Video: Олена та Олексій: марнотратка проти скупердяя
<p><strong>У шоу Ультиматум 1 сезон 1 випуск ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть подружній парі вирішити конфлікт, який назрів у сім`ї. </strong></p><p>Героями 1 випуску проекту Ультиматум стали чоловік і дружина з Одеси. Олена та Олексій не можуть зійтися на тому, як правильно розподіляти сімейний бюджет. Вона вважає, що її чоловік - справжній скупердяй. У цьому переконанні її підтримують подруги та родичі. За словами Олени, чоловік приносить в будинок прострочені продукти і навіть не дозволяє їй купити ватні палички! Подруги повністю згодні з жінкою: за весь час шлюбу Олена не дочекалася ні подарунків, ні ресторанів, ні квітів.</p><p>У Олексія зовсім інший погляд на те, як йдуть справи в сім'ї. Він стверджує, що дружина занадто швидко витрачає гроші: він просто не встигає їх заробляти! На його думку, Олена завжди намагається купити найдорожче, а найбільша витрата в їхній родині - це одяг дружини. Він не схвалює ні її подруг, ні її родичів, вважаючи, що вони погано впливають на Олену.</p><p><strong>Команда проекту Ультиматум 1 сезон проведе журналістське розслідування і навіть поставить кілька експериментів, щоб докопатися до істини. У цьому їм допоможуть незалежні експерти - психолог, фізіогноміст та інші.</strong> Актори відновлять події з життя Олени та Олексія, а друзі та родичі розкажуть, як сімейне життя цієї пари виглядає з боку. У той же час глядачі в студії шоу Ультиматум 1 сезон будуть голосувати за того з подружжя, кого вони вважають правим.</p><p>Чи помириться подружжя, чи ж вони дізнаються один про одного нові неприємні подробиці? Дивіться шоу Ультиматум 1 сезон 1 випуск - ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть розібратися у ситуації.</p><p>У програмі Ультиматум 1 сезон розкриваються всі подробиці з життя учасників проекту. Після цього їх відносини можуть кардинально змінитися. Як склалася доля Олени та Олексія - дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 1 випуск.</p>

Олена та Олексій: марнотратка проти скупердяя

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Олена та Олексій: марнотратка проти скупердяя

У шоу Ультиматум 1 сезон 1 випуск ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть подружній парі вирішити конфлікт, який назрів у сім`ї.

Героями 1 випуску проекту Ультиматум стали чоловік і дружина з Одеси. Олена та Олексій не можуть зійтися на тому, як правильно розподіляти сімейний бюджет. Вона вважає, що її чоловік - справжній скупердяй. У цьому переконанні її підтримують подруги та родичі. За словами Олени, чоловік приносить в будинок прострочені продукти і навіть не дозволяє їй купити ватні палички! Подруги повністю згодні з жінкою: за весь час шлюбу Олена не дочекалася ні подарунків, ні ресторанів, ні квітів.

У Олексія зовсім інший погляд на те, як йдуть справи в сім'ї. Він стверджує, що дружина занадто швидко витрачає гроші: він просто не встигає їх заробляти! На його думку, Олена завжди намагається купити найдорожче, а найбільша витрата в їхній родині - це одяг дружини. Він не схвалює ні її подруг, ні її родичів, вважаючи, що вони погано впливають на Олену.

Команда проекту Ультиматум 1 сезон проведе журналістське розслідування і навіть поставить кілька експериментів, щоб докопатися до істини. У цьому їм допоможуть незалежні експерти - психолог, фізіогноміст та інші. Актори відновлять події з життя Олени та Олексія, а друзі та родичі розкажуть, як сімейне життя цієї пари виглядає з боку. У той же час глядачі в студії шоу Ультиматум 1 сезон будуть голосувати за того з подружжя, кого вони вважають правим.

Чи помириться подружжя, чи ж вони дізнаються один про одного нові неприємні подробиці? Дивіться шоу Ультиматум 1 сезон 1 випуск - ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник допоможуть розібратися у ситуації.

У програмі Ультиматум 1 сезон розкриваються всі подробиці з життя учасників проекту. Після цього їх відносини можуть кардинально змінитися. Як склалася доля Олени та Олексія - дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 1 випуск.