Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олена та Олексій: марнотратка проти скупердяя
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У шоу «</strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1" style="text-align: justify;" target="_blank"><strong style="text-align: justify;"><span style="color: blue; text-align: justify;">Ультиматум» 1 сезон</span></strong></a><strong style="text-align: justify;"> 1 випуск в</strong><strong style="text-align: justify;">ід 24.06.2019 ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть подружній парі вирішити конфлікт, який назрів у сім`ї. </strong></p> <p style="text-align: justify;">Героями 1 випуску проекту Ультиматум стали чоловік і дружина з Одеси. Олена та Олексій не можуть зійтися на тому, як правильно розподіляти сімейний бюджет. Вона вважає, що її чоловік – справжній скупердяй. У цьому переконанні її підтримують подруги та родичі. За словами Олени, чоловік приносить додому прострочені продукти і навіть не дозволяє їй купити ватні палички! Подруги повністю згодні з жінкою: за весь час шлюбу Олена не дочекалася ані подарунків, ані ресторанів, ані квітів.</p> <p style="text-align: justify;">У Олексія зовсім інший погляд на те, як йдуть справи в сім'ї. Він стверджує, що дружина занадто швидко витрачає гроші: він просто не встигає їх заробляти! На його думку, Олена завжди намагається купити найдорожче, а найбільша витрата в їхній родині – це одяг дружини. Він не схвалює ні її подруг, ні її родичів, вважаючи, що вони погано впливають на Олену.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Команда проекту </strong><strong style="text-align: justify;">«Ультиматум</strong><strong style="text-align: justify;">» 1 сезон проведе журналістське розслідування і навіть поставить кілька експериментів, щоб докопатися до істини. У цьому їм допоможуть незалежні експерти – психолог, фізіогноміст та інші.</strong> Актори відновлять події з життя Олени та Олексія, а друзі та родичі розкажуть, як сімейне життя цієї пари виглядає з боку. У той же час глядачі в студії шоу «Ультиматум» 1 сезон будуть голосувати за того з подружжя, кого вони вважають правим.</p> <p style="text-align: justify;">Чи помириться подружжя, або ж вони дізнаються один про одного нові неприємні подробиці? Дивіться шоу «Ультиматум» 1 сезон 1 випуск – ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть розібратися у ситуації.</p> <p style="text-align: justify;">У програмі «Ультиматум» 1 сезон розкриваються всі подробиці з життя учасників проекту. Після цього їхні стосунки можуть кардинально змінитися. Як склалася доля Олени та Олексія – дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон 1 випуск від 24.06.2019.</p>

Олена та Олексій: марнотратка проти скупердяя

Всі випуски | Сезон 1

Олена та Олексій: марнотратка проти скупердяя

У шоу «Ультиматум» 1 сезон 1 випуск від 24.06.2019 ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть подружній парі вирішити конфлікт, який назрів у сім`ї.

Героями 1 випуску проекту Ультиматум стали чоловік і дружина з Одеси. Олена та Олексій не можуть зійтися на тому, як правильно розподіляти сімейний бюджет. Вона вважає, що її чоловік – справжній скупердяй. У цьому переконанні її підтримують подруги та родичі. За словами Олени, чоловік приносить додому прострочені продукти і навіть не дозволяє їй купити ватні палички! Подруги повністю згодні з жінкою: за весь час шлюбу Олена не дочекалася ані подарунків, ані ресторанів, ані квітів.

У Олексія зовсім інший погляд на те, як йдуть справи в сім'ї. Він стверджує, що дружина занадто швидко витрачає гроші: він просто не встигає їх заробляти! На його думку, Олена завжди намагається купити найдорожче, а найбільша витрата в їхній родині – це одяг дружини. Він не схвалює ні її подруг, ні її родичів, вважаючи, що вони погано впливають на Олену.

Команда проекту «Ультиматум» 1 сезон проведе журналістське розслідування і навіть поставить кілька експериментів, щоб докопатися до істини. У цьому їм допоможуть незалежні експерти – психолог, фізіогноміст та інші. Актори відновлять події з життя Олени та Олексія, а друзі та родичі розкажуть, як сімейне життя цієї пари виглядає з боку. У той же час глядачі в студії шоу «Ультиматум» 1 сезон будуть голосувати за того з подружжя, кого вони вважають правим.

Чи помириться подружжя, або ж вони дізнаються один про одного нові неприємні подробиці? Дивіться шоу «Ультиматум» 1 сезон 1 випуск – ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть розібратися у ситуації.

У програмі «Ультиматум» 1 сезон розкриваються всі подробиці з життя учасників проекту. Після цього їхні стосунки можуть кардинально змінитися. Як склалася доля Олени та Олексія – дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон 1 випуск від 24.06.2019.