Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ірина та Богдан: українські традиції проти африканських
<p style="text-align: justify;">Ірина та Богдан – дуже різні люди. Вона українка, він африканець, і їхні культурні відмінності часто заважають знайти спільну мову. Що ж нас чекає – історія про побутовий расизм або про жінку з нещасливою долею?</p> <p style="text-align: justify;">Героїня шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1">«Ультиматум» 1 сезон</a> випуск 7 від 03.07.2019 два роки тому закохалася у красеня-африканця Богдана, який буквально викрав її після вечірки. Тоді їй дуже сподобався натиск молодого чоловіка. Богдан до неї залицявся, всіляко обдаровував увагою і поводився по-джентельменськи.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Але з часом все змінилося: Ірина зрозуміла, що її </strong><strong style="text-align: justify;">коханий намагається нав'язати їй африканські традиції.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У Конго, звідки приїхав Богдан, жінки практично не мають права голосу. Чоловікові не подобається ані українська кухня, ані українські поняття про красу. Найсмачнішою їжею він вважає тушковану козлятину, яка вже трохи підгнила. А ще він категорично проти того, щоб Іра брила ноги... Подробиці про традиції Конго в Україні – у шоу «Ультиматум» 2019 випуск 7.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Іра дуже хоче традиційне весілля і штамп в паспорті. Але її африканський коханий замість цього прийшов до її батьків із ножем ...</strong></p> <p style="text-align: justify;">Героїня шоу «Ультиматум» 2019 жахається звичок Богдана: він їсть руками та кожні три тижні напивається зі своїми друзями. Ірі дуже соромно перед сусідами, яких лякає її африканський хлопець. Знімальна група «Ультиматум» 1 сезон поспілкувалася з односельцями, щоб з'ясувати правду.</p> <p style="text-align: justify;">Але герой шоу «Ультиматум» 1 сезон Богдан не вважає, що проблема в ньому. Його дуже ображає те, що Іра його не поважає, а її родина вважає його «мавпою».</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Невже все розбіжності між парою – це всього лише наслідок расизму?</strong></p> <p style="text-align: justify;">Команда «Ультиматум» 2019 встановила приховані камери в будинку Богдана та Ірини, щоб з'ясувати, як вони поводяться в повсякденному житті. Результат шокував і знімальну групу, і глядачів у студії!</p> <p style="text-align: justify;">Як такі несхожі люди могли зустрітися та закохатися? Чи є у них шанс на продовження відносин і весілля, про яке так мріє Ірина? Дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон випуск 7.</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-6">«Ультиматум» 1 сезон випуск 6.</a></p>

Ірина та Богдан: українські традиції проти африканських

Всі випуски | Сезон 1

Ірина та Богдан: українські традиції проти африканських

Ірина та Богдан – дуже різні люди. Вона українка, він африканець, і їхні культурні відмінності часто заважають знайти спільну мову. Що ж нас чекає – історія про побутовий расизм або про жінку з нещасливою долею?

Героїня шоу «Ультиматум» 1 сезон випуск 7 від 03.07.2019 два роки тому закохалася у красеня-африканця Богдана, який буквально викрав її після вечірки. Тоді їй дуже сподобався натиск молодого чоловіка. Богдан до неї залицявся, всіляко обдаровував увагою і поводився по-джентельменськи.

Але з часом все змінилося: Ірина зрозуміла, що її коханий намагається нав'язати їй африканські традиції.

У Конго, звідки приїхав Богдан, жінки практично не мають права голосу. Чоловікові не подобається ані українська кухня, ані українські поняття про красу. Найсмачнішою їжею він вважає тушковану козлятину, яка вже трохи підгнила. А ще він категорично проти того, щоб Іра брила ноги... Подробиці про традиції Конго в Україні – у шоу «Ультиматум» 2019 випуск 7.

Іра дуже хоче традиційне весілля і штамп в паспорті. Але її африканський коханий замість цього прийшов до її батьків із ножем ...

Героїня шоу «Ультиматум» 2019 жахається звичок Богдана: він їсть руками та кожні три тижні напивається зі своїми друзями. Ірі дуже соромно перед сусідами, яких лякає її африканський хлопець. Знімальна група «Ультиматум» 1 сезон поспілкувалася з односельцями, щоб з'ясувати правду.

Але герой шоу «Ультиматум» 1 сезон Богдан не вважає, що проблема в ньому. Його дуже ображає те, що Іра його не поважає, а її родина вважає його «мавпою».

Невже все розбіжності між парою – це всього лише наслідок расизму?

Команда «Ультиматум» 2019 встановила приховані камери в будинку Богдана та Ірини, щоб з'ясувати, як вони поводяться в повсякденному житті. Результат шокував і знімальну групу, і глядачів у студії!

Як такі несхожі люди могли зустрітися та закохатися? Чи є у них шанс на продовження відносин і весілля, про яке так мріє Ірина? Дивіться в шоу «Ультиматум» 1 сезон випуск 7.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Ультиматум» 1 сезон випуск 6.