Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловік, 69-річний дід або кум: від кого народила Галина? Частина 2
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть продовження історії Галини – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 8 випуск від 26.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 7 випуску проекту Галина хотіла довести чоловікові, що їхня дочка Соня – його рідна дитина. Однак жінка добилася абсолютно протилежного ефекту! Вердикт був безжалісним – 0% ймовірності батьківства. Тест ДНК не помиляється, тому у Галини більше немає виправдань. Вона зраджувала чоловікові, і це тепер визнаний факт. Хто ж тоді батько інших дітей?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хто тато Вані, Дарини та Наталки?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 8 випуску програми «Таємниці ДНК» Галина вирішила довести, що інші троє – точно рідні діти Василя. Чоловік більше не вірить дружині, і не дивно, адже журналістське розслідування показало Галину з абсолютно іншого боку!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що робила жінка на заробітках за кордоном? Через що Василь з самого початку сумнівався у вірності дружини? Дізнайтеся просто зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Сексуальне життя Галини: подробиці</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка давала інтерв'ю журналістам, в якому, абсолютно не соромлячись, розповідала про своїхчисленних партнерів. Галина визнає, що у неї було насичена статеве життя. Вона дуже хотіла дітей. Але чи виправдовує це її нерозбірливість в чоловіках? Дізнайтеся подробиці в 8 випуску «Таємниці ДНК»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вперше Галина завагітніла, коли їй було 18 років. Тоді мама вигнала її на вулицю. Жінці не сподобалося, що її дочка зв'язалася з кимось до шлюбу. Журналісти поїхали в рідне село героїні і дізналися версію односельців. Сусіди не дуже високої думки про Галину. Чи правда вона настільки розбещена, як вони вважають? Дізнайтеся просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 8 випуску проекту «Таємниці ДНК» Василь дізнався, чи є він батьком інших дітей, яких весь цей час вважав своїми. Галина розповіла про дорослого сина, який знайшов її, будучи 20-річним хлопцем. Чому хлопчик потрапив до дитячого будинку в 3-річному віці? Через що Галину позбавили материнських прав? Дізнайтеся кінець цієї історії просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 8 випуск від 26.11.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили початок історії, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-7">«Таємниці ДНК» 7 випуск</a>.</span></p>

Чоловік, 69-річний дід або кум: від кого народила Галина? Частина 2

Всі випуски | Сезон 1

Чоловік, 69-річний дід або кум: від кого народила Галина? Частина 2

Не пропустіть продовження історії Галини – дивіться «Таємниці ДНК» 8 випуск від 26.11.2019 на сайті «Телепортал»!

У 7 випуску проекту Галина хотіла довести чоловікові, що їхня дочка Соня – його рідна дитина. Однак жінка добилася абсолютно протилежного ефекту! Вердикт був безжалісним – 0% ймовірності батьківства. Тест ДНК не помиляється, тому у Галини більше немає виправдань. Вона зраджувала чоловікові, і це тепер визнаний факт. Хто ж тоді батько інших дітей?

 

Хто тато Вані, Дарини та Наталки?

У 8 випуску програми «Таємниці ДНК» Галина вирішила довести, що інші троє – точно рідні діти Василя. Чоловік більше не вірить дружині, і не дивно, адже журналістське розслідування показало Галину з абсолютно іншого боку!

Що робила жінка на заробітках за кордоном? Через що Василь з самого початку сумнівався у вірності дружини? Дізнайтеся просто зараз.

 

Сексуальне життя Галини: подробиці

Жінка давала інтерв'ю журналістам, в якому, абсолютно не соромлячись, розповідала про своїхчисленних партнерів. Галина визнає, що у неї було насичена статеве життя. Вона дуже хотіла дітей. Але чи виправдовує це її нерозбірливість в чоловіках? Дізнайтеся подробиці в 8 випуску «Таємниці ДНК»!

Вперше Галина завагітніла, коли їй було 18 років. Тоді мама вигнала її на вулицю. Жінці не сподобалося, що її дочка зв'язалася з кимось до шлюбу. Журналісти поїхали в рідне село героїні і дізналися версію односельців. Сусіди не дуже високої думки про Галину. Чи правда вона настільки розбещена, як вони вважають? Дізнайтеся просто зараз!

У 8 випуску проекту «Таємниці ДНК» Василь дізнався, чи є він батьком інших дітей, яких весь цей час вважав своїми. Галина розповіла про дорослого сина, який знайшов її, будучи 20-річним хлопцем. Чому хлопчик потрапив до дитячого будинку в 3-річному віці? Через що Галину позбавили материнських прав? Дізнайтеся кінець цієї історії просто зараз – дивіться «Таємниці ДНК» 8 випуск від 26.11.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили початок історії, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 7 випуск.