Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Коли 10 сезон проекту Х-Фактор? Не пропусти ювілей!
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align:justify">«Коли ж 10 сезон улюбленого шоу Х-фактор?» - запитують нетерплячі фанати. Не пропустіть ювілей масштабного музичного проекту. Дивіться вже цієї осені на сайті Teleportal.ua!</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align:justify">Кругла дата збере на одній сцені всіх зірок. Ви почуєте улюблені пісні, зустрінете суддів і переможців минулих сезонів.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align:justify">«Х-Фактор 10» порадує вас оновленим складом журі. Дмитро Шуров і Олег Винник покинули проєкт, але їх замінили не менш гідні наступники. У 10 сезоні учасників «Х-Фактор» судитимуть незмінні Андрій Данилко і Настя Каменських. До них приєднаються Алессандро Сафіна і Ольга Полякова. Ведучою ювілейного сезону стала красуня Даша Трегубова.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Хто ще з'явиться в новому сезоні? Включайте анонс <a href="https://teleportal.ua/show/stb/x-factor/sezon-10">«Х-фактор» 10 сезон</a> – ви зустрінете багато знайомих імен!</p>

Коли 10 сезон проекту Х-Фактор? Не пропусти ювілей!

Всі випуски | Сезон 10

Коли 10 сезон проекту Х-Фактор? Не пропусти ювілей!

«Коли ж 10 сезон улюбленого шоу Х-фактор?» - запитують нетерплячі фанати. Не пропустіть ювілей масштабного музичного проекту. Дивіться вже цієї осені на сайті Teleportal.ua!

Кругла дата збере на одній сцені всіх зірок. Ви почуєте улюблені пісні, зустрінете суддів і переможців минулих сезонів.

«Х-Фактор 10» порадує вас оновленим складом журі. Дмитро Шуров і Олег Винник покинули проєкт, але їх замінили не менш гідні наступники. У 10 сезоні учасників «Х-Фактор» судитимуть незмінні Андрій Данилко і Настя Каменських. До них приєднаються Алессандро Сафіна і Ольга Полякова. Ведучою ювілейного сезону стала красуня Даша Трегубова.

Хто ще з'явиться в новому сезоні? Включайте анонс «Х-фактор» 10 сезон – ви зустрінете багато знайомих імен!