Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Наші в Парижі: чи варта уваги столиця кохання?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У українському тревел-шоу СТБ </span><a href="https://teleportal.ua/show/stb/turysty" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><span>«Туристи»</span></a><span> 1 пілотний випуск від 23.12.2019 три групи кардинально різних українців вирушать у незабутню мандрівку в найромантичніше місце світу – Париж. Під час подорожі їм необхідно випробувати найпопулярніше туристичне місто і скласти про нього правдивий відгук. Аби враження були максимально об’єктивними, нашим героям доведеться вийти із зони комфорту звичного відпочинку.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хто візьме участь у 1 пілотному випуску тревел-проєкту «Туристи»?</span></strong></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Сільський мажор із проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/hatanatata">«Хата на тата»</a> </span><a href="https://teleportal.ua/person/yuriy-bosenko" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><span>Юрій Босенко</span></a><span>. Юрчик – досвідчений сім’янин, який жодного разу не був за кордоном. Аби не заблукати на французьких вуличках, чоловік візьме з собою красуню-дружину Альону.</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Найепатажніший мільйонер </span><a href="https://teleportal.ua/person/garik-korogodskiy" rel="noopener noreferrer" target="_blank"><span>Гарік Корогодський</span></a><span>, який об’їздив пів світу, а Париж знає, як свої п’ять пальців. Аби не сумувати під час мандрівки, Гарік поїде зі своєю дорослою дочкою Машою.</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Молода мама Тетяна з двома малими бешкетниками: Ульяною та Тимофієм. Як справжній сучасній жінці Тані вдається і працювати, і виховувати двох дітей. Чи зможе вона впоратися з непосидами в чужому місті?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За правилами тревел-проєкту СТБ «Туристи», усі герої житимуть в одному місці – готелі в центрі міста з шармом старовинного інтер’єру та пішій доступності до всіх визначних місць. Переглянувши 1 пілотний випуск нового тревел-шоу «Туристи» ви зрозумієте, чи вартий Париж вашої уваги.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн новорічну прем’єру «Туристи» 1 пілотний випуск від 23.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Чому в Парижі заборонено встановлювати кондиціонери на старих будинках?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Які таємниці приховують паризькі катакомби?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Яку оцінку туристи поставлять місту закоханих?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Подивитися онлайн всі випуски тревел-проєкту «Туристи» ви зможете на Телепорталі відразу після прем’єри на каналі СТБ.</span></p>

Наші в Парижі: чи варта уваги столиця кохання?

 

Наші в Парижі: чи варта уваги столиця кохання?


У українському тревел-шоу СТБ «Туристи» 1 пілотний випуск від 23.12.2019 три групи кардинально різних українців вирушать у незабутню мандрівку в найромантичніше місце світу – Париж. Під час подорожі їм необхідно випробувати найпопулярніше туристичне місто і скласти про нього правдивий відгук. Аби враження були максимально об’єктивними, нашим героям доведеться вийти із зони комфорту звичного відпочинку.

 

Хто візьме участь у 1 пілотному випуску тревел-проєкту «Туристи»?

  • Сільський мажор із проєкту «Хата на тата» Юрій Босенко. Юрчик – досвідчений сім’янин, який жодного разу не був за кордоном. Аби не заблукати на французьких вуличках, чоловік візьме з собою красуню-дружину Альону.
  • Найепатажніший мільйонер Гарік Корогодський, який об’їздив пів світу, а Париж знає, як свої п’ять пальців. Аби не сумувати під час мандрівки, Гарік поїде зі своєю дорослою дочкою Машою.
  • Молода мама Тетяна з двома малими бешкетниками: Ульяною та Тимофієм. Як справжній сучасній жінці Тані вдається і працювати, і виховувати двох дітей. Чи зможе вона впоратися з непосидами в чужому місті?

За правилами тревел-проєкту СТБ «Туристи», усі герої житимуть в одному місці – готелі в центрі міста з шармом старовинного інтер’єру та пішій доступності до всіх визначних місць. Переглянувши 1 пілотний випуск нового тревел-шоу «Туристи» ви зрозумієте, чи вартий Париж вашої уваги.

Дивіться онлайн новорічну прем’єру «Туристи» 1 пілотний випуск від 23.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:

  • Чому в Парижі заборонено встановлювати кондиціонери на старих будинках?
  • Які таємниці приховують паризькі катакомби?
  • Яку оцінку туристи поставлять місту закоханих?

Подивитися онлайн всі випуски тревел-проєкту «Туристи» ви зможете на Телепорталі відразу після прем’єри на каналі СТБ.