Video: Олена і Володимир: богема і колгоспник
<p><strong>Олена вважає, що чоловік їй не підходить. Вона не соромиться називати його «колгоспником» на всю країну. Все дійсно так погано, або жінка все ж таки перегинає палицю?</strong></p><p>Героїня шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1" target="_blank">Ультиматум 1 сезон</a> 17 випуск від 21.12.2018 - успішна жінка. Вона будує кар'єру, намагається розвиватися і в професійній, і в особистій сфері. На жаль, її чоловік, Володимир, зовсім не відповідає високим очікуванням Олени. За її словами, чоловік за останній час просто деградував. Мало того, що він втратив роботу, так ще й по дому не допомагає. Володимир не прибирає за собою, розмовляє безграмотно і зовсім не вміє поводитися в цивілізованому суспільстві. Олену обурює те, що її чоловік може легко заснути під час концерту класичної музики. Або їсти борщ прямо з каструлі. Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 17 випуск, з яким неандертальцем доводиться жити інтелігентній жінці.</p><p>Володимир вважає, що дружина намагається вдавати з себе когось, ким вона не являється.</p><p>Так, він - звичайнісінький чоловік, який любить шансон, любить свою дружину, і ненавидить світські тусовки. Він не розуміє, навіщо їсти суп з порцелянової тарілки, і придумувати окрему ложку для десерту. Зате дружина для нього - богиня, хоч і намагається вдавати з себе богему. Сина він намагається виховувати, як справжнього чоловіка, який завжди зможе за себе постояти. Може, Олена все ж таки трохи перебільшує щодо невихованості чоловіка? Дізнайтеся самі - дивіться шоу Ультиматум 2018 випуск 17!</p><p>Володимир вважає, що  справа лише в грошах. Поки він був успішним підприємцем, у родині все було нормально. Варто було йому втратити свій бізнес, як від дружини посипалися докори... </p><p><strong>Чи дійсно гроші псують стосунки? Команда шоу Ультиматум 2018 вирішила перевірити це на практиці і влаштувала героям невелику провокацію. Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 17 випуск від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як чоловік і дружина пройшли випробування папірцями, що так приємно шорудять.</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-16" target="_blank">Ультиматум 1 сезон 16 випуск</a></p>

Олена і Володимир: богема і колгоспник

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Олена і Володимир: богема і колгоспник

Олена вважає, що чоловік їй не підходить. Вона не соромиться називати його «колгоспником» на всю країну. Все дійсно так погано, або жінка все ж таки перегинає палицю?

Героїня шоу Ультиматум 1 сезон 17 випуск від 21.12.2018 - успішна жінка. Вона будує кар'єру, намагається розвиватися і в професійній, і в особистій сфері. На жаль, її чоловік, Володимир, зовсім не відповідає високим очікуванням Олени. За її словами, чоловік за останній час просто деградував. Мало того, що він втратив роботу, так ще й по дому не допомагає. Володимир не прибирає за собою, розмовляє безграмотно і зовсім не вміє поводитися в цивілізованому суспільстві. Олену обурює те, що її чоловік може легко заснути під час концерту класичної музики. Або їсти борщ прямо з каструлі. Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 17 випуск, з яким неандертальцем доводиться жити інтелігентній жінці.

Володимир вважає, що дружина намагається вдавати з себе когось, ким вона не являється.

Так, він - звичайнісінький чоловік, який любить шансон, любить свою дружину, і ненавидить світські тусовки. Він не розуміє, навіщо їсти суп з порцелянової тарілки, і придумувати окрему ложку для десерту. Зате дружина для нього - богиня, хоч і намагається вдавати з себе богему. Сина він намагається виховувати, як справжнього чоловіка, який завжди зможе за себе постояти. Може, Олена все ж таки трохи перебільшує щодо невихованості чоловіка? Дізнайтеся самі - дивіться шоу Ультиматум 2018 випуск 17!

Володимир вважає, що  справа лише в грошах. Поки він був успішним підприємцем, у родині все було нормально. Варто було йому втратити свій бізнес, як від дружини посипалися докори...

Чи дійсно гроші псують стосунки? Команда шоу Ультиматум 2018 вирішила перевірити це на практиці і влаштувала героям невелику провокацію. Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 17 випуск від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як чоловік і дружина пройшли випробування папірцями, що так приємно шорудять.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ультиматум 1 сезон 16 випуск