Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вікторія та Олег: хто в сім'ї головний?
<p style="text-align: justify;">Хто в сім'ї головний – чоловік або жінка? Віка і Олег мають намір з'ясувати це за всяку ціну.</p> <p style="text-align: justify;">Герої шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1">«Ультиматум» 1 сезон</a> 6 випуск від 02.07.2019 нібито грають у «зіпсований телефон» - вони розмовляють, але не чують один одного. Через це дуже важко розібратися, хто правий, а хто винний. Ведучі «Ультиматум» 1 сезон Юлія Бортник і Валерій Ославський спробували розсудити подружжя.</p> <p style="text-align: justify;">Вікторія в студії «Ультиматум» 2019 поскаржилася на те, що зовсім не може знайти спільну мову з чоловіком.</p> <p style="text-align: justify;">Він веде себе агресивно і абсолютно не прислухається до її слів. На думку Олега, може бути тільки дві думки: його і неправильна. Олегу у Вікторії не подобається абсолютно все – ні те, як вона готує, ні те, як вона виховує дітей.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Віка поставила чоловікові ультиматум: він повинен почати прислуховуватися до її думки.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Герой шоу «Ультиматум» 1 сезон 6 випуск Олег вважає претензії дружини неправдивими. За словами Олега, Віка зовсім його не поважає і постійно намагається робити все по-своєму. Будучи домогосподаркою, вона навіть не турбується про те, щоб приготувати нормальну вечерю.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">У студії шоу «Ультиматум» 1 сезон Олег розповів, що Віка неодноразово намагалася вигнати його з квартири.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Як з'ясувалося у ході передачі, у Олега і Віки протистояння почалося ще під час їх першої зустрічі: вона вела у танці, а він вів себе надто напористо... Невже подружжя не помітило тривожні дзвіночки ще тоді? Дивіться в шоу «Ультиматум» 2019 випуск 6.</p> <p style="text-align: justify;">Журналісти шоу «Ультиматум» 1 сезон поспілкувалися зі старшим сином Максимом. Хлопчик розповів про те, як змінився тато за останні кілька років. А ще вони дізналися, що Олег йому не батько.</p> <p style="text-align: justify;">Адже Максим – дитина Віки від першого шлюбу. За словами жінки, її перший чоловік був абсолютно безпорадним.</p> <p style="text-align: justify;">Журналісти «Ультиматум» 2019 розшукали першого чоловіка Вікторії і дізналися несподівані подробиці: виявляється, через неї він став інвалідом...</p> <p style="text-align: justify;">Дізнайтеся подробиці цієї шокуючої історії в шоу «Ультиматум» 1 сезон 6 випуск.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-5">«Ультиматум» 1 сезон випуск 5.</a></p>

Вікторія та Олег: хто в сім'ї головний?

Всі випуски | Сезон 1

Вікторія та Олег: хто в сім'ї головний?

Хто в сім'ї головний – чоловік або жінка? Віка і Олег мають намір з'ясувати це за всяку ціну.

Герої шоу «Ультиматум» 1 сезон 6 випуск від 02.07.2019 нібито грають у «зіпсований телефон» - вони розмовляють, але не чують один одного. Через це дуже важко розібратися, хто правий, а хто винний. Ведучі «Ультиматум» 1 сезон Юлія Бортник і Валерій Ославський спробували розсудити подружжя.

Вікторія в студії «Ультиматум» 2019 поскаржилася на те, що зовсім не може знайти спільну мову з чоловіком.

Він веде себе агресивно і абсолютно не прислухається до її слів. На думку Олега, може бути тільки дві думки: його і неправильна. Олегу у Вікторії не подобається абсолютно все – ні те, як вона готує, ні те, як вона виховує дітей.

Віка поставила чоловікові ультиматум: він повинен почати прислуховуватися до її думки.

Герой шоу «Ультиматум» 1 сезон 6 випуск Олег вважає претензії дружини неправдивими. За словами Олега, Віка зовсім його не поважає і постійно намагається робити все по-своєму. Будучи домогосподаркою, вона навіть не турбується про те, щоб приготувати нормальну вечерю.

У студії шоу «Ультиматум» 1 сезон Олег розповів, що Віка неодноразово намагалася вигнати його з квартири.

Як з'ясувалося у ході передачі, у Олега і Віки протистояння почалося ще під час їх першої зустрічі: вона вела у танці, а він вів себе надто напористо... Невже подружжя не помітило тривожні дзвіночки ще тоді? Дивіться в шоу «Ультиматум» 2019 випуск 6.

Журналісти шоу «Ультиматум» 1 сезон поспілкувалися зі старшим сином Максимом. Хлопчик розповів про те, як змінився тато за останні кілька років. А ще вони дізналися, що Олег йому не батько.

Адже Максим – дитина Віки від першого шлюбу. За словами жінки, її перший чоловік був абсолютно безпорадним.

Журналісти «Ультиматум» 2019 розшукали першого чоловіка Вікторії і дізналися несподівані подробиці: виявляється, через неї він став інвалідом...

Дізнайтеся подробиці цієї шокуючої історії в шоу «Ультиматум» 1 сезон 6 випуск.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Ультиматум» 1 сезон випуск 5.