Video: Женя і Андрій: постійні обмани та контроль
<p><strong>У цій сім'ї практично немає грошей. На руках - хворі діти. А батьки ніяк не можуть зрозуміти, де правда, а де брехня.</strong></p><p>Герої шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1" target="_blank">Ультиматум 1 сезон</a> 8 випуск розповіли історію своєї складної долі. Вони разом вже десять років. Він - її перше кохання... Але тепер все змінилося - дружина почала підозрювати коханого в обмані.</p><p>Женя почуває, що її чоловік постійно бреше. Андрій працює таксистом і електриком, і грошей додому приносить зовсім не багато. Він розповідає дружині про постійні затримки на роботі, але його заробіток чомусь не збільшується.</p><p>Героїня Ультиматум 1 сезон 8 випуск працює вихователем, однак на чоловіка вплинути не може. Він ніколи не виконує своїх обіцянок: одного разу він змусив її кілька годин стояти під дощем, тому що не повернувся додому вчасно! Андрій постійно сидить у телефоні, але у присутності дружини закриває всі вкладки. Щоб поговорити, він іде в іншу кімнату... Женя зовсім перестала довіряти чоловікові, адже він ніколи не стримує своє слово.</p><p>Андрій вважає, що дружина занадто сильно його контролює.</p><p>У героя шоу Ультиматум 2018 випуск 8 часто бувають термінові замовлення. Буває, що він забуває повідомити, де він знаходиться. Буває, що затримується. Але Женя йому не вірить - постійно телефонує і намагається з'ясувати, чим займається її чоловік.</p><p>Андрій викручується, як може, щоб заробити гроші для сім'ї. У героя Ультиматум 1 сезон є довгострокова мета - він відкладає гроші на власне житло.</p><p>Зараз сім'я живе в орендованій квартирі. Грошей ледве вистачає на найнеобхідніше, а їх дітям необхідне лікування.</p><p><strong>Експерт в студії Ультиматум 2018 пояснює Жене і Андрію, чому їх діти страждають від важких захворювань. У їх сина Максима - вроджена патологія, а молодшої дочки відразу після народження були потрібні численні переливання крові. Ніхто не думав, що малятко виживе.</strong></p><p>Шокуюча історія Жені і Андрія в проекті Ультиматум 1 сезон 8 випуск нікого не залишить байдужим. Чи зможуть вони забути свої розбіжності і підтримувати один одного хоча б заради дітей? Дізнайтеся в шоу Ультиматум 2018 випуск 8.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-7" target="_blank">Ультиматум 1 сезон випуск 7</a></p>

Женя і Андрій: постійні обмани та контроль

Всі випуски: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Женя і Андрій: постійні обмани та контроль

У цій сім'ї практично немає грошей. На руках - хворі діти. А батьки ніяк не можуть зрозуміти, де правда, а де брехня.

Герої шоу Ультиматум 1 сезон 8 випуск розповіли історію своєї складної долі. Вони разом вже десять років. Він - її перше кохання... Але тепер все змінилося - дружина почала підозрювати коханого в обмані.

Женя почуває, що її чоловік постійно бреше. Андрій працює таксистом і електриком, і грошей додому приносить зовсім не багато. Він розповідає дружині про постійні затримки на роботі, але його заробіток чомусь не збільшується.

Героїня Ультиматум 1 сезон 8 випуск працює вихователем, однак на чоловіка вплинути не може. Він ніколи не виконує своїх обіцянок: одного разу він змусив її кілька годин стояти під дощем, тому що не повернувся додому вчасно! Андрій постійно сидить у телефоні, але у присутності дружини закриває всі вкладки. Щоб поговорити, він іде в іншу кімнату... Женя зовсім перестала довіряти чоловікові, адже він ніколи не стримує своє слово.

Андрій вважає, що дружина занадто сильно його контролює.

У героя шоу Ультиматум 2018 випуск 8 часто бувають термінові замовлення. Буває, що він забуває повідомити, де він знаходиться. Буває, що затримується. Але Женя йому не вірить - постійно телефонує і намагається з'ясувати, чим займається її чоловік.

Андрій викручується, як може, щоб заробити гроші для сім'ї. У героя Ультиматум 1 сезон є довгострокова мета - він відкладає гроші на власне житло.

Зараз сім'я живе в орендованій квартирі. Грошей ледве вистачає на найнеобхідніше, а їх дітям необхідне лікування.

Експерт в студії Ультиматум 2018 пояснює Жене і Андрію, чому їх діти страждають від важких захворювань. У їх сина Максима - вроджена патологія, а молодшої дочки відразу після народження були потрібні численні переливання крові. Ніхто не думав, що малятко виживе.

Шокуюча історія Жені і Андрія в проекті Ультиматум 1 сезон 8 випуск нікого не залишить байдужим. Чи зможуть вони забути свої розбіжності і підтримувати один одного хоча б заради дітей? Дізнайтеся в шоу Ультиматум 2018 випуск 8.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Ультиматум 1 сезон випуск 7