Video: Антоніна і Володимир: узурпатор проти "ганчірки"
<p>Справжній чоловік повинен вміти брати на себе відповідальність за сім'ю. Але що робити, якщо чоловік цього не робить?</p><p>Героїня шоу Ультиматум 1 сезон 5 випуск Антоніна відразу ж заявила, що її чоловік Володимир - справжня ганчірка. Вона вважає, що він абсолютно не вміє брати на себе відповідальність, постійно підпорядковується їй, та й взагалі - поводиться абсолютно не по-чоловічому. Вони одружені вже шість років, і за цей період Антоніна втомилася бути «бабою та мужиком» одночасно. Всі проблеми в родині вирішує вона. Він навіть не займається вихованням сина!</p><p><strong>У студії </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1" target="_blank"><strong>Ультиматум 1 сезон</strong></a><strong> Антона розповіла деякі подробиці їхнього побуту.</strong></p><p>Сім'я живе у досить бюджетній орендованій квартирі.</p><p>Антоніна сподівалася, що чоловік швидко зробить затишне житло, адже він заробляє на життя ремонтами. Однак не так сталося як гадалося - в будинку місяцями не лагодяться меблі. Одного разу, втративши терпіння через зламані табуретки, вона вдарила чоловіка сковорідкою... Дивіться реакцію глядачів на поведінку жінки в шоу Ультиматум 2018 випуск 5.</p><p>Антоніна вважає, що її чоловік сюсюкається із сином замість того, щоб його виховувати. Володимир дозволяє дитині занадто багато навіть після того, як його покарала мати. Таким чином чоловік виставляє її в поганому світлі.</p><p>Володимир у шоу Ультиматум 1 сезон випуск 5 поділився своїм баченням ситуації. На його думку, дружина блокує будь-які його починання. Їй не подобається абсолютно все - і коли він робить по-своєму, і коли він їй підпорядковується. Щоб уникнути зайвих конфліктів, він намагається якомога довше затримуватися на роботі і поменше контактувати із дружиною. Чи можна їх вважати нормальною сім'єю? Цим питанням задаються обидва герої Ультиматум 2018 випуск 5.</p><p><strong>Антоніна підозрює чоловіка в зраді: той постійно навідується до якоїсь вдови, у якої він нібито робить ремонт. Можливо, справа зайшла вже більш далеко, ніж чисто ділові відносини?</strong> Журналісти проекту Ультиматум 1 сезон розшукали ту саму вдову, щоб з'ясувати правду. Навіщо Володимир постійно ходить до самотньої жінки? І чому вона залишила йому ключі від своєї квартири?</p><p>Чи зможуть Антоніна і Володимир розібратися в своїх відносинах? Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон випуск 5.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-4" target="_blank">Ультиматум 1 сезон випуск 4</a></p>

Антоніна і Володимир: узурпатор проти "ганчірки"

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Антоніна і Володимир: узурпатор проти "ганчірки"

Справжній чоловік повинен вміти брати на себе відповідальність за сім'ю. Але що робити, якщо чоловік цього не робить?

Героїня шоу Ультиматум 1 сезон 5 випуск Антоніна відразу ж заявила, що її чоловік Володимир - справжня ганчірка. Вона вважає, що він абсолютно не вміє брати на себе відповідальність, постійно підпорядковується їй, та й взагалі - поводиться абсолютно не по-чоловічому. Вони одружені вже шість років, і за цей період Антоніна втомилася бути «бабою та мужиком» одночасно. Всі проблеми в родині вирішує вона. Він навіть не займається вихованням сина!

У студії Ультиматум 1 сезон Антона розповіла деякі подробиці їхнього побуту.

Сім'я живе у досить бюджетній орендованій квартирі.

Антоніна сподівалася, що чоловік швидко зробить затишне житло, адже він заробляє на життя ремонтами. Однак не так сталося як гадалося - в будинку місяцями не лагодяться меблі. Одного разу, втративши терпіння через зламані табуретки, вона вдарила чоловіка сковорідкою... Дивіться реакцію глядачів на поведінку жінки в шоу Ультиматум 2018 випуск 5.

Антоніна вважає, що її чоловік сюсюкається із сином замість того, щоб його виховувати. Володимир дозволяє дитині занадто багато навіть після того, як його покарала мати. Таким чином чоловік виставляє її в поганому світлі.

Володимир у шоу Ультиматум 1 сезон випуск 5 поділився своїм баченням ситуації. На його думку, дружина блокує будь-які його починання. Їй не подобається абсолютно все - і коли він робить по-своєму, і коли він їй підпорядковується. Щоб уникнути зайвих конфліктів, він намагається якомога довше затримуватися на роботі і поменше контактувати із дружиною. Чи можна їх вважати нормальною сім'єю? Цим питанням задаються обидва герої Ультиматум 2018 випуск 5.

Антоніна підозрює чоловіка в зраді: той постійно навідується до якоїсь вдови, у якої він нібито робить ремонт. Можливо, справа зайшла вже більш далеко, ніж чисто ділові відносини? Журналісти проекту Ультиматум 1 сезон розшукали ту саму вдову, щоб з'ясувати правду. Навіщо Володимир постійно ходить до самотньої жінки? І чому вона залишила йому ключі від своєї квартири?

Чи зможуть Антоніна і Володимир розібратися в своїх відносинах? Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон випуск 5.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ультиматум 1 сезон випуск 4