Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катя і Дмитро: що робити, якщо чоловік - чайлдфрі?
<p style="text-align: justify;">Катерина вважає, що чоловік позбавляє її можливості стати матір'ю. З іншого боку, чого вона чекала від людини, яка відразу попередила: він – чайлдфрі?</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У студії програми </strong><strong style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1">«Ультиматум» 1 сезон</a> 18 випуск від 2</strong><strong style="text-align: justify;">3.07.2019 розповіли одну з найнеприємніших історій за весь про</strong><strong style="text-align: justify;">єкт.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Катя і Дмитро одружені вже п'ять років, але дітей у них немає. Дмитро категорично проти «спиногризів». Пелюшки, соплі і памперси викликають у нього огиду. Він не хоче витрачати своє життя на вирощування потомства, про що він відразу ж попередив Катю. Ще до весілля Дмитро зізнався: він – чайлдфрі. Дівчина не зрозуміла, що її обранець говорить серйозно... Дізнайтеся всі подробиці в шоу «Ультиматум» 1 сезон 18 випуск.</p> <p style="text-align: justify;">Катя вважає, що її чоловік веде себе надмірно агресивно. Він злиться, якщо вона грає з дітьми або купує дитячий одяг для хрещеника. Будь-яка згадка про дітей при Дмитрі – це табу.</p> <p style="text-align: justify;">Дмитро, в свою чергу, вважає, що дружина не поважає його позицію і не зважає на його думку. Адже вони відразу обумовили питання дітей і контрацепції. А потім Катя раптом вирішила, що на чоловіка можна тиснути.</p> <p style="text-align: justify;">Дмитро твердо стоїть на своєму. Варто було Каті відмовитися від протизаплідних таблеток, як він перестав займатися з нею сексом. Чи можуть настільки різні люди прийти до спільного знаменника? Дізнайтеся в програмі «Ультиматум» 2019 випуск 18, чи існує компроміс в такій ситуації.</p> <p style="text-align: justify;">Журналісти провели невелике розслідування, в процесі якого з'ясували, що Діма розміщує анкети на сайтах знайомств. За його словами, все це було давно і неправда. Але чи так це? Актриса написала Дмитру лист... Чи відповів він незнайомці, і як далеко зайшли їхні стосунки? Дивіться у програмі «Ультиматум» 1 сезон випуск 18 від 23.07.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-17">«Ультиматум» 1 сезон випуск 17.</a></p>

Катя і Дмитро: що робити, якщо чоловік - чайлдфрі?

Всі випуски | Сезон 1

Катя і Дмитро: що робити, якщо чоловік - чайлдфрі?

Катерина вважає, що чоловік позбавляє її можливості стати матір'ю. З іншого боку, чого вона чекала від людини, яка відразу попередила: він – чайлдфрі?

У студії програми «Ультиматум» 1 сезон 18 випуск від 23.07.2019 розповіли одну з найнеприємніших історій за весь проєкт.

Катя і Дмитро одружені вже п'ять років, але дітей у них немає. Дмитро категорично проти «спиногризів». Пелюшки, соплі і памперси викликають у нього огиду. Він не хоче витрачати своє життя на вирощування потомства, про що він відразу ж попередив Катю. Ще до весілля Дмитро зізнався: він – чайлдфрі. Дівчина не зрозуміла, що її обранець говорить серйозно... Дізнайтеся всі подробиці в шоу «Ультиматум» 1 сезон 18 випуск.

Катя вважає, що її чоловік веде себе надмірно агресивно. Він злиться, якщо вона грає з дітьми або купує дитячий одяг для хрещеника. Будь-яка згадка про дітей при Дмитрі – це табу.

Дмитро, в свою чергу, вважає, що дружина не поважає його позицію і не зважає на його думку. Адже вони відразу обумовили питання дітей і контрацепції. А потім Катя раптом вирішила, що на чоловіка можна тиснути.

Дмитро твердо стоїть на своєму. Варто було Каті відмовитися від протизаплідних таблеток, як він перестав займатися з нею сексом. Чи можуть настільки різні люди прийти до спільного знаменника? Дізнайтеся в програмі «Ультиматум» 2019 випуск 18, чи існує компроміс в такій ситуації.

Журналісти провели невелике розслідування, в процесі якого з'ясували, що Діма розміщує анкети на сайтах знайомств. За його словами, все це було давно і неправда. Але чи так це? Актриса написала Дмитру лист... Чи відповів він незнайомці, і як далеко зайшли їхні стосунки? Дивіться у програмі «Ультиматум» 1 сезон випуск 18 від 23.07.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Ультиматум» 1 сезон випуск 17.