Більш того – у неї п'ятеро братів і сестер! Покійна мама Жені носила горде звання «мати-героїня». Чи могла жінка, що дала життя шістьом дітям, відмовитися від сьомої? І якщо це правда, то з якої причини? Дізнайтеся правду разом з героями випуску – дивіться «Таємниці ДНК» 12.11.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Два щасливих дитинства</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Євгенія хоче захистити добре ім'я матері. Вона впевнена: Олена – шахрайка. Женя не вірить в те, що її мама могла кинути дитину. Дитинство Євгенії було щасливим. Її мама працювала день і ніч для того, щоб забезпечити шістьох дітей. Вона купувала речі, які було практично нереально купити в СРСР, – наприклад, кросівки і дорогі іграшки. Зовсім не схоже на поведінку людини, яка залишила би дочку в пологовому будинку.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У студії «Таємниці ДНК» Олена розповіла про своє дитинство. Воно теж було безхмарним. Батьки дуже любили єдину дочку. Вона ніколи не відчувала себе чужою. Але два роки тому Олені в руки випадково потрапили документи, які пролили світло на таємницю її народження. У них було вказано ім'я біологічної матері Олени. Після цього вона взялася за пошуки своїх родичів. Їй захотілося дізнатися таємниці ДНК, що зв'язують її з далекими незнайомими людьми. Жінка написала пост у соцмережах, який допоміг їй вийти на професійних детективів.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи справді Олена – сестра Євгенії, яка виросла у прийомній сім'ї? Або ж жінка переслідує якісь свої цілі, видаючи себе за втрачену родичку? Дізнайтеся правду прямо зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 4 випуск від 12.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-3">«Таємниці ДНК» 3 випуск</a>. </span></p>

Історія двох сімей з однією матір'ю

Всі випуски | Сезон 1

Історія двох сімей з однією матір'ю

Дізнайтеся незвичайну історію двох сімей – дивіться «Таємниці ДНК» 4 випуск від 12.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

 

Сестра, що несподівано знайшлася, – рідня або шахрайка?

Євгенія звернулася на телебачення після того, як її знайшла жінка на ім'я Олена. Незнайомка стверджує, що вони сестри. Але Євгенії дуже важко в це повірити. Їй вже 55 років, і вона жодного разу в житті не чула про втрачену родичку. Більш того – у неї п'ятеро братів і сестер! Покійна мама Жені носила горде звання «мати-героїня». Чи могла жінка, що дала життя шістьом дітям, відмовитися від сьомої? І якщо це правда, то з якої причини? Дізнайтеся правду разом з героями випуску – дивіться «Таємниці ДНК» 12.11.2019.

 

Два щасливих дитинства

Євгенія хоче захистити добре ім'я матері. Вона впевнена: Олена – шахрайка. Женя не вірить в те, що її мама могла кинути дитину. Дитинство Євгенії було щасливим. Її мама працювала день і ніч для того, щоб забезпечити шістьох дітей. Вона купувала речі, які було практично нереально купити в СРСР, – наприклад, кросівки і дорогі іграшки. Зовсім не схоже на поведінку людини, яка залишила би дочку в пологовому будинку.

У студії «Таємниці ДНК» Олена розповіла про своє дитинство. Воно теж було безхмарним. Батьки дуже любили єдину дочку. Вона ніколи не відчувала себе чужою. Але два роки тому Олені в руки випадково потрапили документи, які пролили світло на таємницю її народження. У них було вказано ім'я біологічної матері Олени. Після цього вона взялася за пошуки своїх родичів. Їй захотілося дізнатися таємниці ДНК, що зв'язують її з далекими незнайомими людьми. Жінка написала пост у соцмережах, який допоміг їй вийти на професійних детективів.

Чи справді Олена – сестра Євгенії, яка виросла у прийомній сім'ї? Або ж жінка переслідує якісь свої цілі, видаючи себе за втрачену родичку? Дізнайтеся правду прямо зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 4 випуск від 12.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 3 випуск