Video: Вікторія та Олег: хто в сім'ї головний?
<p>Хто в сім'ї головний - чоловік або жінка? Віка і Олег мають намір з'ясувати це за всяку ціну.</p><p>Герої шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1" target="_blank">Ультиматум 1 сезон</a> 6 випуск нібито грають у «зіпсований телефон» - вони розмовляють, але не чують один одного. Через це дуже важко розібратися, хто правий, а хто винний. Ведучі Ультиматум 1 сезон Юлія Бортник і Валерій Ославський спробували розсудити подружжя.</p><p>Вікторія в студії Ультиматум 2018 поскаржилася на те, що зовсім не може знайти спільну мову з чоловіком.</p><p>Він веде себе агресивно і абсолютно не прислухається до її слів. На думку Олега, може бути тільки дві думки: його і неправильна. Олегу у Вікторії не подобається абсолютно все - ні те, як вона готує, ні те, як вона виховує дітей.</p><p><strong>Віка поставила чоловікові ультиматум: він повинен почати прислуховуватися до її думки.</strong></p><p>Герой шоу Ультиматум 1 сезон 6 випуск Олег вважає претензії дружини неправдивими. За словами Олега, Віка зовсім його не поважає і постійно намагається робити все по-своєму. Будучи домогосподаркою, вона навіть не турбується про те, щоб приготувати нормальну вечерю.</p><p><strong>У студії шоу Ультиматум 1 сезон Олег розповів, що Віка неодноразово намагалася вигнати його з квартири.</strong></p><p>Як з'ясувалося у ході передачі, у Олега і Віки протистояння почалося ще під час їх першої зустрічі: вона вела у танці, а він вів себе надто напористо... Невже подружжя не помітило тривожні дзвіночки ще тоді? Дивіться в шоу Ультиматум 2018 випуск 6.</p><p>Журналісти шоу Ультиматум 1 сезон поспілкувалися зі старшим сином Максимом. Хлопчик розповів про те, як змінився тато за останні кілька років. А ще вони дізналися, що Олег йому не батько.</p><p>Адже Максим - дитина Віки від першого шлюбу. За словами жінки, її перший чоловік був абсолютно безпорадною матрацом.</p><p>Журналісти Ультиматум 2018 розшукали першого чоловіка Вікторії і дізналися несподівані подробиці: виявляється, через неї він став інвалідом...</p><p>Дізнайтеся подробиці цієї шокуючої історії в шоу Ультиматум 1 сезон 6 випуск.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-5" target="_blank">Ультиматум 1 сезон випуск 5</a></p>

Вікторія та Олег: хто в сім'ї головний?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Вікторія та Олег: хто в сім'ї головний?

Хто в сім'ї головний - чоловік або жінка? Віка і Олег мають намір з'ясувати це за всяку ціну.

Герої шоу Ультиматум 1 сезон 6 випуск нібито грають у «зіпсований телефон» - вони розмовляють, але не чують один одного. Через це дуже важко розібратися, хто правий, а хто винний. Ведучі Ультиматум 1 сезон Юлія Бортник і Валерій Ославський спробували розсудити подружжя.

Вікторія в студії Ультиматум 2018 поскаржилася на те, що зовсім не може знайти спільну мову з чоловіком.

Він веде себе агресивно і абсолютно не прислухається до її слів. На думку Олега, може бути тільки дві думки: його і неправильна. Олегу у Вікторії не подобається абсолютно все - ні те, як вона готує, ні те, як вона виховує дітей.

Віка поставила чоловікові ультиматум: він повинен почати прислуховуватися до її думки.

Герой шоу Ультиматум 1 сезон 6 випуск Олег вважає претензії дружини неправдивими. За словами Олега, Віка зовсім його не поважає і постійно намагається робити все по-своєму. Будучи домогосподаркою, вона навіть не турбується про те, щоб приготувати нормальну вечерю.

У студії шоу Ультиматум 1 сезон Олег розповів, що Віка неодноразово намагалася вигнати його з квартири.

Як з'ясувалося у ході передачі, у Олега і Віки протистояння почалося ще під час їх першої зустрічі: вона вела у танці, а він вів себе надто напористо... Невже подружжя не помітило тривожні дзвіночки ще тоді? Дивіться в шоу Ультиматум 2018 випуск 6.

Журналісти шоу Ультиматум 1 сезон поспілкувалися зі старшим сином Максимом. Хлопчик розповів про те, як змінився тато за останні кілька років. А ще вони дізналися, що Олег йому не батько.

Адже Максим - дитина Віки від першого шлюбу. За словами жінки, її перший чоловік був абсолютно безпорадною матрацом.

Журналісти Ультиматум 2018 розшукали першого чоловіка Вікторії і дізналися несподівані подробиці: виявляється, через неї він став інвалідом...

Дізнайтеся подробиці цієї шокуючої історії в шоу Ультиматум 1 сезон 6 випуск.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ультиматум 1 сезон випуск 5