Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловік, 69-річний дід або кум: від кого народила Галина? Частина 1
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 7 випуск від 26.11.2019 – дивіться онлайн на сайті «Телепортал»! У цьому випуску ведучій доведеться відкрити цілих 5 конвертів з результатами тесту. Історія родини Галини схожа на повномасштабний серіал. Хто батько її дочки? Чому аліменти на дітей платить чоловік, який не має до них ніякого відношення? Тиснітьна «плей» і дізнайтеся шокуючу історію прямо зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Щаслива мати чотирьох хоче повернути довіру чоловіка</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Останні півроку життя героїні 7 випуску «Таємниці ДНК» схоже на пекло. Чоловік ревнує її до кожного стовпа. Василь впевнений: Галина народила дочку від іншого чоловіка. Чутки про це поповзли ще тоді, коли Соня була зовсім маленька. Василь не бачить ні найменшої схожості між собою і дитиною. Він підозрює Галину в зраді. Василь вважає, що батько Соні – це кум! Але чи правда це? Дізнайтеся в програмі «Таємниці ДНК» 26.11.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Галина хоче переконати чоловіка</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка відкидає всі звинувачення. Вона хоче переконати Василя в тому, що Соня – це його дочка. У студії проекту «Таємниці ДНК» Галина розповіла про те, як познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком. Василь був для неї любов'ю з першого погляду. Чоловік завжди був турботливим і ввічливим, і Галина ніяк не очікувала, що він почне в ній сумніватися.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Але чи так невинна героїня 7 випуску «Таємниці ДНК»?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У ході розповіді з'ясувалося, що Галина так і не розлучилася зі своїм колишнім чоловіком! Формально вона – дружина 69-річного Анатолія. Більш того, суд зобов'язав екс-чоловіка Галини  платити аліменти на її дітей. Але чому літній чоловік продовжує це робити, якщо батько дітей – не він, а Василій?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Хто ж справжній тато маленької Сонечки? Василь, Анатолій, кум чи хтось четвертий? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 7 випуск від 26.11.2019! Правильна відповідь виявився несподіванкою для всіх.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-6">«Таємниці ДНК» 6 випуск</a>.</span></p>

Чоловік, 69-річний дід або кум: від кого народила Галина? Частина 1

Всі випуски | Сезон 1

Чоловік, 69-річний дід або кум: від кого народила Галина? Частина 1

Не пропустіть «Таємниці ДНК» 7 випуск від 26.11.2019 – дивіться онлайн на сайті «Телепортал»! У цьому випуску ведучій доведеться відкрити цілих 5 конвертів з результатами тесту. Історія родини Галини схожа на повномасштабний серіал. Хто батько її дочки? Чому аліменти на дітей платить чоловік, який не має до них ніякого відношення? Тиснітьна «плей» і дізнайтеся шокуючу історію прямо зараз!

 

Щаслива мати чотирьох хоче повернути довіру чоловіка

Останні півроку життя героїні 7 випуску «Таємниці ДНК» схоже на пекло. Чоловік ревнує її до кожного стовпа. Василь впевнений: Галина народила дочку від іншого чоловіка. Чутки про це поповзли ще тоді, коли Соня була зовсім маленька. Василь не бачить ні найменшої схожості між собою і дитиною. Він підозрює Галину в зраді. Василь вважає, що батько Соні – це кум! Але чи правда це? Дізнайтеся в програмі «Таємниці ДНК» 26.11.2019.

 

Галина хоче переконати чоловіка

Жінка відкидає всі звинувачення. Вона хоче переконати Василя в тому, що Соня – це його дочка. У студії проекту «Таємниці ДНК» Галина розповіла про те, як познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком. Василь був для неї любов'ю з першого погляду. Чоловік завжди був турботливим і ввічливим, і Галина ніяк не очікувала, що він почне в ній сумніватися.

 

Але чи так невинна героїня 7 випуску «Таємниці ДНК»?

У ході розповіді з'ясувалося, що Галина так і не розлучилася зі своїм колишнім чоловіком! Формально вона – дружина 69-річного Анатолія. Більш того, суд зобов'язав екс-чоловіка Галини  платити аліменти на її дітей. Але чому літній чоловік продовжує це робити, якщо батько дітей – не він, а Василій?

Хто ж справжній тато маленької Сонечки? Василь, Анатолій, кум чи хтось четвертий? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 7 випуск від 26.11.2019! Правильна відповідь виявився несподіванкою для всіх.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 6 випуск.