Video: Мария і Владимир: друзі руйнують сім'ю
<p><strong>У шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник взялися розплутувати чергові складні відносини. У цьому випуску їм доведеться не тільки розібратися в житті сімейної пари, але і дізнатися дещо про дружбу.</strong></p><p>До студії програми Ультиматум 2018 випуск 2 прийшли Марія і Володимир, які разом вже три роки. Однак в молодій сім'ї не все гладко: у кожного з подружжя є претензії до іншого. Маша звинувачує чоловіка в тому, що він приділяє друзям набагато більше часу, ніж сім'ї, і навіть підозрює у зраді... Але ж у них - маленька дитина, тому дівчина весь день сидить удома, займаючись прибиранням, готуванням і іншими клопотами. Маша вважає, що чоловік продовжує вести себе по-холостяцьки, і зовсім не відчуває себе його дружиною.</p><p>Але у самого Вови інша думка на цей рахунок: він стверджує, що Маша занадто сильно його контролює, тому експерти шоу Ультиматум 1 сезон повинні вислухати і його погляд на ситуацію. За словами Володимира, дружина зовсім не дає йому особистого простору і буквально «душить» його своїми ревнощами. Він вважає, що дружина повністю позбавила його волі, і хочеться вирватися з-під її контролю.</p><p>Друзі та сім'я розкажуть аудиторії, як вони бачать ситуацію з боку. <strong>Ведучі навіть покликали в студію батьків Володимира, які розповіли про дитинство сина. А ще - дівчину, до якої Маша відчайдушно ревнує свого чоловіка... Так що глядачів шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск точно чекають сюрпризи.</strong></p><p>У програмі Ультиматум 2018 випуск 2 глядачі просто в студії розповіли свої історії, які так сильно нагадують життя наших героїв, а також спробували з'ясувати, чи існує дружба між чоловіком і жінкою. Думки розділилися, адже друг Володимира зізнався в тому, що у нього є почуття до Маші...</p><p><strong>Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск, як ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник розберуться з цією складною справою.</strong> Їм допоможуть професійні психологи, яких не обдуриш звичайними виправданнями. Крім того, глядачі програми Ультиматум 2018 можуть голосувати за того з героїв, який їм найбільш симпатичний. Разом вони точно розплутають цей клубок відносин - подробиці в шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск!</p>

Мария і Владимир: друзі руйнують сім'ю

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Мария і Владимир: друзі руйнують сім'ю

У шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник взялися розплутувати чергові складні відносини. У цьому випуску їм доведеться не тільки розібратися в житті сімейної пари, але і дізнатися дещо про дружбу.

До студії програми Ультиматум 2018 випуск 2 прийшли Марія і Володимир, які разом вже три роки. Однак в молодій сім'ї не все гладко: у кожного з подружжя є претензії до іншого. Маша звинувачує чоловіка в тому, що він приділяє друзям набагато більше часу, ніж сім'ї, і навіть підозрює у зраді... Але ж у них - маленька дитина, тому дівчина весь день сидить удома, займаючись прибиранням, готуванням і іншими клопотами. Маша вважає, що чоловік продовжує вести себе по-холостяцьки, і зовсім не відчуває себе його дружиною.

Але у самого Вови інша думка на цей рахунок: він стверджує, що Маша занадто сильно його контролює, тому експерти шоу Ультиматум 1 сезон повинні вислухати і його погляд на ситуацію. За словами Володимира, дружина зовсім не дає йому особистого простору і буквально «душить» його своїми ревнощами. Він вважає, що дружина повністю позбавила його волі, і хочеться вирватися з-під її контролю.

Друзі та сім'я розкажуть аудиторії, як вони бачать ситуацію з боку. Ведучі навіть покликали в студію батьків Володимира, які розповіли про дитинство сина. А ще - дівчину, до якої Маша відчайдушно ревнує свого чоловіка... Так що глядачів шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск точно чекають сюрпризи.

У програмі Ультиматум 2018 випуск 2 глядачі просто в студії розповіли свої історії, які так сильно нагадують життя наших героїв, а також спробували з'ясувати, чи існує дружба між чоловіком і жінкою. Думки розділилися, адже друг Володимира зізнався в тому, що у нього є почуття до Маші...

Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск, як ведучі Валерій Ославський та Юлія Бортник розберуться з цією складною справою. Їм допоможуть професійні психологи, яких не обдуриш звичайними виправданнями. Крім того, глядачі програми Ультиматум 2018 можуть голосувати за того з героїв, який їм найбільш симпатичний. Разом вони точно розплутають цей клубок відносин - подробиці в шоу Ультиматум 1 сезон 2 випуск!