Video: Катя і Дмитро: що робити, якщо чоловік - чайлдфрі?
<p><span style="font-size:10.0pt">Катерина вважає, що чоловік позбавляє її можливості стати матір'ю. З іншого боку, чого вона чекала від людини, яка відразу попередила про те, що вона чайлдфрі?</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">У студії програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1">Ультиматум 1 сезон</a> 18 випуск від 28.12.2018 розповіли одну з найнеприємніших історій за весь проект.</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Катя і Дмитро одружені вже п'ять років, але дітей у них немає. Справа в тому, що Дмитро категорично проти «спиногризів». Пелюшки, соплі і памперси викликають у нього огиду. Він не хоче витрачати своє життя на вирощування потомства, про що він відразу ж попередив Катю. Ще до весілля Дмитро зізнався в тому, що він - чайлдфрі. Дівчина не зрозуміла, що її обранець говорить серйозно... Дізнайтеся всі подробиці в шоу Ультиматум 1 сезон 18 випуск.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Катя вважає, що її чоловік веде себе надмірно агресивно. Він злиться, якщо вона грає з дітьми або купує дитячий одяг для хрещеника. Здається, що будь-яка згадка дітей при Дмитр</span><span style="font-size:10.0pt">і </span><span style="font-size:10.0pt">- це табу.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Дмитро, в свою чергу, вважає, що дружина не поважає його позицію і не зважає на його думку. Адже вони відразу обумовили питання дітей і контрацепції. А потім Катя раптом вирішила, що на чоловіка можна тиснути.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Дмитро твердо стоїть на своєму. Варто було Каті відмовитися від протизаплідних таблеток, як він перестав займатися з нею сексом. Чи можуть настільки різні люди прийти до спільного знаменника? Дізнайтеся в програмі Ультиматум 2018 випуск 18, чи існує компроміс в такій ситуації.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Журналісти проекту Ультиматум 2018 провели невелике розслідування, в ході якого з'ясували, що Діма розміщує анкети на сайтах знайомств. За його словами, все це було давно і неправда. Але чи так це? Актриса написала Дмитру лист... Чи відповів він незнайомці, і як далеко зайшли їх</span><span style="font-size:10.0pt"> стосунки</span><span style="font-size:10.0pt">? Дивіться у програмі Ультиматум 1 сезон випуск 18 від 28.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-17">Ультиматум 1 сезон випуск 17</a></span></p>

Катя і Дмитро: що робити, якщо чоловік - чайлдфрі?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Катя і Дмитро: що робити, якщо чоловік - чайлдфрі?

Катерина вважає, що чоловік позбавляє її можливості стати матір'ю. З іншого боку, чого вона чекала від людини, яка відразу попередила про те, що вона чайлдфрі?

У студії програми Ультиматум 1 сезон 18 випуск від 28.12.2018 розповіли одну з найнеприємніших історій за весь проект.

Катя і Дмитро одружені вже п'ять років, але дітей у них немає. Справа в тому, що Дмитро категорично проти «спиногризів». Пелюшки, соплі і памперси викликають у нього огиду. Він не хоче витрачати своє життя на вирощування потомства, про що він відразу ж попередив Катю. Ще до весілля Дмитро зізнався в тому, що він - чайлдфрі. Дівчина не зрозуміла, що її обранець говорить серйозно... Дізнайтеся всі подробиці в шоу Ультиматум 1 сезон 18 випуск.

Катя вважає, що її чоловік веде себе надмірно агресивно. Він злиться, якщо вона грає з дітьми або купує дитячий одяг для хрещеника. Здається, що будь-яка згадка дітей при Дмитрі - це табу.

Дмитро, в свою чергу, вважає, що дружина не поважає його позицію і не зважає на його думку. Адже вони відразу обумовили питання дітей і контрацепції. А потім Катя раптом вирішила, що на чоловіка можна тиснути.

Дмитро твердо стоїть на своєму. Варто було Каті відмовитися від протизаплідних таблеток, як він перестав займатися з нею сексом. Чи можуть настільки різні люди прийти до спільного знаменника? Дізнайтеся в програмі Ультиматум 2018 випуск 18, чи існує компроміс в такій ситуації.

Журналісти проекту Ультиматум 2018 провели невелике розслідування, в ході якого з'ясували, що Діма розміщує анкети на сайтах знайомств. За його словами, все це було давно і неправда. Але чи так це? Актриса написала Дмитру лист... Чи відповів він незнайомці, і як далеко зайшли їх стосунки? Дивіться у програмі Ультиматум 1 сезон випуск 18 від 28.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ультиматум 1 сезон випуск 17