Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ти мій брат: Андрія переслідує знайомий, який упевнений у їхній спорідненості
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Герой програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 6 випуск від 19.11.2019 стверджує: його з дитинства переслідують</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Андрій сирота. Мама підписала відмову від нього ще в пологовому будинку. Хлопчик ріс в інтернаті, і він не любить згадувати про цей період життя. Андрій стверджує: до нього ставилися, «як до худоби». На щастя, хлопцю пощастило. Зараз він здобуває вищу освіту і живе у власній квартирі, яка йому дісталася в подарунок за щасливим збігом обставин. Як саме хлопчик-сирота отримав власне житло? Дізнайтеся в 6 випуск «Таємниці ДНК».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Олексій вважає Андрія рідним братом</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хлопчики познайомилися ще в інтернаті. Вони народилися в один день і жили в одній кімнаті. Олексій став вважати сусіда не тільки другом, а й рідним братом. Зрештою, у хлопчиків одне прізвище! Андрій впевнений: це жахлива помилка. Олексій не може бути його братом. У дитинстві між хлопцями стався серйозний конфлікт, після якого Андрій так і не пробачив товариша. Що сталося? Дізнайтеся в програмі «Таємниці ДНК» 6 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Андрій хотів написати заяву в поліцію</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Йому набридла нав'язлива поведінка «брата». Олексій вважає, що вони повинні триматися разом. Він постійно телефонує Андрію, буває, що і по 10 раз за день. Зрештою хлопець перестав відповідати на дзвінки. Він навіть написав заяву в поліцію.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олексія засмучує те, що людина, яку він вважає братом, так погано до нього ставиться. Коли Льоша потрапив в біду, Андрій відмовився йому допомагати. Незважаючи на це, Олексій досі хоче налагодити добрі стосунки.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Андрій впевнений: «брату» просто потрібна його квартира. Льоші після випуску з інтернату не особливо щастило. Він не зміг поступити до медичного університету і в якийсь момент опинився на вулиці. Андрій на благання про допомогу не відповідав...</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Так хто ж такий Олексій? Меркантильний шахрай, який хоче поживитися за рахунок більш удачливого товариша? Або ж самотній хлопчисько, якому дуже хочеться мати сім'ю? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 6 випуск від 19.11.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-5">«Таємниці ДНК» 5 випуск</a>.</span></p>

Ти мій брат: Андрія переслідує знайомий, який упевнений у їхній спорідненості

Всі випуски | Сезон 1

Ти мій брат: Андрія переслідує знайомий, який упевнений у їхній спорідненості


Герой програми «Таємниці ДНК» 6 випуск від 19.11.2019 стверджує: його з дитинства переслідують

Андрій сирота. Мама підписала відмову від нього ще в пологовому будинку. Хлопчик ріс в інтернаті, і він не любить згадувати про цей період життя. Андрій стверджує: до нього ставилися, «як до худоби». На щастя, хлопцю пощастило. Зараз він здобуває вищу освіту і живе у власній квартирі, яка йому дісталася в подарунок за щасливим збігом обставин. Як саме хлопчик-сирота отримав власне житло? Дізнайтеся в 6 випуск «Таємниці ДНК».

 

Олексій вважає Андрія рідним братом

Хлопчики познайомилися ще в інтернаті. Вони народилися в один день і жили в одній кімнаті. Олексій став вважати сусіда не тільки другом, а й рідним братом. Зрештою, у хлопчиків одне прізвище! Андрій впевнений: це жахлива помилка. Олексій не може бути його братом. У дитинстві між хлопцями стався серйозний конфлікт, після якого Андрій так і не пробачив товариша. Що сталося? Дізнайтеся в програмі «Таємниці ДНК» 6 випуск.

 

Андрій хотів написати заяву в поліцію

Йому набридла нав'язлива поведінка «брата». Олексій вважає, що вони повинні триматися разом. Він постійно телефонує Андрію, буває, що і по 10 раз за день. Зрештою хлопець перестав відповідати на дзвінки. Він навіть написав заяву в поліцію.

Олексія засмучує те, що людина, яку він вважає братом, так погано до нього ставиться. Коли Льоша потрапив в біду, Андрій відмовився йому допомагати. Незважаючи на це, Олексій досі хоче налагодити добрі стосунки.

Андрій впевнений: «брату» просто потрібна його квартира. Льоші після випуску з інтернату не особливо щастило. Він не зміг поступити до медичного університету і в якийсь момент опинився на вулиці. Андрій на благання про допомогу не відповідав...

Так хто ж такий Олексій? Меркантильний шахрай, який хоче поживитися за рахунок більш удачливого товариша? Або ж самотній хлопчисько, якому дуже хочеться мати сім'ю? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 6 випуск від 19.11.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 5 випуск.