Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Навіть не вітається: батько відмовляється визнавати сина
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Оксана в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 5 випуск від 19.11.2019 намагається захистити свого сина</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ілля – найбільша радість мами. Хлопчику 17 років, він впевнено тримається в сідлі і грає на кларнеті. Єдине, що відсутній в житті Іллі, – це батько. Антон живе на сусідній вулиці від колишньої дружини і сина, але він навіть не вітається з ними! Чоловік упевнений: Ілля – не його дитина.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 5 випуску «Таємниці ДНК» Оксана розповіла свою історію</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінці нічого в цьому житті не діставалося легко. Коли вона була вагітна Іллею, їй доводилося працювати офіціанткою, адже у Антона не було постійної роботи і стабільного заробітку. Уже тоді сім'я чоловіка почала звинувачувати її в розбещеності.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Зараз у Оксани своя школа верхової їзди для дітей. Ще вона рятує викинутих на вулицю тварин і допомагає військовим.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Життя героїні 5 випуску проекту «Таємниці ДНК» затьмарюють плітки, які поширює колишня свекруха</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ольга Іванівна впевнена: її колишня невістка «нагуляла» другого сина на стороні. Жінка переконала в цьому і самого Антона. Після розлучення чоловік відмовляється вважати Іллю своїм сином. Крім того, він не платить аліменти на дітей.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Оксана могла б стерпіти нападки в свою сторону. Однак родина колишнього чоловіка на цьому не зупинилася. Ілля теж став жертвою пліток. Любов Іванівна і її подруга Ніна обговорюють хлопчика за спиною. Згодом ці чутки доходять і до Оксани.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Але чи дійсно вона – жертва? У 5 випуску «Таємниці ДНК» Любов Іванівна пояснила, чому вона такої поганої думки про колишню невістку. Більш того, вона стверджує, що Оксана сама поширила чутки про себе! Але навіщо їй це потрібно? Чому Любов Іванівна вважає, що її колишня невістка займається незаконною діяльністю? Дізнайтеся правду про минуле Оксани просто зараз! Хто ж справжній батько Іллі? Дивіться «Таємниці ДНК» 5 випуск від 19.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-4">«Таємниці ДНК» 4 випуск</a>.</span></p>

Навіть не вітається: батько відмовляється визнавати сина

Всі випуски | Сезон 1

Навіть не вітається: батько відмовляється визнавати сина

Оксана в програмі «Таємниці ДНК» 5 випуск від 19.11.2019 намагається захистити свого сина

Ілля – найбільша радість мами. Хлопчику 17 років, він впевнено тримається в сідлі і грає на кларнеті. Єдине, що відсутній в житті Іллі, – це батько. Антон живе на сусідній вулиці від колишньої дружини і сина, але він навіть не вітається з ними! Чоловік упевнений: Ілля – не його дитина.

 

У 5 випуску «Таємниці ДНК» Оксана розповіла свою історію

Жінці нічого в цьому житті не діставалося легко. Коли вона була вагітна Іллею, їй доводилося працювати офіціанткою, адже у Антона не було постійної роботи і стабільного заробітку. Уже тоді сім'я чоловіка почала звинувачувати її в розбещеності.

Зараз у Оксани своя школа верхової їзди для дітей. Ще вона рятує викинутих на вулицю тварин і допомагає військовим.

Життя героїні 5 випуску проекту «Таємниці ДНК» затьмарюють плітки, які поширює колишня свекруха

Ольга Іванівна впевнена: її колишня невістка «нагуляла» другого сина на стороні. Жінка переконала в цьому і самого Антона. Після розлучення чоловік відмовляється вважати Іллю своїм сином. Крім того, він не платить аліменти на дітей.

Оксана могла б стерпіти нападки в свою сторону. Однак родина колишнього чоловіка на цьому не зупинилася. Ілля теж став жертвою пліток. Любов Іванівна і її подруга Ніна обговорюють хлопчика за спиною. Згодом ці чутки доходять і до Оксани.

Але чи дійсно вона – жертва? У 5 випуску «Таємниці ДНК» Любов Іванівна пояснила, чому вона такої поганої думки про колишню невістку. Більш того, вона стверджує, що Оксана сама поширила чутки про себе! Але навіщо їй це потрібно? Чому Любов Іванівна вважає, що її колишня невістка займається незаконною діяльністю? Дізнайтеся правду про минуле Оксани просто зараз! Хто ж справжній батько Іллі? Дивіться «Таємниці ДНК» 5 випуск від 19.11.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 4 випуск.