Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Тест на батьківство: Ігор звинувачує дружину в зраді
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Герой програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk">«Таємниці ДНК»</a> 9 випуск від 03.12.2019 звинувачує дружину в зраді</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ігор звернувся по допомогу в проект, тому що він не довіряє  своїй дружині. Він упевнений: маленький Матвій - не його син! Чоловік не бачить ні найменшої схожості між собою і дитиною. До того ж «доброзичливці» підказують, що дружина йому зраджувала. Ігор не хоче ні бачитися з сином, ні брати участь у його вихованні. Він прийшов в студію проекту «Таємниці ДНК», щоб раз і назавжди розставити всі крапки над «і».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чому Ігор підозрює дружину в невірності?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чоловік розповів, що його дружина Віта постійно плуталася в термінах. Коли Ігор задумався про ті часи, він зрозумів, що його дружина була вагітна цілих 11 місяців і два тижні! Більш того, вперше Віта оголосила про  вагітність через тиждень після знайомства. Але хіба це можливо? Дізнайтеся відповідь генетика в 4 випуску «Таємниці ДНК».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Спочатку Ігор не замислювався про те, хто батько дитини. Коли Віта розповіла про вагітність, він зрадів і відразу ж зробив їй пропозицію. Через два тижні молоді люди понесли заяву в РАГС. Першим тривожним дзвіночком для Ігоря стала новина про те, що у його новоспеченої дружини є борги...</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Віта в 9 випуску «Таємниці ДНК» від 03.12.2019 стверджує: заміж виходила по любові</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка відчуває себе скривдженою через те, що чоловік поливає її брудом. Його сім'я не відстає – родичі Ігоря вважають, що Віті потрібна квартира. Жінка все заперечує. Вона просто хотіла заміж за кохану людину. А тепер вона сподівається, що Ігор нарешті прийме свого рідного сина. Адже це не перший раз, коли чоловік вимагає тест ДНК. Сьогодні він нарешті дізнається точно, чи є батьком Матвія. Чи зміниться щось після того, як Ігор дізнається результат? Дивіться просто зараз в програмі «Таємниці ДНК» 9 випуск від 03.12.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/taemnitsi-dnk/sezon-1/vypusk-8">«Таємниці ДНК» 8 випуск</a>.</span></p>

Тест на батьківство: Ігор звинувачує дружину в зраді

Всі випуски | Сезон 1

Тест на батьківство: Ігор звинувачує дружину в зраді


Герой програми «Таємниці ДНК» 9 випуск від 03.12.2019 звинувачує дружину в зраді

Ігор звернувся по допомогу в проект, тому що він не довіряє  своїй дружині. Він упевнений: маленький Матвій - не його син! Чоловік не бачить ні найменшої схожості між собою і дитиною. До того ж «доброзичливці» підказують, що дружина йому зраджувала. Ігор не хоче ні бачитися з сином, ні брати участь у його вихованні. Він прийшов в студію проекту «Таємниці ДНК», щоб раз і назавжди розставити всі крапки над «і».

 

Чому Ігор підозрює дружину в невірності?

Чоловік розповів, що його дружина Віта постійно плуталася в термінах. Коли Ігор задумався про ті часи, він зрозумів, що його дружина була вагітна цілих 11 місяців і два тижні! Більш того, вперше Віта оголосила про  вагітність через тиждень після знайомства. Але хіба це можливо? Дізнайтеся відповідь генетика в 4 випуску «Таємниці ДНК».

Спочатку Ігор не замислювався про те, хто батько дитини. Коли Віта розповіла про вагітність, він зрадів і відразу ж зробив їй пропозицію. Через два тижні молоді люди понесли заяву в РАГС. Першим тривожним дзвіночком для Ігоря стала новина про те, що у його новоспеченої дружини є борги...

 

Віта в 9 випуску «Таємниці ДНК» від 03.12.2019 стверджує: заміж виходила по любові

Жінка відчуває себе скривдженою через те, що чоловік поливає її брудом. Його сім'я не відстає – родичі Ігоря вважають, що Віті потрібна квартира. Жінка все заперечує. Вона просто хотіла заміж за кохану людину. А тепер вона сподівається, що Ігор нарешті прийме свого рідного сина. Адже це не перший раз, коли чоловік вимагає тест ДНК. Сьогодні він нарешті дізнається точно, чи є батьком Матвія. Чи зміниться щось після того, як Ігор дізнається результат? Дивіться просто зараз в програмі «Таємниці ДНК» 9 випуск від 03.12.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Таємниці ДНК» 8 випуск.