Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Інга і Валерій: вона старша на 16 років
<p style="text-align: justify;">Інга старша за свого чоловіка на шістнадцять років. Вона прекрасно розуміє, чому чоловіків часто називають великими дітьми.</p> <p style="text-align: justify;">У героїв шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1">«Ультиматум» 1 сезон</a> 9 випуск від 08.07.2019 велика різниця у віці, але вони все одно кохають один одного. Однак у пари є занадто багато помітних розбіжностей. Інга вважає, що її чоловік веде себе зовсім по-дитячому. Валера, у свою чергу, не розуміє, чому дружина з ним няньчиться.</p> <p style="text-align: justify;">Герої «Ультиматум» 2019 випуск 9 одружені вже майже два роки. Інга вважає, що її чоловік зовсім не вміє приймати рішення і веде себе, як вередлива дитина. Він абсолютно не цікавиться ніякими сімейними справами. Навіщо йому напружуватися – адже ж Валера знає, що дружина вирішить все за нього.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Інга вважає, що у свої 32 роки Валера повинен вести себе, як дорослий чоловік. А він навіть не замислюється про такі речі, як комунальні платежі або покупка продуктів. </strong></p> <p style="text-align: justify;">Дорослий романтик може витратити всі зароблені гроші на ящик морозива для дружини або зникнути посеред ночі. Інга втомилася: вона хоче бути дружиною, а не нянькою. У шоу «Ультиматум» 1 сезон 9 випуск вона вимагає у чоловіка, щоб той почав вести себе по-дорослому.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">За три дні до ефіру Валера просто зник! Знімальній групі довелося постаратися, щоб все-таки знайти чоловіка і привести його у студію «Ультиматум» 2019.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Герой шоу «Ультиматум» 1 сезон зовсім не вважає себе безвідповідальним. Навпаки, Валера ображений на дружину за те, що вона поводиться із ним, як нянька. Він хоче бачити у Інзі дружину, а не виховательку. Проте, йому доводиться відпрошуватися у дружини, щоб зустрітися з друзями... Валера вимагає у дружини, щоб вона нарешті почала бачити в ньому чоловіка, а не мале дитя.</p> <p style="text-align: justify;">Чи можуть люди з великою різницею у віці побудувати щасливі відносини? Психолог в ефірі шоу «Ультиматум» 1 сезон 9 випуск від 08.07.2019 розкриває правду про нерівні шлюби. Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ultimatum/sezon-1/vypusk-8">«Ультиматум» 1 сезон 8 випуск.</a></p>

Інга і Валерій: вона старша на 16 років

Всі випуски | Сезон 1

Інга і Валерій: вона старша на 16 років

Інга старша за свого чоловіка на шістнадцять років. Вона прекрасно розуміє, чому чоловіків часто називають великими дітьми.

У героїв шоу «Ультиматум» 1 сезон 9 випуск від 08.07.2019 велика різниця у віці, але вони все одно кохають один одного. Однак у пари є занадто багато помітних розбіжностей. Інга вважає, що її чоловік веде себе зовсім по-дитячому. Валера, у свою чергу, не розуміє, чому дружина з ним няньчиться.

Герої «Ультиматум» 2019 випуск 9 одружені вже майже два роки. Інга вважає, що її чоловік зовсім не вміє приймати рішення і веде себе, як вередлива дитина. Він абсолютно не цікавиться ніякими сімейними справами. Навіщо йому напружуватися – адже ж Валера знає, що дружина вирішить все за нього.

Інга вважає, що у свої 32 роки Валера повинен вести себе, як дорослий чоловік. А він навіть не замислюється про такі речі, як комунальні платежі або покупка продуктів.

Дорослий романтик може витратити всі зароблені гроші на ящик морозива для дружини або зникнути посеред ночі. Інга втомилася: вона хоче бути дружиною, а не нянькою. У шоу «Ультиматум» 1 сезон 9 випуск вона вимагає у чоловіка, щоб той почав вести себе по-дорослому.

За три дні до ефіру Валера просто зник! Знімальній групі довелося постаратися, щоб все-таки знайти чоловіка і привести його у студію «Ультиматум» 2019.

Герой шоу «Ультиматум» 1 сезон зовсім не вважає себе безвідповідальним. Навпаки, Валера ображений на дружину за те, що вона поводиться із ним, як нянька. Він хоче бачити у Інзі дружину, а не виховательку. Проте, йому доводиться відпрошуватися у дружини, щоб зустрітися з друзями... Валера вимагає у дружини, щоб вона нарешті почала бачити в ньому чоловіка, а не мале дитя.

Чи можуть люди з великою різницею у віці побудувати щасливі відносини? Психолог в ефірі шоу «Ультиматум» 1 сезон 9 випуск від 08.07.2019 розкриває правду про нерівні шлюби. Дивіться прямо зараз на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Ультиматум» 1 сезон 8 випуск.