Video: Коба і Марина: бабій проти ревнивиці
<p><strong>У шоу Ультиматум 1 сезон 3 випуск мова піде про зраду і ревнощі у подружніх стосунках.</strong></p><p>Героями програми Ультиматум 2018 випуск 3 стали гарячий грузин Коба і його дружина Марина.</p><p>Коба - чоловік видний, темпераментний, користується успіхом у прекрасної статі. Дружина підозрює його в постійних зрадах. За її словами, чоловік фліртує з усіма жінками поспіль, і навіть продавщицям на ринку примудряється розповідати інтимні подробиці. Марина впевнена, що Коба зраджував їй зі своєю начальницею, і не тільки з нею. У шоу Ультиматум 1 сезон випуск 3 Марина зажадала від чоловіка, щоб той перестав бути таким бабієм, інакше їх шлюб може розпастися.</p><p><strong>Сам Коба звинуватив дружину в постійних безглуздих ревнощах.</strong></p><p>Він стверджує, що дружина ревнує його до кожного стовпа. Друзі підтримали грузина і розповіли кілька історій про те, як Марина на рівному місці влаштовувала Кобе скандали. Чоловік стверджує, що ніколи не зраджував їй і не збирається. Начальниця одного разу намагалася спокусити Кобу, але він не піддався її жіночим чарам і просто звільнився з роботи.</p><p><strong>Ведучі шоу Ультиматум 1 сезон Юлія Бортник і Валерій Ославський разом із експертами та глядачами спробують розібратися, на чиєму боці правда.</strong></p><p>Крім того, журналісти провели розслідування, щоб з'ясувати, як українці ставляться до чоловічих і жіночих зрад. А ще команда шоу Ультиматум 1 сезон провела шокуючий експеримент...</p><p><strong>Вся правда про ревнощі і зради в шоу Ультиматум 1 сезон 3 випуск!</strong></p><p>А в студії стало жарко - Марина звинуватила подругу з власної групи підтримки e романі з Кобой. Після з'ясування стосунків справа майже дійшла до рукоприкладства.</p><p><strong>Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 3 випуск, чи виправдаються побоювання Марини щодо чоловіка.</strong></p><p>У цьому випуску шоу Ультиматум 1 сезон вас чекають неабиякі пристрасті, сльози і несподівані визнання в любові. Хто ж переможе в одвічній боротьбі між чоловіком і жінкою? Дивіться у програмі Ультиматум 1 сезон 3 випуск.</p>

Коба і Марина: бабій проти ревнивиці

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Коба і Марина: бабій проти ревнивиці

У шоу Ультиматум 1 сезон 3 випуск мова піде про зраду і ревнощі у подружніх стосунках.

Героями програми Ультиматум 2018 випуск 3 стали гарячий грузин Коба і його дружина Марина.

Коба - чоловік видний, темпераментний, користується успіхом у прекрасної статі. Дружина підозрює його в постійних зрадах. За її словами, чоловік фліртує з усіма жінками поспіль, і навіть продавщицям на ринку примудряється розповідати інтимні подробиці. Марина впевнена, що Коба зраджував їй зі своєю начальницею, і не тільки з нею. У шоу Ультиматум 1 сезон випуск 3 Марина зажадала від чоловіка, щоб той перестав бути таким бабієм, інакше їх шлюб може розпастися.

Сам Коба звинуватив дружину в постійних безглуздих ревнощах.

Він стверджує, що дружина ревнує його до кожного стовпа. Друзі підтримали грузина і розповіли кілька історій про те, як Марина на рівному місці влаштовувала Кобе скандали. Чоловік стверджує, що ніколи не зраджував їй і не збирається. Начальниця одного разу намагалася спокусити Кобу, але він не піддався її жіночим чарам і просто звільнився з роботи.

Ведучі шоу Ультиматум 1 сезон Юлія Бортник і Валерій Ославський разом із експертами та глядачами спробують розібратися, на чиєму боці правда.

Крім того, журналісти провели розслідування, щоб з'ясувати, як українці ставляться до чоловічих і жіночих зрад. А ще команда шоу Ультиматум 1 сезон провела шокуючий експеримент...

Вся правда про ревнощі і зради в шоу Ультиматум 1 сезон 3 випуск!

А в студії стало жарко - Марина звинуватила подругу з власної групи підтримки e романі з Кобой. Після з'ясування стосунків справа майже дійшла до рукоприкладства.

Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон 3 випуск, чи виправдаються побоювання Марини щодо чоловіка.

У цьому випуску шоу Ультиматум 1 сезон вас чекають неабиякі пристрасті, сльози і несподівані визнання в любові. Хто ж переможе в одвічній боротьбі між чоловіком і жінкою? Дивіться у програмі Ультиматум 1 сезон 3 випуск.