Video: Ірина та Богдан: українські традиції проти африканських
<p>Ірина та Богдан - дуже різні люди. Вона українка, він африканець, і їхні культурні відмінності часто заважають знайти спільну мову. Що ж нас чекає - історія про побутовий расизм або про жінку з нещасливою долею?</p><p>Героїня шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1" target="_blank">Ультиматум 1 сезон</a> випуск 7 два роки тому закохалася у красеня-африканця Богдана, який буквально викрав її після вечірки. Тоді їй дуже сподобався натиск молодого чоловіка. Богдан до неї залицявся, всіляко обдаровував увагою і поводився по-джентельменськи.</p><p><strong>Але з часом все змінилося: Ірина зрозуміла, що її улюблений намагається нав'язати їй африканські традиції.</strong></p><p>У Конго, звідки приїхав Богдан, жінки практично не мають права голосу. Чоловікові не подобається ані українська кухня, ані українські поняття про красу. Найсмачнішою їжею він вважає тушковану козлятину, яка вже трохи підгнила. А ще він категорично проти того, щоб Іра брила ноги... Подробиці про традиції Конго в Україні - у шоу Ультиматум 2018 випуск 7.</p><p><strong>Іра дуже хоче традиційне весілля і штамп в паспорті. Але її африканський коханий замість цього прийшов до її батьків із ножем ...</strong></p><p>Героїня шоу Ультиматум 2018 у жаху від звичок Богдана: він їсть руками та кожні три тижні напивається зі своїми друзями. Ірі дуже соромно перед сусідами, яких лякає її африканський хлопець. Знімальна група Ультиматум 1 сезон поспілкувалася з односельцями, щоб з'ясувати правду.</p><p>Але герой шоу Ультиматум 1 сезон Богдан не вважає, що проблема в ньому. Його дуже ображає те, що Іра його не поважає, а її родина вважає його «мавпою».</p><p><strong>Невже все розбіжності між парою - це всього лише наслідок расизму?</strong></p><p>Команда Ультиматум 2018 встановила приховані камери в будинку Богдана та Ірини, щоб з'ясувати, як вони поводяться в повсякденному житті. Результат шокував і знімальну групу, і глядачів у студії!</p><p>Як такі несхожі люди могли зустрітися та закохатися? Чи є у них шанс на продовження відносин і весілля, про яке так мріє Ірина? Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон випуск 7.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-6" target="_blank">Ультиматум 1 сезон випуск 6</a></p>

Ірина та Богдан: українські традиції проти африканських

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Ірина та Богдан: українські традиції проти африканських

Ірина та Богдан - дуже різні люди. Вона українка, він африканець, і їхні культурні відмінності часто заважають знайти спільну мову. Що ж нас чекає - історія про побутовий расизм або про жінку з нещасливою долею?

Героїня шоу Ультиматум 1 сезон випуск 7 два роки тому закохалася у красеня-африканця Богдана, який буквально викрав її після вечірки. Тоді їй дуже сподобався натиск молодого чоловіка. Богдан до неї залицявся, всіляко обдаровував увагою і поводився по-джентельменськи.

Але з часом все змінилося: Ірина зрозуміла, що її улюблений намагається нав'язати їй африканські традиції.

У Конго, звідки приїхав Богдан, жінки практично не мають права голосу. Чоловікові не подобається ані українська кухня, ані українські поняття про красу. Найсмачнішою їжею він вважає тушковану козлятину, яка вже трохи підгнила. А ще він категорично проти того, щоб Іра брила ноги... Подробиці про традиції Конго в Україні - у шоу Ультиматум 2018 випуск 7.

Іра дуже хоче традиційне весілля і штамп в паспорті. Але її африканський коханий замість цього прийшов до її батьків із ножем ...

Героїня шоу Ультиматум 2018 у жаху від звичок Богдана: він їсть руками та кожні три тижні напивається зі своїми друзями. Ірі дуже соромно перед сусідами, яких лякає її африканський хлопець. Знімальна група Ультиматум 1 сезон поспілкувалася з односельцями, щоб з'ясувати правду.

Але герой шоу Ультиматум 1 сезон Богдан не вважає, що проблема в ньому. Його дуже ображає те, що Іра його не поважає, а її родина вважає його «мавпою».

Невже все розбіжності між парою - це всього лише наслідок расизму?

Команда Ультиматум 2018 встановила приховані камери в будинку Богдана та Ірини, щоб з'ясувати, як вони поводяться в повсякденному житті. Результат шокував і знімальну групу, і глядачів у студії!

Як такі несхожі люди могли зустрітися та закохатися? Чи є у них шанс на продовження відносин і весілля, про яке так мріє Ірина? Дивіться в шоу Ультиматум 1 сезон випуск 7.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ультиматум 1 сезон випуск 6